Hibrid klica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.05.2022
0
0
0
26
Ne znam kako je moguće niti dal' je moguće ali baš sam se registrovao ovde čisto nakon par sati istraživanja i razmišljanja da od dvije posadjenje klice meni su sada kako ni sam ne znam jer nikada nisam imao ovaj slučaj da 4 "rasode" mi niknu, nije zeza nikakva već me zanima da li se nekom to desilo? Do sada sam imao mnogih čudnih neću da nazovem to problema ili komplikacija dal da to kažem najljepše "ČUDA" ali evo ne pomjeram se par sati od ovih čaša i ne mogu da sj objasnim kako?
Ovu turu sam dopustio komsi malom jer je izrazio zelju vec par godina unazad da sudjeluje u breedu pa je par grešaka pravio preduboko sjeme stavio em sam evo naknadno shvatio da mi pogrešnu zemlju donjeo tj. stradala je zemlja kvalitetna ali sa već posadjenim ljutim papricicama (znam da zvuči smiješno ali evo dijele mjesto) tako da umjesto prazne saksije čiste zemlje on mi donjeo zemlju sa vec posijanom aali nije on kriv jer sam u duši botaničar pa je jako mnogo saksija a nisam obilježio sta je u toj pa su mi sa "djecom" i papricice nikle ali nebitno je to u sustini jer su potencijal jak da im ne smetaju "susjedi" samo dal' je moguce to da je nesto učinilo da se desi ova situacija nemam drugo objašnjenje niti problem sem sto ne vjerujem za ove godine nisam ovo doživio..
 
16.05.2022
0
0
0
26
Evo i dokaz da ne bude da se sprdam
 

Prilozi

  • 20220516_045825.jpg
    20220516_045825.jpg
    336,6 KB · Pregleda: 6