Hiljadu besmislenih radovanja!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
radujem se pomisli da ce mi neko reci kaj znaci to "PRED BAN" i zasto shaman dobio ban :D

zelja za tim saznanjem jako me raduje.....:sun2:
 

TrueDimSino7ni_ašiš

Banned
Banovan
23.05.2009
29
2
0
82
radujem se svom iskrenom odgovoru koji će te uputit u istinu :)
pred ban znaći da si odmetnik ukratko
vidiš, ovde su zatvori slobodni ali napućeni neljepotom
jer kako nemam mogućnost da se privatno dopisujem s vama , nešto slično kugi,
nemogu da stavim avatar pokretnih sličica a imam jedan koji bi mi baš odgovarao proflilu,
tako da nemaš svoju osobnost, već ona koja ti se nudi,,nemaš svoj potpis, pa sam i nepismen.
ha zašto je šaman dobio ban je baš zanimljivo kad nitko o tome ne priča, meni je to tako glupo jer nisam ni gledao šta je bilo, ali nešto sam načuo, i šta sad svi moramo šutit o tome il živjet u neznanju? glupo šta spominjem ali sve ovo što sam rekao nema više nikakvog smisla sa radovanjem na koje sam ciljao, a ja gledam da to završim kako treba i na svu sreću danas pušim nadon dva tjedna pa se tome radujem .odoh zapolit. e, svi smo mi cvijetovi, pa boli kada trune neki pokraj nas...sva sreća na proljeću, al šteta nevremenu, i uraganima prirode koju smo naljutili svojim štetnim djelovanjem, pa se uzdajemu ljepotu postanka i radujem što asm odabran sa vama pridonositi ljepoti očaja-.
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Radujem se jer ipak još uvijek ima članove foruma koji nisu zaboravili da je ovo VUTRA forum.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
aŠišu, odgovor ti smrdi (i to žešće), i ako upućuje u istinu onda će sutra padati snijeg...

Što nije ovo vutra forum?
Mjesto koje educira ljude kako uzgojiti što bolji dim i odmaknuti se od dilera loše i nezdrave vutre.
Mjesto na kojem dolazi do kontakata ljudi koji imaju isti hobi i međusobno si pomažu da ga učine što boljim, zabavnijim, sigurnijim...

A ne neki dating agency, i okupljalište morona i poluidiota koji nemaju pametnijeg posla nego kenjati bezze i pisati jebene gluposti na spam temama... Na kojima svi volimo ponekad pospamati, ali ne iritirati druge, nego da se svi nasmijemo glupostima i budalaštinama dok kurimo buxnu ispred ekrana...

I ček, što je komunikacija preko PMova na vutri jedini način komunikacije putem interneta?
Jebote, pa što onda nema 500 miljona članova?
Postoje skajpovi, msnovi, chatovi, imejlovi, fejsbukovi, **********e mile mame i ostali programi...

Tako da... ja bih rekao da je pred ban marker koji pokazuje ostalim članovima da se radi o članu kretenoidnih sklonosti, koji nemaju ama baš nikakav doprinos ovom communityu i samo ubija druge u pojam svojim smaranjem..

Znači, pred ban je zapravo privilegija... jer takvima bi trebalo maknuti ovo pred i fino ostati samo ban...



Al da ne budem offtop

Radujem se danu kada će se balki vratiti i maknuti "pred"..
The train is arriving... Chooo choooooo..............


EDIT

#34 je napisao(la):
Radujem se jer ipak još uvijek ima članove foruma koji nisu zaboravili da je ovo VUTRA forum.

Ali ih je premalo... :(
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Tarki, buraz...radujem se jer me zapravo boli reproduktivni ud za sve spamere i slična ladna g*vna.
Ja sam toliko dugo tražio ovakvu udrugu, zajednicu, organizaciju...kontaj ovakve ljude(mislim na prave kolege) da ih smatram biserima.
Kao što svi znamo drago kamenje je uvijek u mulju.
 

TrueDimSino7ni_ašiš

Banned
Banovan
23.05.2009
29
2
0
82
radujem se što sam te sreo 34, jednom sam te uvrijedio svojim komentarom o tvom potpisu"(pasivan ka Gandi, voli ga primat u guzucu:)" i to sam komentirao jer mi je to palo na tom trenutku na pamet i meni je to bilo smiješno, a nisam te ni poznavao...pa je to šala iako si se naljutio:p ...

"Tako da... ja bih rekao da je pred ban marker koji pokazuje ostalim članovima da se radi o članu kretenoidnih sklonosti, koji nemaju ama baš nikakav doprinos ovom communityu i samo ubija druge u pojam svojim smaranjem.."

jel ima relativiteta uopće u tebi ljudino? :D brate brate, nemoj da se ljutiš...

ali ko si ti da sudiš mojoj i tuđoj spontanosti , još nam se rugaš brate :)
svaka svaka čast, da sam nekim čudom sada admin, :) znaš što bi ti slijedilo, al neznam dal bi oberiso ti post, ima neku sentimentalnu vrijednost :))) uf baš se radujem lepo napušen, opušten svoj... no neželim se naravno svađati s tobom, ali opet moram braniti čast sebe i ostalih kretenoda kojima eto bog nija kao ni meni dao da budem ondje gdje volim biti u VUTRI po tvome, još moraju svi znati da sam obilježen, divno...ma joj , radujem se jer mi je smijšno što sam kometnirao te, a ti češ se sada ljutit, a 34 ti je i meni sverekao, no eto nisam dugo pisao napušen, pa se radujem i spamam? :D nema tu spama, svatko se raduje na svoj način, doduše neki pšrevrše mjeru i dobiju ban, iako je upozorenje ono dio prirode, a tu nema upozorenja, tu kao da si opasan za okolinu po život! vidiš ja sad nemogu ni temu otvarat, a možda se baš krije ključ života u meni u novoj temi...

e da 34, izvini... )
radujem se jer dijelim s vama patnju ljubav i radost