Hiljadu besmislenih radovanja!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.12.2011
35
3
8
Okolo naokolo
Radujem se vikendu, radujem se što imam ljude koje volim/koji me vole, radujem se što sam se priključio ovom forumu, ko da mi je život promjenio, nema sjebova nakon crnog perioda koji me obuhvatao prije nekoliko mjeseci. MIR I LJUBAV!
 

Alika

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
23.09.2011
90
62
28
39
Vutragenjo je napisao(la):
Ja sam napokon upoznao jednu zanimljivu djevojku. Ali sam se smoto na kraj.
Ljubavi,ti dok mene nisi upoznao nisi znao sta je zanimljiva devojka :* .... a radujem se zato sto cu te videtii brzo jeeee
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
ah to radovanje da ga je bar moc programirat i usadit u dil mozga da smo uvik radosni i kad nam je tesko a ne samo npr.dobra jebcna pokloni ljubav..ostale stvari koje nas cine radosnim kratkotrajno,i onda se opet vratimo mislima na probleme koji malo duze traju i tako se vrtimo u krug...doduse ni svakomu isto,varira uvik naginje na neku stranu..zelim da nam svima naginje na bolju stranu...:sun2:
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
Cvjetno drustvo je napisao(la):
ah to radovanje da ga je bar moc programirat i usadit u dil mozga da smo uvik radosni i kad nam je tesko a ne samo npr.dobra jebcna pokloni ljubav..ostale stvari koje nas cine radosnim kratkotrajno,i onda se opet vratimo mislima na probleme koji malo duze traju i tako se vrtimo u krug...doduse ni svakomu isto,varira uvik naginje na neku stranu..zelim da nam svima naginje na bolju stranu...:sun2:


ey yo, NARAVNO DA MOZE DA SE PROGRAMIRA!!!!!! da uvek budes srecan!!!