hlp hlp

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
16.12.2014
8
2
3
35
Evo ovako, uclania san se ima po ure al pratim ovaj forum vec neko vrime i stvarno ste mi pomogli sta se tice shvacanja sistema rada i recimo da sam sad malo manje glup za grow proces. Ako san falia mjesto za ovu temu izvinite al stvarno mi treba pomoc od iskusnijih clanova. Iman namjeru napravit box koji bi bia otprilike 1mx1mx1.6m i u koji bi isle 3 biljke, e sad pitanja:
- jeli box ovih dimenzija prevelik ili premali za 3 biljke
-mogu li koristit hps (2 spektra) za vege i cvjet ili mi je bolje mh vege i hps cvjet i jeli velika razlika
-koliko w je dosta 250,400 i treba li mi cool tube ako ne koliko pc vent mi triba
-koju vrstu uzet da mi nije ogromna al da da ploda i je jaka. recimo da uzmem ak-47 mogu li ga podvezivanjem dovest na neku pristojnu velicinu.
-koliko odprilike bi bilo cvita gotovog na 3 stabla cca
-koliko bi to mirisalo i mogu li to sprjecit sa necim cita san neki gel ima mirisni i tako

E sad znam da san nasra pitanja, samo sta nisan trazia da mi napravite box posadite savijete i da je ja popusim al sta da kazem mudriji ste a koliko vidim voljni i pomoc pa eto...
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
- jeli box ovih dimenzija prevelik ili premali za 3 biljke

Niti prevelik niti premal

-mogu li koristit hps (2 spektra) za vege i cvjet ili mi je bolje mh vege i hps cvjet i jeli velika razlika

MHP Vege, HPS Cvjetanje

-koliko w je dosta 250,400 i treba li mi cool tube ako ne koliko pc vent mi triba

400 W, CT obavezno, premali je prostor da kontroliraš uvjete bez.

-koju vrstu uzet da mi nije ogromna al da da ploda i je jaka. recimo da uzmem ak-47 mogu li ga podvezivanjem dovest na neku pristojnu velicinu.

"Bez" podrezivanja. LST, SCROG.

-koliko odprilike bi bilo cvita gotovog na 3 stabla cca

U tvom growu s obzirom na pitanja 2 kg minimalno!

-koliko bi to mirisalo i mogu li to sprjecit sa necim cita san neki gel ima mirisni i tako

Puno, filter aktivni ugljen.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
A naslov teme te biti? Jer ovo nije prikladan naslov. Naslov ne smije biti help, pomoć, spašavajte itd. kao ni kratice.
U naslovu se mora znati šta se piše u temi!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok
16.12.2014
8
2
3
35
izvini za naslov na poslu sam tako da sam to nabrzaka i nespretno s mobitela. a reci mi koliki bi triba bit box za 250w i bez ct i koliko bi moga stavit biljaka u to
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
60x60x150 bi bilo taman za 250W (može i više u visinu)
 

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Izvini sto uljecem ali baci se na citanje tema: projektiranje prostora za uzgoj, vodica za unutarnji grow, i dnevnika zavrsenih i aktualnih..
Dobit ces par savjeta u ovih par sati prije nego ti tema ode na graveyard ali personalizirane upute kako i sto tesko da ces dobiti..
Sretno uzmi mentora ima i tog ovdje..
Sritno prika i pomalo ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok
16.12.2014
8
2
3
35
a onima koje ce mozda izrast... cita san ovih dana po forumu dosta toga al nema nekog sistema s kojim se svi mogu slozit to je tako nego je jedan odg ovakav drugi onakav al po prici vidim da svi imaju iskustva pa san donekle siguran u ono sta radin ako mi vi potvrdite. skuzaj sta san kontra pravila postavia nadlov i sve i hvala vam na savjetima
 

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Help help nisi ni pocea jos..
Sto ce biti kad krenes..
Jeli popodne ides kupit opremu, sjeme ti je na klijanju, zemlju moras hitno uzeti.. Sa posla postas jer ti doma gori pod nogama?
Dobar plan je pola posla kreni citat lagano i odluci se za jedan nacin uzgoja ima ih mali milion..
Navuci ces gnjev foruma bez potrebe ;)
 
16.12.2014
8
2
3
35
zapravo i mislia san popodne uzet opremu iskreno u pocetku san mislia nesto ala 60x60x150 250w mh, hps, ww 2 stabljike lst tretman ali daljnim citanjem sve me totalno zbunilo pa eto akp ce se ko ljutit jer neznam sta cu ja jbg neznam i nisam mislia spucat pare bzv da bi svatia vidis moga san pitat nekog da mi potvrdi a ne sabit soma ipo kuna...al eto bili ste ljubazni i odg i zahvalan sam na tom a ako temi nije misto ode ja se jos jean put ispricavam i uvjeren sam da ce se to brzo isptavit samim brisanjem iste
 

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Hahaha pa ti se na nista nemozes odlucit..
Gledaj sve je na tebi vidim da znas o cemu pricas ali nece ti nitko izabrat strain i tehniku umisto tebe..
Ww je odlicna za pocetak, ocekuj od jedne 20gr pa kad dobijes malo vise ces skakat od srice, box 60x60 skolski moze ici 250w hps uzmi dual spectar ako te to buni i odradi od pocetka s njim..
Ventilaciju dobru stavi to ti je jaaako bitno..
Dvije biljke najbolje za pocetak iako mozes i 4 u taj boks..
Za.kupit opremu nemoj brzati uvik ima jeftinijih opcija..
Planiras neku radnju od bar 3 mjeseca pa pazljivo isplaniraj sve..
E i imas opciju edit ispod posta svog imas 24 sata za editirat pa da ne postas post za postom..
Odi u mentorski kutak za dalje tamo su iskusni groweri voljni pomoc svakom novom clanu..
Pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok
16.12.2014
8
2
3
35
e to mi brate reci hvala ti ventilacija me iskreno najvise i bunila koliko sta kako a to da san neodlucan jesan a sta cu hehe obratit cu se onda mentoru nekom hvala jos jean put
 
  • Sviđa mi se
Reactions: StokaGodine

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
-koliko odprilike bi bilo cvita gotovog na 3 stabla cca

U tvom growu s obzirom na pitanja 2 kg minimalno!

Care!
25r30wi.gif
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ahahahah. u temi strka kao da su biljke na samrti a još ni boksa ni sjemena nigdje na horizontu...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and Z&N
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.