*** Hot 'n' Chili ***

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
zarazili ste me s ovim ljuticama, krv vam vašu zeleno ljutu, sad moram da ubrzam i da počnem nešto spremati za van ovu sezonu, jer imam jako puno mjesta. Njima voda u izobilju ne smeta, imam dolinu jednu?
Nemogu dočekat, skoro da hps palim za bebu pa da cfl budu za ljutice.
baš ste me narajcali.....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and PowerSeed

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.735
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Misliš prezimio si ih unutra,narasle su ti i sad hoćeš da ih režeš?
Ako je tako bolje nemoj,neka ih neka rastu ili možeš da topiraš svaki vrh da se razgranaju malo. :)

Ma da bezveze su se razgranale iako sam ih sjekao pred zimu. Kao sto sam pisao jedna je rodila u po zime ima 5-6 paprika doduse manjih. Ta sto je rodila je ostala malena. Dok ova dva bishopa su se razgranala bojim se necu imati mjesta za njih u proljece.
 

chaktus

Aktivan Član
16.12.2015
120
290
63
54
2a9uznm.jpg
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
koliko vam te papričice daju uroda po stabljici? pitam zato jer gledam sve ove slike,ispada da se natječete tko će više paprike zasaditi,ili je to zbog toga što dosta njih propadne? kužim da su i tu različite sorte u pitanju,ali opet mi nekako izgleda previše cca 50-ak stabljiki papričica,a na nekim slikama i više.
p.s. mislim da ću i ja ove godine nešto vani zasadit jer obožavam ljuto,ali sigurno neću takve megalomanske količine trpat u zemlju. :D
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
koliko daje teško je pitanje, isto kao i s vutrom. ovisi koja je sorta, koliko je velika biljka, koliko su veliki plodovi, koliko ih ima na jednoj biljci, itd...

čemu ogromne količine? neki samo vole ljuto, neki rade umake za koje treba veća količina, neki rade za prodaju (kao ja, zato 300+ komada).
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
hehe,ma vjerujem da je zaraza,toga se i bojim kad posadim par komada. :D
@metalmaniac ovo s prodajom ti je super ideja,koliko sam skužio u Hrvatskoj se mali broj ljudi bavi komercijalnim uzgojem chilli papričica,a samo jedan ima baš razvijenu trgovinu ljutim proizvodima...čak sam i ja razmišljao o komercijalnom uzgoju,ali sam ove godine odustao...ove godine samo za probu par komada pošto nemam iskustva s ovim. :)