*** Hot 'n' Chili ***

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
stavljena crna i bela naga, probacu to da ukrstim na terasi. galapagos ce prvo ici u slavol-s pa u maramicu, zip kesicu pa da vidimo. imam jos jedan raritet (quintisho) koji ce isto tako, pa ako nesto prodje oma kacim fotke :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Procitao sam manje vise cijelu temu posto ove sezone planiram prvi put posadit ljute papricice, al imam par pitanja:
1. Posto planiram sadit na terasi, kolko L minimalno preporucujete finalne posude?
2. Vidim da neki sade svaku u svoju, a neki vise komada u jednu posudu. Al kolko sam skuzio poslje ide svaka u svoju posudu?
3. Outdoor najbolje poceti oko sredine travnja?
4. Gledam po bankama sjemena najcesce ih ima 12 u paketu, kolko otprilike mogu ocekivati da ce mi proklijati?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
1. 5-8 litara je sasvim dosta za prvu godinu
2. po meni je bolje odmah svaku u svoju da kasnije ne moraš otpetljavati korijene i kidati ih i svašta nešto...
3. paprike se sade početkom-sredinom 3. mjeseca i sele se van kad temperature noću budu preko 10°C (otprilike kao i vutra).
4. zbilja nema pravila, sve ovisi o tome kako je čuvano sjeme. većina sjemena koje sam sam skupljao je proklijala 90-100%, neke koje sam kupio su jedva po 2-3 komada od 18.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: baobab

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
1. Ja ne bih išao ispod 10l
2. Patuljaste vrste mogu više njih u jednu saksiju.
3. Možeš out oko 15.04.
4. Nema pravila ali u zavisnosti od vrste vreme klijanja je od 5 do 30 i više dana.

EDIT: Preduhitrio me metalni :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: baobab

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.672
11.942
358
Socotra Island
eelslap.com
Nije do gnojiva ,cvetove paprika odbacuje kad doživljava neki stres .Npr. previše niska ili previsoka temperatura ili velika razlika između noćne i dnevne temperature .Možda joj fali i svetla ...
A za ovo gnojivo ja švapski ne razumem najbolje mada ne vidim da igde piše odmer i sadržaj elemenata :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
26.10.2015
27
59
28
Nije do gnojiva ,cvetove paprika odbacuje kad doživljava neki stres .Npr. previše niska ili previsoka temperatura ili velika razlika između noćne i dnevne temperature .Možda joj fali i svetla ...
A za ovo gnojivo ja švapski ne razumem najbolje mada ne vidim da igde piše odmer i sadržaj elemenata :D
za cvijetanje vutre orginal gnjoivo, samo me zanima moze li nastetit?? a pomoc ce, ako ne nasteti, a za cvijetove jedino onda ako nije gnjoivo , moze bit visoka tepmeratura... hvala i pozdrav..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley