*** Hot 'n' Chili ***

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.672
11.946
358
Socotra Island
eelslap.com
image(4).jpeg
Juče uz ručak pojeo dve explosive emberuše i posle njih probao tabasco i fino sam se ispekao :)
Upravo mi se krčka neki gulaš pa razmišljam da li da ubacim ovog misterioznog jamajkanca ,habanera ili šta već bio :D
Tabasco je fenomenalan ,mami mirisom i aromom ali nisam baš očekivao toliku ljutinu da budem iskren .Biće ga za sušenje i za neki sos ...
Fenomenalne su vam paprike ekipa ,svaka čast svima .Živeli !
image.jpeg
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.672
11.946
358
Socotra Island
eelslap.com
Stipe ,zato sam i odustao od ubacivanja u gulaš na kraju... da ne bude nejestiv.
Dva tabaska i opet me ženska proklinjala zbog toga :D
Neka ga sa strane pa čekam ortake (one mačo ljubitelje ljutog) da ga probamo uz pivo pa javim utiske obavezno.
@metalmaniac Ko zna buraz šta je ovde krstilo Jamajkanca ,dobio sam seme od L0odaka a on je sadio stvarno raznoraznih sorti pa će to ostati misterija a čokoladu ću morati do godine :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and wuvuzela

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Pimeta Diomar
Prekjučer krenilo malo da kao fol crveni kod peteljke,zalio sam ih ... danas ponovo zalijevanje jer traže vode,hehe ... ma rek'o vidi ti ovo :)
Takorekuć,preko noći pocrvenile 2 papričice a biljci ;)
Kako da ja znam kad se to može probati :)
Nikad u životu nisam probao svoju papričicu. Prvi mi je uzgoj,molim za pomoć.
DSCN0407[1].JPG
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
Danas sam otvorio flasu da vidim kako napreduje i neugodno se iznenadim.Ulje se je uzeglo.Nemam pojma jel zbog secera ili je drugi razlog.
jbg. steta. al ne znam zaista, meni jos teglica ostala od prosle sezone, ulje ko prvog dana. al secer nisam stavljao, mislim cak ni so. jolokia, zacini i hladno cedjeno. nista drugo turo nisam, nit je frizidera videlo. na grcku salatu legne ko budali samar ;)
P8210123.JPG