*** Hot 'n' Chili ***

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
to je drugi krug cvetanja, kod nekih sorti uspe u nasim uslovima ali za te dve sumnjam da ima sanse. i meni sve na terasi bacaju cvet na veliko al sam neke tipa jolokia i scorpion vec krenuo da orezujem i spremam za zimu. da su biljke manje i u posudama, pa da ubacis unutra i jos eventualno pod lampu imalo bi sanse, ovako na zalost mala verovatnoca, da ne kazem nikakva
ajd kad vec kuckam jos jedna fotka trinidad scorpiona, kao sto rekoh na juznoj terasi ce prvi krug da prodje, drugi nece sigurno, a na istocnoj ploda nisam ni video.
DSCF2723.JPG
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Pa Powerseed, niko nije rekao da nece biti konkurencije al sljede godine bi trebala biti veca ! a sto se ove godine tice ti si rasturio ali nisu ni ostali puno iza tebe : ) ja sam ponosan na ulje kako mi je ispalo, valjda ce biti prilike da go sto prije fotografiram. Radio sam kako si reko sa maslinovim uljem ali sam dodao i malo octa soli i limunovog soka. probao sam vec malo jako je ukusno i blago ljuto iako su scorpioni i jos neke grde stvari unutra. Ali tek se 3 dana safta, valda ce tek primit potenciju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

Anthony Tony DiNozzo

Vrtlar
Poznanik Foruma
08.04.2013
732
3.078
163
Evo i mojih Bishop Crown
IMAG0065.jpg
ima ih dosta pa će biti i sjemena

Malo sam se poceo igrati
1.Carolina Reaper
IMAG0066.jpg
2.TMS
IMAG0067.jpg
3.White Jolokia
IMAG0068.jpg

To mi je prva Jolokia ikada koju sam uspio isklijati a probao sam 100 sjemenki od bar 3 razliciti izvora makar i za ovu su mi trebale 2 sjemenke.
To me je ohrabrilo pa sam piknuo jos 7 sjemenki Red Bhut Jolokie koje sam imao.Nadajmo se najboljem.

Ovo su "Slovacki Trinidad Moruga Scorpionsi"
IMAG0069.jpg

Vise nisam dobio nikakav odgovor ali nema veze.Vjerovatno budem i ovdje odvojio sjeme pa podjelio na 4 skupine prema izgledu.Uglavnom tko se zeli igrati ima se sa cime :)

I za kraj malo domacih feferona
IMAG0070.jpg

Sad slijedi pranje, rezenja, odvajanje sjemena, susenje dok jos ima malo sunca...
 

Anthony Tony DiNozzo

Vrtlar
Poznanik Foruma
08.04.2013
732
3.078
163
Mislim da necu paliti lampu ove zime ali nikad se ne zna.Vjerovatno ce samo na prozor sa najvise sunca.

Za sad su u 0,3 dlc PotH zemlje, zaljevam sa BioPlantelom
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
biskupovu sam otresao u kombinaciji sa ethiopian brown, prva dala aromu druga ljutinu. seme ostavljam mada etioljanku necu vise saditi na terasi sigurno, al nije losa za outdoor
P9240302.JPG
P9240307.JPG
orange bonnet ostavljen za seme, cim pocne da meksa skidam, jedem i odvajam seme. bice za razmenu s proleca :)
P9240298-horz.jpg
cekam jos da sazri cheiro roxa, aji white fantasy, coyote zan white i devil's tongue white. devila sam probao i po pitanju ljutine me razocarao, moguce da sam skinuo prerano pa pustam jos 10ak dana
 
23.03.2014
99
147
43
jel si probao mozda neko kalemljenje ili ukrstanje neke druge biljke sa ganjom,ako je to uopste moguce,cisto radi experimenta? izv za off... :razvaljen::
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
nista jos po pitanju kalemljenja kanabisa, a budem probao kalemljenje paprike na prolece. koliko znam nije moguce ukrstanje kanabisa i neke druge biljke
 
  • Sviđa mi se
Reactions: H2O888

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
evo ovo,samo im ne vjerujem:)obrisi ako je bilo rasprave,da ne sporkaje temu;)
 
Poslednja izmena:

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ma uzeo sam ovde u Srbiji neka semena Pow... znas i sam video si,al to pojma nema... od 6-7 vrsta samo su 2 isklijale... eno ih u basti slabo mrdaju,videcu sta cu sa njima,mozda ih u box piknem... kasnije slikam,a juce sam probao neke,kupio,nznm sta je...
Ukus je fenomenalan,ljutina 4/10...
Dzaba,kad nemas posadjeno,onda kupuj :) rps20150927_155112.jpg mozda neko zna sta je ovo,rado bi je sledece godine odradio... moze u ajvar da ide ka nista..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
ako zelis uzgajati iz semena, a spreman si kupovati, kupuj od proverenih proizvodjaca, ostavio sam neke linkove u ovoj temi, svi su provereni :) bezite od seed-galery ili limundo/kupindo i te fore za nabavku semena. ne trosite vreme za dzaba, idite na sigurno. kazu vreme je novac, pa kad potrosis novac i vreme i ne dobijes nista, imas duplo nista. samo moj savet :) na pijacama se uglavnoim mogu naci neki hibridi ili domaci hibridi izmesani i izukrstani ko zna od kada. znam coveka iz kovilja koji 15 godina vrti jedno te isto seme koje vadi svake godine iz svojih paprika, ni za k***c nije i to sad vec i on vidi i priznaje ;) poklonio mi je kilo, ne znam sta cu sa njima, eno venu. mogu i fotku okaciti, za minut dva, na oko deluju zanimljivo ali zapravo... bljak
edit
evo proizvoda, no dzaba mu i njiva i organska proizvodnja i stajsko djubrivo kad je genetika izlizana i paprike nit ukusne nit ljute. probacu napraviti neki sos od ovoga, ako mi se bude dalo cimati
P9280310.JPG
na svu srecu, bar seme ne prodaje
 
Poslednja izmena:

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Znam bro,video sam to i citao... al ove godine sam okasnio bio,pa ajd da probam ono cisto da vidim kakva je klijavost... a eto,sta je tu je... sledece godine cekam tvoje seme:banana_rasta: samo nemoj neki otrov od njih da mi posaljes,nesto za ajvar i dusu :D a ja posle tebi saljem par tegli od mog ajvara,domaceg... eto razmene :) :cool23: