*** Hot 'n' Chili ***

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.02.2015
29
97
18
38
Pozdrav ljuti groweri, vidim da ste vec krenuli zestoko :) Treba mi mala informacija od onih koji su narucivali sa fatalii.net. Ovde su bili hvaljeni kao kvalitetni i pouzdani, ali koliko vam je trebalo da dobijete posiljku od dana kad ste ih narucili. Ja sam moje narucio jos pre desetak dana, oni kazu izmedju 2-7 da obicno posiljke treba da stignu, pa sam se vec pomalo unervozio sto mi nista ne stize.
 
21.02.2015
29
97
18
38
Hvala Stipe na odgovoru, toga sam se i plasio da ce me izjebati ovi sa carine mozda. Poslao sam poruku na fb da proverim kad su poslali posiljku, pa da onda jurim ove shabane iz carinske da vidim gde je zapelo.
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Pozdrav narode :)
Evo da se i ja prijavim u ovoj temi sa svoje prve četiri paprićice u životu:thumb: Želja je velika, znanje nikakvo:). Zahvaljujem bratu @L0oD na sjemenu i volji da mi bude mentor, pa da izguram ove paprićice do kraja i da prvi put u životu pojedem bar jednu svoju:D:thumb:
:respect: ekipa!
image.jpeg
Imam pitanje, s obzirom da mi mentora još nema, dali da presadim svaku posebno, ili....?:zvezda:: Dvije iznikle prekjučer, dvije jučer:) Hvala!:respect:

Edit: Hvala @nice&clean :thumb:

Edit2: Hvala @L0oD ništa bez tebe:thumb::respect:
 
Poslednja izmena:

nice&clean

Aktivan Član
04.04.2013
226
658
93
Naravno da ces da ih rasadis pojedinacno ali sacekaj jos jedno 7 dana min da ojacaju te bebice pa nakvasis zemlju dobro,bukvalno do blata i pazljivo prstima izvuces podmladak iz zemlje(viljuska kao pomoc je dobro dosla)
Presađuješ ih u normalno vlažnu zemlju