HPS lampa POMOC!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.10.2015
0
3
2
27
Ako pocnem pjevat jedino sto moze bit da mi uvenu hahaah :(

Ljudi mnogo vam hvala na svim savjetima i ako ih imate jos slobodno recite i ako cu imati jos pitanja hvala na buducim odgovorima :)
 
Poslednja izmena od urednika:

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.642
1.058
Jugoistočno odavde
Kupio si mekanu lepinju, kupio majonez, senf, salatu i krompiriće, da napraviš hamburger prste da poližeš. Sad tu fali jedna sočna pljeska sa roštilja koju ti nećeš kupiti jer ti je glupo da platiš obično parče spljeskanog mesa...bez kog, nažalost, hamburgera nema...a pritom si kupio escajg i ladno pivo da zaliješ na kraju...i obilno podrigneš posle hamburgera... koga se, s takvim stavom, nećeš najesti. :razvaljen::
(mudri Barbarossin spam)
 
05.10.2015
0
3
2
27
Kupio si mekanu lepinju, kupio majonez, senf, salatu i krompiriće, da napraviš hamburger prste da poližeš. Sad tu fali jedna sočna pljeska sa roštilja koju ti nećeš kupiti jer ti je glupo da platiš obično parče spljeskanog mesa...bez kog, nažalost, hamburgera nema...a pritom si kupio escajg i ladno pivo da zaliješ na kraju...i obilno podrigneš posle hamburgera... koga se, s takvim stavom, nećeš najesti. :razvaljen::
(mudri Barbarossin spam)
Buraz nebrini rjesio sam pljeskavicu sad imam ljepi rasvjetu i mogu samo zahvalit svima sto ste mi pomogli

Nemam vam mogucnost slikati posto nemam mobitel al evo vam sa interneta slika znaci prigusnica Dimmable digitalna 250-660w
Prijatelj mi je dao za dobru cijenu i posluzit ce dobro :)

Sad me zanima samo vase misljenje o njoj
 

Prilozi

  • prigusnica-600w-dimmable-digitalna (1).jpg
    prigusnica-600w-dimmable-digitalna (1).jpg
    36,2 KB · Pregleda: 9
  • prigusnica-600w-dimmable-digitalna.jpg
    prigusnica-600w-dimmable-digitalna.jpg
    36 KB · Pregleda: 9
Poslednja izmena od urednika:

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.642
1.058
Jugoistočno odavde
Pa kad budeš pojeo pljesku, sledeći put ćeš verovatno imati apetit za sočni biftek. ;)

Edit: ako se ne varam za ovaj balast ti treba lampa 600w, s tim što imaš opciju podešavanja npr 250w dok su male, pa u vegetaciji namestiš 400w, u cvetanju 600w, a pred kraj okreneš na ovaj extra lumen.
 
05.10.2015
0
3
2
27
Ispicavam se ako sam koje pravilo prekrsio nov sam al pokusat cu se pridrzat svih pravila

Nemoj citirati post !

Pa kad budeš pojeo pljesku, sledeći put ćeš verovatno imati apetit za sočni biftek. ;)

Edit: ako se ne varam za ovaj balast ti treba lampa 600w, s tim što imaš opciju podešavanja npr 250w dok su male, pa u vegetaciji namestiš 400w, u cvetanju 600w, a pred kraj okreneš na ovaj extra lumen.
Znam dobio sam lampe uz nju jednu hps i jednu mh :)
 
Poslednja izmena od urednika:

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Meni nije jasna jedna stvar,sve ovo sto doticni pita ima prezvakano na forumu 10 puta.Jel stvarno toliko tesko sesti 4-5 dana i lepo sve prouciti ,uzeti papir i zapisavati sta te interesuje i izvlaciti teze koje su korisne za info.o growanju.Prvo imaju odredjenje teme gde se postavljaju pitanja a ne za svako novo pitanje bubne se nova tema i sve je cool znaci na kraju ispada da niko od novih clanova ne cita pravilnik a jos gore da bude, mesto tema da se stavi na yard ona se razvija i dalje ili makar da se prebaci gde joj je mesto_Ovo nema veze sa ovim clanom uz duzno postovanje,vec naprotiv ovo nije prvi slucaj nego vec ko zna koji sto recimo po meni ovo ispada da se ne postuje ovaj forum a samim tim i odredjeni clanovi koje se trude da ovaj forum bude ziv i zdrav.Povodom tog PREDLAZEM I INSISTIRAM da se napravi nesto kao pred ulaz za nove clanove, nesto u toj formi,gde nece moci da pitaju nista i da ulaze u diskusiju dok ne odrade neku osnovnu edukaciju ili sta vec nemam pojma,recimo da im se zadaju odredjena pitanja koja ce resavati u vezi growanja i to kad popune i ako popune tacno mogu nastaviti dalje,eto jedan laicki primer.Ono sto znam da sa ovakvim temama forum ce za koju godinu otici u pogresnom pravcu i nece liciti na nista. I cemu onda toliki trud kad ovde moze svako da dodje,udje i uvredi neciju inteligenciju,koliko je ljudi samo banovano,sta onda da pomisle ljudi koji su se trudili da sve procitaju pre prvog svog posta, znaci oni ispadaju budale a to malo vredja.Ja se izvinjavam unapred ako se neko nasao uvredjen to mi nije bila namera ali vise stvarno.puna casa je prelila...peace :vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mtran