HPS250CT automatici

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Poz Vutrasi.Danas zabo naklijale menke u box 80*75*120.Dva Mazara od D.P. fem zabodena u krajnje saksije desetak litar,a 12 reg menki u pl.case od 0.5l.Imam 5 kom hejz/bluberi iz moje biljke iz proslog dnevnika,4 jet47 i tri kushmatik od tropikal seed.Zemlja je terracat cetvorka s tim sto sam u konacne saksije ubacio i potraundH sto je ostalo,nekih dvadesetak procenata i perlita sam stavio oko 10%.Rezim svetla 24/0,ventilacija je jedan cevasti vent u CT-u(ko i dosad) a pasivan uduv.Od djubriva plantela crvena plus neko mikrobiolosko to jos nisam odlucio koje.Toliko za sada a kad niknu ubacujem i slike.Plan je cetiri biljke u desetak litara plus jedna dve u 5 za oprasivanje al otom potom.
Poz oD ZLoG
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Cestitam Bozic svim clanovima koji slave.
Mazari su nikli 19.i20.12. i lepo napreduju.Auto haze/blibery su nikle 5/5 s tim sto sam u jednu casu slucajno ubacio dve menke pa je sa 5/6.Jetice su se mucile sa odbacivanjem ljuske pa sam ja malo pomogao al samo je jedna prezivala moju neznost.Od kusmatika nazalost nemam nijednu.Upravo su prvi put zalivene kako treba i ubacio sam humistart 1%.Temperatura je oko 25 a vlaga oko 30%.

Super je sto su feminizirane obe nikle al s obzirom na dosadasnje procente zenskih bojim se da ne ostanem na dva mazara pu pu pu daleko bilo.
poz od zlog
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Dva fem mazara su eksplodirala,prezadovoljan sam kako napreduju.Ostatak ekipe je pokazao ,tacnije dva kom.,muda,pa sam 4 koje nisu presadio u dve vece i dve manje saksije.Jetica koja nesto mi se muci i neke cudne listove ima ostaje u casi.Mazari su taman bili za zalivanje pa je svo bilje dobilo dozu vode i to bi bilo to.Ako se pojavi jos neko jajce lako cu izbaciti biljozu a ako sve budu zemske.....ho ho ho.....


jetica
poz od zlog
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Jos malo pa mesec dana kako su nikle biljoze.Ahabi su dobili pola doze plantele a mazari vodu, posto su pre neku dan nahranjene.Imao sam peh nestanka struje u ledenom talasu i to pred zoru sto se odrazilo na fan listovima.Mazari su bili veci pa su manje i osetili ali u sustini nije strasno.Izgleda je kratko trajalo pa nisu stigle biljke bas skroz da se smrznu,novi listovi teraju normalno. DSCF4169.JPG DSCF4170.JPG DSCF4171.JPG
poz od Zlog
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Hladnoca ne prestaje pa shodno tome ne ide sve glatko.Zemlja se sporo susi a mazari gladni.Nisam trebao proslu turu zalivati bez hrane, pa sam zalio tako vlazne saksije sa full dozom plantele.E sad sta ce biti videcemo,il ce se podaviti il ubuciti.Zuto lisce sam posekao i situacija je sledeca.
DSCF4185.JPG
Ostatak ekipe ne pokazuje znake gladi cak je mozda malo i jaca zelena boja al kako su teske saksije do sledeceg zalivanja ce mlogo vode Dunavom proteci,koji je jos i zaledio.Izgleda da u ovom growu neci biti problema sa guzvom a mozda se i trgnu ovi moji autosi pa malo izdzikljaju.Kako god bilo nek oni meni budu zivi i zdravi i doguraju bar 70 dana.
poz od ZLog