HR=EU

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
Zašto ti misliš da je meni više stalo do clanstva u forumu nego mog mišljenja? Jesi pročitao pravila foruma? Čovjek je otvorio temu da čestita članovima iz RH a ne da se ja prepucavam s nekim tko o ekonomiji i politici zna koliko i simona gotovac o nuklearnoj fizici. Vi nastavite raspravu ako želite ja se još jednom zahvaljujem flipu i adios. ;)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Hvala na komplimentima. politika i ekonomija su tvorevina uma. Sve je nastalo da bi se lakse manipuliralo i vladalo....tebi jos jednom hvala na hvalospjevima :* 8btw tvoje misljenje nema veze sa clanstvom na forumu....sudis nekoga a da ga nisi ni upozna, direkt oči u oči, na kraju krajeva tko si ti da sudiš?...neki virtualni čovjek sve mi se čini)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ne vidim razloga da se tema zatvara,dok se god ne počnu spominjat ustaše i četnici i slične pizdarije... :) eu je tvorevina onih famoznih 1% koji upravljaju svijetom,elite koja radi na uspostavljanju novog svjetskog poretka u kojem je jedna vlada,jedna valuta,jedan jezik....da ne nabrajam dalje...to je generalna proba za nwo,pod krinkom nekog jedinstva,zajedništva i sl...s jedne strane će nam davati mrvice,a s druge strane će nas izrabljivati maximalno,recimo svi govorite o tim famoznim kreditima,kako ćeš 4 puta jeftinije kupit stan,oćeš malo sutra,nitko ne spominje to da mi određeno vrijeme nećemo biti u skupini država kojima će padati kamatne stope na kredite,te priče o jeftinijim kreditima su laž,to će nam biti kroz određeni broj godina tako....dalje,svi spominjete da će se lakše ići van raditi,neće ni to...svaka država će dati određeni broj godina ograničenja ulaska radne snage u tu državu,od 2 do 7 godina,neće sve imati iste uvjete,ali opet s druge strane,mi ćemo morati prihvatiti uvoz jefitnije radne snage iz inozemstva jer će takvu odluku donjeti u Briselu,gdje mi nećemo smjeti pisnuti od glavešina masonsko iluminatskih spodoba....a naši političari su isto pičkice masonske kojima reptili sponzoriraju predizborne kampanje uz uvjet da donose odluke umjesto njih,a ovi ko pijuni moraju u javnosti biti njihovi glasnogovornici..evo još jedan primjer: zašto toliko forsaju te promjene u ustavu o homoseksualnim brakovima?zato što će za područje cijele europske faking unijei važiti isti zakoni kojima će tetkicama omogućiti ženidbu,zato se kod nas toliko diže prašina oko toga i sva ta halabuka oko tih parada su presing izvana...ovi referendumi su isto zakurac,mazanje očiju ovcama koji vjeruju medijima/aparatima za ispiranje mozga koji najavljuju blagostanje,moš mislit,bit će dobro manjini dok će sirotinja opet ispaštati,al to nećete vidjeti u novinama i na dnevniku,to je ono što Trop priča cijelo vrijeme,manje vjerovati mainstream masonskim tv postajama,malo više otvoriti oči i zakopati ispod površine,pa kad se malo zadubite u sve te priče i teorije neke stvari će vam postati jasnije,samo se nadam da nam neće biti prekasno!!!
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
uzalud je ćoravom namigivati, gluhom dovikivati i glupom dokazivati..

stvar je u tome da su ovi naši krali, jesu, bez daljnjega, ali njih je imao tko nadgledati.. i tome je doša kraj..
ove drkaroše sa vrha piramide nema tko.. i to je sve šta reć.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Nisam čito nit me zanima, ne zanimaju me ta brain wash sranja tipa EU i rat i luka modrić i severina i rtl i nova tv, samo cu rec jedno:

Dragi moji nama je isto, EU ili ne EU, jer na kraju krajeva, ovo članstvo je samo pismena potvrda za ono što se događa i bez toga, a to je kontrola čovječanstva, pranje mozga, i tipično staro "podjeli i zavladaj".

Dok god ljudi budu mislili da postoji lijevo i desno, HDZ i SDP, Mamić i Kerum, uvijek će bit ovoga, uvijek će bit rata, ko što u mom potpisu piše, ovo u vezi boje kože i boje očiju, uvijek će bit te neke "opće nervoze" i šta ti ja znam čega ne.

A ovi gore spomenuti su samo zavjese za ono što se izigrava iza njih, oni služe da mi mislimo kako su oni glavni i da njih treba promjenit a oni samo igraju igru, kao mrze se, ali svi dobro znaju šta rade, neki manje, neki više, ali svi oni rade protiv "nas običnih ljudi.

Trabunjam jer sam uništen, al mislim da ste me skuzili, ne svi, al neki jesu sigurno....

Najbolje bi bilo da se oglušite na to sve, i da ne nastavljate sa time, jer upravo s time narušavate odnose jedni među drugima a ovi gore samo trljaju ruke i smiju se....

:)
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.188
358
Je li neko razmišljao da zamijeni HEP za ovog novog distributera struje kao 30 % jeftinijeg?
evo, ja se nadam da će se pojaviti konkurencija i za plin, i vodu i sve režije. H. je 6. po skupoći režija u svijetu, a 3. po nezaposlenosti u EU, pored svih naših prirodnih i ljudskih resursa. Pa tu treba velikog reda uvesti, kad se pojave još tri distributtera struje bit će jeftinija 50 il kolko već %. Meni je svejedno kome ću napuniti đžepove kad već moram svoje isprazniti. To će svakako dići kvalitetu života svih nas.
Dobro, radije bi možda da imam viška napunila đžepove nekome ko se zalaže za plemenite i humane ciljeve, ali s obzirom da to ne vidim, ravnam se zdravorazumski.
Naprosto se paradigma društenog iliti svjetskog razvoja mijenja i onda je bolje što prije uskočiti u vlak. Umjesto InIdustrijske revolucije sad je na djelu globalizacija. Samoproizvodnju hrane i ljekovitog bilja ne ograničava samo EU.
Ne kažem da se to meni sve sviđa. Puno je to pluseva i minusa, ali sad što je tu je, trebalo bi moždane vijuge upregnuti i iskoristiti potencijale. E jesam pragmatična :).
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Šta mi vrijede otoci ako nemogu platit trajekt da dođem na koji....jel normalno od 800-2000 kn za trajekt....za osobni automobil....preko la manša trajekt za kamion ukupne mase 50 tona platio sam 69 eura...dobio gore rućak ukljućen u cjenu i sobu ako želim spavati...
Jel normalno da rabljeni auto košta 3x više od realne cijene...
Jel normalno da u jednoj maloj Hrvatskoj na hranu placa PDV 25% pa gledam jucer covijek kupio hranu na 6 rata....
Jel normalno naplatit Hitnu pomoć....?..Moj kolega u Austriji imao infarkt usred nicega negdje u alpama u kamionu...hitna je bila kod njega za 4 minute a 2 minute kasnije u Mercedesu došao dodatni doktor za srce...10 minuta kasnije covjek je bio u bolnici stabiliziran 15 ljudi radilo oko njega ko da je predsjednik države a ne šljaker iz Hrvatske...i to sve BADAVA Hitni slucajevi u EU ne naplačuju se...nikome...čovijek si nisi štakor na cesti
Građevinsku dozovu dobiješ bilo gdje u EU u roku 15 radnih dana poštar donese na kućnu adresu..za obiteljsku kuću košta oko soma eura....

Nemoguce je da radiš a ne primiš plaću za svoj rad...a zašto..pa zato što ako si prijavio taj isti dan covijek koji te nije platio ide u bajbuk i tu nema rasprave...a kaznu za to ce otplacivati ostatak života...

Prošli tjedan proša sam 5000 km kroz EU..policajca nisam vidio...jer gore ako vidiš policajca,kriv si..ne čuće u grmu i gledaju ko ce skrenut bez žmigavca...U francuskoj sam piša pored kamiona..doša mi lik 50 eura mi naplatio..govorim ja njemu nisam moga izdržati...kaže on meni ne laprdaj na autoputu pumpa je svakih 30 km...i to kakva pumpa...Hotel a ne pumpa...reko mi ovo je republika Francuska i ovdje ne pišamo pored kamiona....i u pravu je 100%.

Ima tamo svega zla,da se razumijemo...ali vjerujte covijeku koji je u EU 5 dana u tjednu...ni blizu nije loše kao ovdje....

Da ne nabrajam...masa stvari je tu uređena i kroz neko vrijeme nazvano "prilagodba" možemo se nadati da ce se bar nešto pozitivno odraziti i na nas...ovako kako je do sad bilo svi znamo da nevalja...pa ako neznamo sami,a ocito je da neznamo...pa nek nam onda drugi...hebe mi se..bitno mi je da djetetu mogu stavit rucak na stol...zato cu uvijek reci DA europi...iako ce proci godine...ali doci ce vrijeme kad cu JA moći sve što može i Njemac npr...bilo gdje u EU..ili ako ne JA bar moje dijete...

Za života necu zaboravit 1998 godine stari u Bosni kupio srdelu s povrcem u konzervi..platio je 70lipa...Hrvatsku Jadransku srdelu...u mojoj državi iz mog mora moj ribar je ulovio i koštala je ta ista srdela tada 8 kuna....ma nemojte me hebati...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.