hurgada canabis

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.09.2012
7
12
3
43
Pozdrav svima :) Ja sam ovde novi, a zapravo sam stari clan drustva canabisoljubitelja. Nalazim se u zajebanoj situaciji. Putujem za Hurgadu za mesec dana i sobzirom da od prenosa vutre preko aerodroma nema nista, a plivanje strate je jednako nuli. Interesuje me da li neko zna kako naci Hashish u Egiptu???
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Premješteno u putovanja...
Jesi siguran da egipćani ne režu ruke, glave i take fore za droge!? Iskreno, nisam provjeravao i ne zanima me, al tebe bi trebalo zanimati :)
Pozz
 
10.09.2012
7
12
3
43
Je*ote koja je ovo fora. Pusim vutru 12 godina i nista mi ne fali. Naprotiv. Jedan sam od uspesnijih biznismena u Srbiji. I nikada nisam mogao da se pomirim sa cinjenicom da je najopasnija stvar kod vutre :) to sto mogu da te uhapse zbog nje. I ne mogu da verujem da ce neki pacovi iz licne neupucenosti da mi pokvare letovanje :) !
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
to bi trebo tamo lako samo trazi neke autohtone crne muslimane sa turbanima s crvenim ocima i nargilo i to je to :dada
 

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
Lako ces naci to tamo, samo nemoj da pokusavas da ista poneses kuci, jer nema sudjenja za to... oma tvorza...
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
pecurko je napisao(la):
Lako ces naci to tamo, samo nemoj da pokusavas da ista poneses kuci, jer nema sudjenja za to... oma tvorza...

ziva istina,kum mi je radio kao turisticki vodic-dok je tamo nargilao i sta sve ne-sve je bilo kul
kako je pokusao da ponese malo 'vamo,nama smrtnicima-PLJAS-pao na aerodromu,10 dana zatvora,10 godina zabrana ulaska u zemlju..
jos mu se smejali panduri,i bili u fazonu 'jao,kako si glup..mi cemo sad sve ovo sami da poduvamo..a ti se bedaci u pljesnjivoj celiji..'
'em je puko pare, 'em je izduvao za posao, 'em je ostao bez 50gr VRHUNSKOG marokanca....
jbg...
sudbina.....
 
10.09.2012
7
12
3
43
Ja sam planirao ovako. Da jednog jutra uhvatim i baksisarim konobara u hotelu dok ne pocne da igra oko mene. A onda da mu ponudim lovu da mi sredi. A cuo sam da taxisti uglavnom valjaju. Udjes u taxi i on sam ponudi.
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
gazuraz je napisao(la):
Ja sam planirao ovako. Da jednog jutra uhvatim i baksisarim konobara u hotelu dok ne pocne da igra oko mene. A onda da mu ponudim lovu da mi sredi. A cuo sam da taxisti uglavnom valjaju. Udjes u taxi i on sam ponudi.

bravo care.dobro si me podsetio !!! lol
isto tako i moj kum,savatao taksistu,sve sredio,ma najbolji drugari postali....
kad ono,bas NJEGA od 200 ljudi na aerodromu odvoje i krenu sa pretresom..
nesto se mislim...
taj taksista...
koliko li dobije kad i ako te prijavi....
svakako se pazi,ne odaj ime hotela gde si odseo,kad se vracas itd.
a za nabavku...ma kapiram da tamo na pijaci prodaju,onako uredno na TEZGI heehehe..ne bi me zacudilo..


vid' mene ludaka....lol
ja vec kontam-ti ces to da kupis pa ces poneti komad nazad drugarima,da se pohvalis...
nmvz,tamo ces naci sigurno...sa radnim stazom od 12 'dina...lako ces prepoznati slicne 'pacijente' !!!!
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ako odsjedash u solidnom hotelu...onda chesh sigurno uspjeti srediti to preko portira ili consigliera/recepcionera
(ma i konobar je ok..)
ali..portiri su najbolji a taxistima..paaa...portir che ti bar znat odabrat taxistu sa najboljim....+bakshish portiru znachi puno vishe nego konobaru...
sve u svemu...u egiptu nechesh imati problema sa nabavkom..
 

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
sit ces naci na svakom koraku u hurgadi :)
nudice ti na sred ulice...samo dobro proveri sta kupujes jer arapi su to- prevaranti...oce da prodaju kanu ili tako nesto..proverena stvar ti je...ako ides na ronjenje instruktori garant imaju :D tako sam ja lepo se posle nadjem sa njim i zavrsim sta mi treba...
mislim generalno svi zivi imaju ali da te ne bi zeznuli oko cene i kolicine bolje se sprijatelji sa nekim i to je to :)
 
10.09.2012
7
12
3
43
Pozdrav ljudi :) Ja se vec vratio iz hurgade i evo da podeli utiske :) Znam da sam napisao da cu putovati tek kasnije, ali to je bilo zbog drotova :D Sajt jeste obezbedjen, ali sam uveren da citaju :)

Ovako:

Prvo sam mislio da prenesem nesto iz Srbije za Egipat i napravio sam kolace :) sa puterom od marihuana :) i zacudo :) uspeo sam da napravim jako dobar puter i jako dobre kolace ... Upravo sam se iscepao od jednog. Inace puter od marihuane duze drzi od dzointe. Po nekoliko sati ste pocepani . :D Medjutim, saznao sam da se u Egiptu ide 30 godina u zatvor ako vas uhvate u svercu :) pa sam ostavio kolace kuci. Msm kakva je kontrola bila mogao sam komotno da unesem 20 g vutre u paklici cigara :D a kamoli kolace :) Pri ulasku u Egipat mi nisu ni pregledali rucni prtljag. Ipak, nema veze. Uspeo dam da nadjem jako dobar hashish u Egiptu :) Evo kako sam to uradio.

Za pocetak, zaboravite na taxiste. U pitanju je najpokvareniji skup drzavljanina Egipta. Svi do jednog su namazani prevejani lopovi i pokvareni cinkarosi. Mozda ce vam zavrstiti hashis, a mozda dobijete batine i otmu vam novac :D. Ja sam strejtovao jedan dan i tog dana sa poceo da podmicujem jednog konobara. Dao sam mu 5 evra kao baksis i poceo je da leti ako mene, ali sam ubrzo ukapirao da je verski fanatik i da ne bi bilo pametno da kupim od njega. Sledeceg dana sam posao da obidjem radjne u gradu ne bi li kupio suvenir i ukapirao sam da Egipcanji mnogo vole da se cenkaju :) Zapravo kada udjete u ranju ne mozete da izadjete a da ne kupite nesto :) U jednoj prodavnici nargila sam zapazio jednu jako lepu nargilu - rucni rad, i taman kada sam hteo da je kupim, pade mi na pamet ideja :D

Ja: Mnogo je lepa! Kupio bih je ali nemam sta da pusim na njoj.
Prodavac: Kako nema, pa evo imam ja duvan za nargilu.
Ja: A prijatelju (my friend - tamo su svi na "my friend" tj svi su prijatelji na prs u d*pe) to sto ti meni nudis nije za mene. Ja bi da pusim hashish na tome, ovo mi nije zanimljivo.
On: Pa mogu ja da ti nadjem i hashish.

Doneo mi je kocku urnebesno jakog hashisa za 20 evra, a onda sam kupio nargilu :)

Egipcani ce sve da urade da prodaju robu i vole da se nagadjaju i prave neobicne dogovore. Jedna devojka iz moje grupe se dva sata pogadjala za egipatsku masku. Prvo su bili na "my friend" a posle pola sata su se posvadjali na krv i noz, da bi na kraju napravili dogovor, izljubili se, slikali i postali prijatelji na facebooku. :) Uglavnom, ja sam se super proveo. U jednom postu ovih dana cu detaljno objasniti kako se pravi odlican puter od marihuane :) necete zazaliti :)

E da izvinite na gramatickim greskama. Mnogo sam se pocepao od kolaca i mrzi me da ispravljam :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Napušena Vjeverica

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
dobro si to izveo :) zaje*ani su ti zakoni u egiptu, za svercanje se najvise moze dobit, ali tako kako si ti iskombinirao, nemogu ti nista :D