Hydroponic Unutrasnje Uzgajanje Sa Kvalitetnim Djubrivom (HydroIndoorGrow + HQ NUTES)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.12.2009
31
3
0
40
jbt.ovo je sve zanimlivije :D

1.Masni Hedovi - koliko sam shvatio ovdje nitko jos nije pokusao raditi na nacin na koji ti radis (hydro)

2. nitko te ne osudjuje i ne misli nista lose,ne osudjuj nas i ovaj forum jer su ljudi super a forum jos bolji bas zbog tih ljudi

3.ljudi bi htjeli posto si se sam registrirao na ovaj forum i zapoceo ovu temu vidjeti i nauciti kako to radis

4.uletio si dosta hiperaktivno sa dozom neke nevjerice i ljutnje prema svima ovdje

5.imamo osjecaj da se deres na sve nas

6.napisi neki guide

7. daj se malo skuliraj

8. nisi sam

9. PEACE
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Ja sinko dragi neznam ko tebe ode napada, dobro bilo je par zlobnih "glasova" ali tako popizdit to jos nisam vidija. Kao da se cili form protiv tebe urotija, tako se ponasas. Daj se smiri poceja si mi siriti nervozu, najradije bi ti prilipija koju da dodes sebi :D!
 

MasniHedovi

Banned
Banovan
15.10.2009
10
1
0
121
NEMAM JEBENIH RECI...

Ovde ima PAR LJUDI KOJI SU SASVIM OK, to vidim, cak su vrlo duhoviti i ljubazni, i zbog njih sam i hteo da okacim slike...
Al' DO JAJA IMA I OVIH KOJI TO NIMALO NISU...
Vidim, i samo primecujem sa kakvim stavom ljudi pristupaju... I NE MOGU DA VERUJEM STA CITAM... Pogledajte jebene postove, uostalom...

a, DA, PREPRAVLJANJE ISTORIJE BOLESTI (moderator edits) JE NA OVOM MESTU UNISTILO TRAGOVE (SKORO SVE), i to prilicno uspesno, moram da pohvalim... Samo, OGRANICILI STE MI PRAVA DA KREIRAM TEMU... Na sta ne mogu jebeno da verujem...

Da se razumemo, JA NEMAM NISTA OD OVOGA STO KACIM, I PISEM... ovde sam UPRAVO ZATO STO NISAM NIMALO SEBICAN, I NEMAM NISTA PROTIV DA SVOJE ZNANJE PODELIM SA SVIMA...
Al' ne mogu da verujem sta citam...

- JEL' SAM SE JA MOZDA KURCIO KAKO SAM NEKI VELIKI GROWER, A...?!?!?!
- GDE TO PISE...???
MENI JE OVO DRUGI GROW U ZIVOTU, BRE, NAJISKRENIJE SAM NAPISAO SVE U PRVOM POSTU... - I NE MOGU DA VERUJEM STA LJUDI PISU BRE, ALO, POZEGA...!?!?!?!? NA STA TO LICI BRE...???
AKO TE NE INTERESUJE HYDROPONIC - MARS U P...... M........ BRE, S' OVOG THREAD-a...!!! - NA STA TO LICI BRE...? KO TE BRE STA PITAO, BALKANSKI MAJMUNE BLEBETAVI...?!?!?

..........................................................................................................................

Svaka cast moderatorima, (ako vas je vise) ... Uspeli ste tako efikasno par puta da me odljutite edit-ovanjem, i brisanjem postova, na koje nisam mogao da ne odreagujem, da vas smatram herojima ovde... Al' smatram DA JE NENORMALNO DA POCINJEM TEMU OVDE, I MOLIM DA MI SE VRATI PPRAVO DA KREIRAM TEMU...
U ostalom... Mislim da to i zasluzujem, jer iscimao sam se da kupim jebeni telefon s' kamerom, zbog ovog sajta... :)
 

MasniHedovi

Banned
Banovan
15.10.2009
10
1
0
121
nemoj brate vise da me kaznjavas, molim te evo pisacu malim slovima, isti *****... pa nema smisla, covece, stalno mi stizu kazne za VeLiKa SlOvA...
u STVARI, TRebacE MI JEDAN Period da se pRILAGodim... A ako KOMBINUJEM...? MALO MALA, malo velika, a?
A jEl oVo KaZnjIvO, a...?!?!?!... SvAkO dRuGo VeLiKo?... aj nemoj vise, molim te... evo vidis, vise nece niko da me nervira, i necu pisati velikim slovima...
samo treba da se potrudim... mogu ja to, znam...
- A, jel smem recenice da pocinjem velikim Slovom...? (nadam se da to nije kaznjivo, imam dva velika sloVa u racenici (ups, 3...) :)

- a imena gradova?

- a skracenice sto se pisu velikim slovom...?

molim, precizirajte, zarad unapredjenja komunikacije, a ja cu se truditi da obuzdam svoj CapsLock... (jao, 2 velika sloVa...)ups, 3...))
 

MasniHedovi

Banned
Banovan
15.10.2009
10
1
0
121
(zamislite da sam pisao velikim slovima):
- necu ovde da pocinjem temu...!!!

vratite mi pravo da kreiram temu, MOLIM VAS, necu ovako da se igram... ili me brate, izbacite skroz...!!! (... jao meni, pisao sam velikim slovima...)

hvala lepo...
 

MasniHedovi

Banned
Banovan
15.10.2009
10
1
0
121
nisam ljut ni na koga... jebe mi se bre...

vratite mi moja prava da kreiram temu bre, necu ovde da zapocinjem temu...!!!

unapred zahvalan, vas zamasceni bud...

(...e ljudi, provalio sam da se rec "jebe", ne pojavi u zvezdicama, kao k.u.r.a.c, ili p.i.c.k.a., na primer...)