Indoor -- Jack Herer + Random -- 250W by Fuamens

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ako su ti dobro regirale na dosadasnje doze probaj, u najgorem slucaju ces ju morat flushat saogromnom kolicinom vode ako nebude popapala sve sta joj das.


Lijepo izgleda bez obzira sta je mrsava, ali ako joj pojačaš prehranu ova main cola bi mogla bit OGROMNA za mjesec dana, nekako mi se cini koda ima potencijala :)

:thumb: na izboru sorte to svima kazem kad vidim Jackiea, uzivat ces vjeruj mi u jednom predivnom high-u
 
  • Sviđa mi se
Reactions: fuamens

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
bozga je napisao(la):
Jack je sativa, a sative su elegantne mršave...
nije napisao cije je seme, ali jack je hibrid, konkretno sensijev je 55% sativa / 45% indica... dok npr. rokerij seeds pravi jack-a u ovom odnosu: Sativa / Indica: 40% / 60%
hocu da kazem da kada se govori o strainu koji radi vise bridera (a jack-a radi 10ak), treba napomenuti cije je seme
 
11.03.2013
9
37
13
Zagreb
Pozdrav svima!

Evo da zavrsim dnevnik svog prvog grow-a, bolje ikad nego nikad!

Slike po datumima i danu cvjetanja:

29.5.2013. 26 dan u cvjetanju





6.6.2013. 34 dan u cvjetanju





29.6.2013. 57 dan u cvjetanju










Ovo su slike 3 tjedna prije skidanja, ukupno 9 tjedana cvjetanja. Nažalost nemam slike gotovog proizvoda, ali to nije razlog da se ne završi dnevnik :)

Nisu imale dobre uvjete jer je špica bila u vrijeme ogromnih vrućina i lišće se skroz posušilo po vrhovima, nisam nikako mogao sniziti temperaturu. U jednom periodu su skroz stagnirale u razvoju, možda im je falilo nekih nutrijenata jer ph je sigurno bio dobar. Obavio sam dva flusha, zalijevao kad su bile žedne i gnojio skoro duplom dozom plantele za cvjetanje. Dobio sam 50gr po biljci (dvije domaje i jack herer), ali ne baš najbolje kvalitete. :(

Ali svakako jedno super iskustvo i upoznavanje sa biljkom, tako da krecem u drugi grow sa više razumijevanja.


Smoke report - Jack Herer

Moram priznati da sam ostao skroz oduševljen. Naravno da sam skidao budove prijevremeno, ali sam tako osjetio sve jači i jači rad :) Prekrasan okus, prekrasan rad, jednostavno prekrasan dim :) Osobna iskustva: kad sam jako napušen osjećam kao laganu auru ako sebe, osjećaj sigurnosti i kao da mogu osjetiti i kontrolirati kretanje energije kroz tijelo, a pogotovo osjećaj pojačanih vibracija. Prestao sam pušiti duhan pa sam pušio čistog, ponekad sa malo mente (daje osvježavaju okus).



Hint na sljedeći grow ! :)


Pozdrav svima!
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Lijep grow. :thumb:
Da bi ti dim bio "laganiji" i "osvjezavajuc", drzi hedove u tegli u frizideru na +5 stupnjeva.
Hedovina duze ostaje svjeza, a kod pusenja je osjecaj mentola ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: fuamens
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.