Indoor uzgoj u ormaru

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
29.10.2012
0
1
0
37
Poštovanje i pozdrav svim vutroljupcima. Namjeravam započeti indoor uzgoj u ormaru, pa sam došao pitati za neke savjete, pošto če mi ovo biti prvi put.
Dimenzije ormara su : Visina- 150 cm ili ti 1.5 metara, a širina je : 65 cm. Zanima me dali bi bilo pametnije posaditi jednu ili dvije biljke , pitam zbog dimenzija ormara pa ne bih znao koliko njima treba prostora i tako dalje. Eto da ne kompliciram dalje, znači ako netko ima volje i znanja da mi da neke dobre smjernice kako i šta kupiti (lampe, gnojiva, ventilaciju itd. ) bio bih mnogo zahvalan. Što se tiče buđeta odgovara mi sve do 1000 kuna, preko toga ne bih išao ipak za prvi put da ne s***** nešto pa ode sve kvragu ...
Pa eto svaki savjet je dobrodošao. Zahvaljujem svima unaprijed !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
ceo podforum unutrasnje uzgajanje posvecen je takvim temam i odgovorima na slicna pitanja, da probas malo citati, al da ne bude samo ovo odgovor, mozes na 65x65x150 (labude, box ima tri dimenzije a ne dve) ici sa dve biljke i hps 250w uz dobru ventilaciju
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
1000kn je dosta malo ako ti treba sve...od lampi do ventilacije do filtera do ph i ec metera ITD :) a u taj ormar moz i 10 ugurati sve ovisi sta radis :)


ZZ
SM
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.