Iskustva sa aerodroma

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
29.11.2008
5
4
3
42
Pozdrav ljudi!

Imam pitanje: Ima li neko iskustava sa aerodroma prilikom nošenja malih količina drage nam biljke?
Planiram krajem meseca za Amsterdam, pa sam mislio pri povratku ortacima poneti po mrvicu od svega, da probaju šta to tamo ima lepo, ali nisam siguran kako ide to po aerodromima, jer nisam leteo avionom preko 20 godina. Od ljudi koji su putovali čuo sam različite priče, ali reko' da i ovde pitam...

S obzirom, da bi u pitanju bila stvarno mala količina (ne više od 5g svakako) mislio sam to opušteno i u džepu da ponesem... E sad, koliko je to pametno s obzirom da moja frizura potvrđuje sve one pandurske stereotipe o tipovima koji "imaju nešto kod sebe"... Ili to jednostavno ćušnuti negde u mraćne dubine pretrpanog ranca i opustiti se, kao što regularno radim kada je prelazak obične granice u pitanju?
Malo se verovatno tripujem jer sam skoro gledao negde emisiju o tome kako funkcionišu skeneri na aerodromima, pa mi se čini realnije da će to naći ako žele... Mada s druge strane hiljada ljudi svaki dan putuju iz Holandije avionima i mogu se kladiti da bar svaki pedeseti turista ponese neki manji "suvenir"...:D

Dakle, najbolje ako neko ima iskustvo iz prve ruke, ako ne može i iz druge, a ako ne ni to, onda me barem nemojte prepadati dodatno. :) Hvala unapred!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vox and Sativa Diva

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
obuci se fino, i svojin poslon.. frizuru sredi.. isplati se skulirat za 5g nl vutrice.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
busom ide bez problema, dva ortaka su mi nedavno dosla iz dama, doduse doneli shita a ne vutre no opet sve ispalo 5 u oba slucaja. al avionom, nemam pojma
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vox

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ne zanosi se da ces proci kontrolu, sve ce ti naci, prvo ide stari skener za metal valjda, a onda stanes na stope i tu ti sve vide, a onda i nadju i na kraju avion kasni zbog tebe a ti dobijes nesto ovako, potvrudu o zapleni i usmenu opomenu, a vrate ti epruvetu, to dodje kao suvenir :)
a bilo je i smeha sa carinikom, kaze to je jedan joint a ja pa nije manijace vidis da je pola, nacet je popusen... a on jbga brate moram ovako ne moze pola :D
naravno to ako je ispod 5 grama, preko toga gubis avion i bivas priveden a dalje ne znam, valjda novcana kazna i verovatno zabrana ulaska u holandiju na neko vreme.

DSCF5786.JPG

ali zato mozes da preneses u predanom prtljagu, ali moras doooooooooooobro da izolujes od mirisa.
par puta sam prenosio, po 3-4.5g i nikad problema nisam imao, ali u koferu moras imati dosta sitnih stvari, sapuni samponi zezalice plasticne i metalne jer i to ide na skener, pa da zakamufliras nekako.

e sad, nadam se da sam bar malo pomogao nasoj narodnoj policiji, vidim da ti je ovo prvi post u 7godisnjoj karijeri na ovom forumu :let:
 
Poslednja izmena:
29.11.2008
5
4
3
42
Hvala puno na brzim odgovorima.:thumb: Verovatno ću sve nagurati u taj veliki ranac sa gomilom malih, smrdljivih sranja i truditi se da ne razmišljam o tome. Video sam da imaju te skenere koji prikazuju sve u raznim bojama uključujući i te stvarčice organskog porekla, ali bolje da ne mozgam previše... Baš bi bilo sranje da se vratim praznih šaka među izgladnele kurjake, tako da ću ipak rizikovati...:D

A što se tiče karijere, pa da... Nije mi ništa trebalo do sad, pa nisam ni pitao. Sve lepo piše.:respect:
 

vetar

drug član od 2008
26.05.2014
138
122
43
ja bi to spakovao u foliju pa u usta kao zvaku pa ako bude sranja ti gutaj, ja bi tako :)
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
Iz licnog iskustva sa aerodromima ,dobra izolacija od mirisa i smjesteno u ustima ,su se pokazali kao dobitna kombinacija,doduse nije isprobano na aerodromu u Amsterdamu,ali jeste u drzavama gdje hoce i ruku odsjeci za posjedovanje :ajnstajn:

Mada je da si iskuliran prvi korak ka upsjehu :rasta:
 

Rope73

Form
Poznanik Foruma
02.06.2015
591
4.662
163
51
Baš bi bilo sranje da se vratim praznih šaka među izgladnele kurjake, tako da ću ipak rizikovati...
Posalji "kurjacima" Fedexom na njihovu adresu.Po iskustvu mom a i mnogih..."kurjaci" ne donesu ni steku cigara ako padnes.
BTW...ako vec ides tako...nemoj misliti na torticu,nemoj misliti na torticu....X milion.Neka ti neko tu spakuje a da ti ne znas gdje je (koriste i tu,najcesce ,varijantu, dok te "pregledaju".Jedan kao trazi nesto a drugi gleda tvoju reakciju na mjesta gdje se "rovi")
Pozzz i SRETNO.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

vetar

drug član od 2008
26.05.2014
138
122
43
neka uzme hashish a i moze da ispresuje
dosta se smanji mada kontam da nece imati problema.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Ja od ove teme dobijem osip i nikako da shvatim cemu sve to ?? Zbog par grama marihuane jbt avion !!!
Kakva je to vutra a da je ja nemogu uzgojiti ??!! Imam bar 10 razloga zasto nebi nosi ganju iz te Vukohebine i ako ih napisem neces u avion ni cist a kamoli sa ganjom.
Kupi lampu..sjedi za komp pa malo prosurfaj morem ..ima menki svemirski haha.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar and wuvuzela
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.