Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PinkFrojd

Aktivan Član
16.01.2013
143
48
28
48
Eto Laki, koliko vidim, a i ti verovatno, kako ko da se javi savetovace ti nesto drugo, nema druge nego da sam odaberes sta ti se na osnovu bilo cega najvise svidja, mislim, sebi radis, sam i biraj, to tako traziti savete je vrlo nezahvalno, sednes, kazes ocu ovo i porucis, onda sadis, pazis i mazis, beres i dalje vec nekako... se snadjes ;) Mozda bolje da uzmes kvalitetniji seedbank, oko GHS semena ima raznih prica... samo glasno razmisljam :)
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Steta samo sto nema feminizirani Satori....Ovako borba sa regularnim ( za nas sa malim prostorima)....

EDIT

Jel imao iko ista od Mandale feminizirano ? Ako jes, ako nije tesko nek napise neki reportic mali ( mnogo me privlaci Mandala, sto zbog imena sto zbog egzoticnih genetika)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.380
2.598
Buddha je napisao(la):
Steta samo sto nema feminizirani Satori....Ovako borba sa regularnim ( za nas sa malim prostorima)....

EDIT

Jel imao iko ista od Mandale feminizirano ? Ako jes, ako nije tesko nek napise neki reportic mali ( mnogo me privlaci Mandala, sto zbog imena sto zbog egzoticnih genetika)

Probaj Ganesh od Mandale .Prije nije bilo fem.sada imaju.Ganesh je prekrasna cisti high.Aroma i miris ostaju dugo u sjecanju i kada se nje sjetim padne mi proljece na pamet;)
 

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
večer,uglavnom gledao Alien banku,što da si kupim za outdoor prvi puta.Najviše sam vremena proveo na GHS sjemenu,i to na njihovim "mix"paketima.
Dali je tko imao iskustva s tim "mix"sjemenom?
najviše mi je zapelo za oko MixB
Arjan's Haze #1

White Widow

AMS

White Rhino

Arjan's Haze #3

Mišljenja?Uglavnom gledam da mi se razlikuju vrijeme berbe(radi sušenja),veličina biljke te težina uzgoja.
 

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
Vjerujem da ima,no ja sam mislio radi razlicite vutre,koja ce mi bolje sjesti!jer ako kupim 5 komada neceg i onda mi se nesvidi....
 
14.01.2013
48
215
0
45
Noord Holland
Zbrkamon je napisao(la):
GHS sjemenu....White Widow

Za njihow WW mogu reći samo sve naj..Unutra u nekoliko navrata,vani jednom.Ova vani je završila preko dva metra,pravo drvce:hehe:
Vodi računa o tome da su Haze sorte uglavnom čiste sative,tako da možeš prije dočekati snjeg(ako si u kontinentalnoj HR) nego berbicu.
 

skank07

Aktivan Član
19.05.2011
70
0
0
54
pigtail je napisao(la):
Čuj imah ga i dobar je definitivno...ALI pusti ga da se kjura barem 2-3 mjeseca...High ti je sativast pozitiva, smjeh baš je dobar, uzimam ga opet ;)...Miris kad je suh i kad se zdrobi potpuni liiimuuuun i kiselkast...fin za pušiti odličan za neka socijalna događanja npr. roštilj zajebancija itd...Uzmi preporucam i dobar je urod...dobih sigurno kakvih 30 u potpunoj gerili ;)... U odnosu na druge biljke kukci su ga najviše jeli pa i to uzmi u obzir...Ali preporučam definitivno...

Hvala pigi, izgleda kao best buy ako je i toliko kvalitetan, takav rad i volim...ako imas jos takav prinos koliko pise a kazes da ima, onda ce biti jebeno..uzet cu ih samo par komada pa cu se dobro brinut o njima, da dobijem cim vise jer daleko je jos jesenska berba :) hvala jos jednom
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
vozdra ekipa!
Evo zanima me jel se netko dosada susretao možda sa vrstom zvanom "Chocolate Dream" bilo da je pušio ili uzgajao? Na proljeće planiram do NL pa sam mislio uzeti to sijeme i probati ga u outdooru. Čini mi se zanimljiva vutrica, posebno neke stvari tipa:

Efekti: Povećana energija, ubrzan rad srca, iznimna kreativnost i organiziranost.
Dobra vrsta za: Jutarnje razbuđivanje, posao, umijetnost i vanjske aktivnosti.

Inače sam veliki ljubitelj sativa i po ovome bi rekao da bi valjalo probati, samo se nadam da mi neće zadavati previše problema u outdooru.