Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
nakon 2 dana googlanja i gledanja Alien shop-a,napravio sam si favorite listu xD

Nirvana Seeds Autoflower Fem Northernlights
Female Seeds C99
Barneys Farm Seeds Crimea Blue
Barneys Farm Seeds Blue Cheese
Barneys Farm Seeds Amnesia LemoN
Barneys Farm Seeds L.S.D.



NL i C99 jer sam čitao da najmanje smrde,za budući pc box grow!
Crimea Blue i Blue Chesse...dvoumim se između njih 2...Premda Crimea Blue me privlači više.
Amnesia Lemon-kaže da se bere početkom 10og mjeseca,ima i uplifting and cerebral high.(što mi se sviđa)
L.S.D-čini mi se...neznam...nekak "prejak" za početnika
Uglavnom znam da ću uzeti NL ili C99(C99 vjerojatno),Crimea Blue,i Amnesiu Lemon.

Ako ima tko kakvi prijedlog,savjet ili zamjerku...
 
03.02.2013
5
0
0
62
U mom gradu pojavio se jako dobar skank,poslednje generacije jedva sam uspeo da dodjem do neke semenke posto je prva klasa i bio je samo par dana u gradu a prava je kidacica,ne razumem se bas u vrste al cuo sam da je automatik :) jel zna neko nesto? xD
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
to ti je prava... automatik je i haze... isto tako 80%sativa i 75% indika je... odlican skank! ako si se docepo tih menki ! rokaj brate to i pusi prvu klasu :icon_lol:

peace out !

edit : zbrkamon, ja bi ti preporucio nl zato jer ga svi hvale s ratzlogom i odlican je strain, imas par dnevnika na forumu, auto i normalan, uzmi sto ti vise pase ali preporucio bi normalan! c99 sam gledo najmanje "smrdi" dok se growa zato ti je odlican izbor ako imas problema sa smradom odluci se za to... ako si sam doma i nemas brige za to uzmi blue cheese, pusio sam u damu cheese i jednu rijec cu ti samo rec ! odlicnamasnavutra! sto god uzo, neces pozalit ! sretno s growom ;)

peace out !
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ja sam se malo salio majstore ;) nitko ti nemoze rec koju si ti vrstu pusio ni dali je automatik i koji je postotak cega...
i to sto si nazvao "skank" nije najvj skunk nego je neka dobro uzgojena vu, nevazno dali je brendirana ili ne... jer skunk je vrsta vu kao sto postoje silver haze, orange bud, white widow, lemon skunk... tako postoji skunk #1 vrsta i super skunk vrsta... ima jos sigurno skunkova koji su crossani s drugim vrstama ko sto je lemon skunk itd itd... eto ja sam ti pokusao objasnit pa sad ako si shvatio odlicno :) uglavnom posadi tih 10 menki na proljece i pametno ih posadi, ne zelis baciti 10menki dobre vu, jos ako imas malo srece i dobis vise zenki nego mudonja, bit ces i vise nego zadovoljan !
nego baci se ti na citanje ako mislis pusiti u 11 mjesecu skanka :p
https://forums.vutra.org/content/195-amaterski-outdoor-uzgoj.html
ako te jos dublje bude zanimala tematika vutre, nek te nebude sram da istrazis forum :)

peace out !
 
03.02.2013
5
0
0
62
Auu kolko si me nalozio malo pre :D poceo sam da citam sve sve sve :) klijanje i presadjivanje iz saksije znam jos od ranije i nesto oko vestackog djubrenja iz vinograda sa caletom xD citam LST kako se radi posto to bas pojma nemam a za ostalo sto ne znam ocekivacu pomoc od ekipe sa foruma zato sam se registrovao :)) cuvacu ih kao svoja dva oka u glavi i Boga moliti samo da zenkice budu :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
bestija je napisao(la):
moze li mi tko reci zasto je ovaj jack herer od sensija 3 puta skuplji i uz to jos regularne sjemenke od arjanovog jacka?

verovatno zato sto je najbolji ;) bem li ga, verovatno zato, il sto je 14x cupwinner, jos od '94, sto opet govori da je najbolji :)

"High Times about the lineage:
While Sensi say the exact lineage is a closely-guarded secret, it is accepted that Jack Herer is a 3-way hybrid of Skunk #1, Northern Lights #5 and Haze. The precise lineage is probably Haze x [Northern Lights #5 x (Northern Lights #5 x Skunk #1)] which suggests that Sensi began by selecting a male from their NL5 x SK1 seedline (AKA Shiva Skunk) and backcrossing him to the NL5 female cutting. As Sensi purchased Neville's breeding plants, they had both the Haze A and C males, so it is likely that they then chose a female NL5 x (NL5xSK1) plant and pollinated it with one of the Haze males to create Jack Herer., this would make Jack 50% Haze, 37.5% NL5 and 12.5% SK1. This gives Jack Herer a similar composition to Super Silver Haze and Mango Haze which are 50% Haze, 25% NL5 and 25% SK1."
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.398
28.015
1.098
Trøndelag
PowerSeed je napisao(la):
verovatno zato sto je najbolji ;) bem li ga, verovatno zato, il sto je 14x cupwinner, jos od '94, sto opet govori da je najbolji :)

"High Times about the lineage:
While Sensi say the exact lineage is a closely-guarded secret, it is accepted that Jack Herer is a 3-way hybrid of Skunk #1, Northern Lights #5 and Haze. The precise lineage is probably Haze x [Northern Lights #5 x (Northern Lights #5 x Skunk #1)] which suggests that Sensi began by selecting a male from their NL5 x SK1 seedline (AKA Shiva Skunk) and backcrossing him to the NL5 female cutting. As Sensi purchased Neville's breeding plants, they had both the Haze A and C males, so it is likely that they then chose a female NL5 x (NL5xSK1) plant and pollinated it with one of the Haze males to create Jack Herer., this would make Jack 50% Haze, 37.5% NL5 and 12.5% SK1. This gives Jack Herer a similar composition to Super Silver Haze and Mango Haze which are 50% Haze, 25% NL5 and 25% SK1."


hvala power,ali mislim da cu ipak geldati drugu opciju puno je ovo love da ga ebes :) ,ovo je mozda ok za one koji sami rade sjeme za sebe.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
znas kako kazu, koliko para toliko i muzike ;)
ma furaj drugu opciju, ne moz to biti lose

@era, Sannie`s Jack F5 & Sannie`s Jack F7 ;) na seedfinderu cak bolje ocenjen nego sensijev
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
sigurno bolja genetika.

btw, smesno je bilo godinu,dve unatrag jer su(seensi seeds) koristili vutra.org tekst za klijanje :)))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
Neam Ime je napisao(la):
a za ostalo sto ne znam ocekivacu pomoc od ekipe sa foruma zato sam se registrovao :))

majstore, ekipa je tu uvijek da pomogne, to budi siguran...
ono sto zelim sada reci je da sto vise ti upis znanja s ovog foruma , bez obzira ako nemas iskustva u uzgoju, biti ce ti lakse krenut s uzgojem i puno vise toga ces razumijeti i ako imas neke nedoumice , lako ti mi objasnimo sto bi ti bilo bolje... ali najvaznije je da ti imas neko osnovno znanje sto se tice uzgoja da bi lakse krenuo i bolje razumio nase savjete... a ovo sta sam te nalozio :p kakvo pitanje , takav odgovor :)

peace out !
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
nekako imaju optimiziranu stranicu, imali su, ne mogu se setit trenutačno rećenice sa googla i ispala je njihova stranica i opet te linkovalo na vutra.org uzgajanje.
probat cu na kucnom kompu pogledat
 
03.02.2013
5
0
0
62
Ako mi verujes bas citam ovo po ceo dan o outdooru,sve zavrsene postove...sve izgleda tako lako al bas ne verujem da je tako,pokusacu do proleca da naucim sto vise mogu :D
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
nikako nije lagano u pocetku, to ce ti svatko reci u vezi bilo cega, a tako i growa... trebat ce ti najvise volje za ucenje i ljubavi prema biljci i uzgajanju... ako to imas, nece te nista sprijeciti da uzgojis prave hedove :) i samo ti :read: , nemoze ti lose doc :)

peace out !
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Moze pitanje, ima li ovdje viska ?

hDZO1MR.jpg



Prvenstveno gledam da probam sto vise dobrih vrsta, za neke cuo, druge citao... uglavnom trazim izmedju ovih favorite za daljnji uzgoj. Iako vise volim sative, mislim da treba imati i pokoju indicu u ormaru.

Ako netko ima boljih prijedloga neka javi. Cak sam razmisljao i o automaticima da cim prije dobijem bud i probam.. ali bi vise volio uciti odmah na reg sjemenu (fem u ovom slucaju) tako da sam upoznat sa problemima pojedinih sorti.

Svaki prijedlog dobrodosao ;)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Stavi LSD umjesto G13. LSD je jako zabavna a G13 teška za psihu čuo sam iz prve ruke prije nekoliko dana. Nažalost nisam još provao, možda ako pade neka kava uskoro:)