Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

qwer94

Aktivan Član
05.03.2013
100
14
0
Srbija
Pozdrav iz Srbije..Ovde sam vec duze vreme,citam,slusam savete e sad imam pitanjce.....Site je nadjen(niko ne prolazi u blizini od 500m),sredjen(okopan 2x2m precnik dubine 1m,ubacen humus iz apoteke,ubacen malo stiropor),svetla ima barem 10h na dan i vode ima svakoga dana da se poleva....ali seme jos nema to jest narucicu za dan,dva e sad zelim da znam dali ovo moze da prodje u mojim uslovima.... Dutch Passion Seeds Regular Shaman ili da uzmem nesto drugo??
 

qwer94

Aktivan Član
05.03.2013
100
14
0
Srbija
creative posto mi je prvi grow ajde reci neku koja bi isto mogla dobro da radi u mojim uslovima a bolja je od samana a da nije bas mngo skuplja od njega..??power i ti mozes nesto dati ako zelis,ali znam da to ne praktikujes jer svako treba sam za sebe da odluci ali ipak davajte nesto :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

qwer94

Aktivan Član
05.03.2013
100
14
0
Srbija
obrnuo ceo alien i ovo su one izmedju kojih moram izabrati,daj pomagajte nemogu sam da se odlucim.....

HQS Highway Delight (outdoor)
Black label Hollands Hope
Nirvana Seeds Short Ryder
Dutch Passion Seeds Regular Passion 1
Dutch Passion Seeds Regular Purple 1
Dutch Passion Seeds Regular Shaman
Sensi Seeds Guerilla's Gusto
Flying Dutchmen Early Durban
Magus Genetics Biddy's Sister
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Uzmi Nirvanu seeds..poznati su po tom da ih netreba gnjojiti bog zna šta..(ili to vrijedi za Mandalu)?...lol pogubio sam se..tu i tamo ako je ptreba,malo zaliješ i imat ceš dima....
I uzmi fem sjeme....
 

qwer94

Aktivan Član
05.03.2013
100
14
0
Srbija
znam ja to inace ti nebih pisao ali sta bih ti izabrao da si na mom mestu iskljuci automatik i reci mi sta je na mojoj listi vodeca biljcica??