Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

form

... .. .
Prijatelj Foruma
23.03.2015
703
3.744
163
Eto baš sam razmišljao o tome kako bi bilo dobro otvoriti temu di bi se pisalo o eksperimentima koje provodimo tijekom uzgoja, što smo na kraju naučili, sve onako kratko, reklo bi se samo esencijalne stvari,
a uleti mi ova tema koju inače ne viđam često u novom sadržaju foruma.
Pa tim povodom ukratko bih se osvrnuo na moj zadnji uzgoj channel+ koji je jučer pobran i stavljen na sušenje.
Biljku sam držao u vege fazi 22 dana, a cvjetanje je trajalo oko 50 i koji dan.
Ono što sam ja učinio bilo je da sam jednu biljku topirao a drugu supertopirao, čisto da vidim razliku u prinosu.
Pobjedu je odnijela super topirana i to cijelih 30 grama na ukupnu količinu grubo otrimanih svježih vrhova i manjih vrhova maksimalno očišćenih od debljih grana stabljike, tako kad se sve to skupa posuši, razlika će biti minorna.
Inače, biljka je izrasla cca 60-ak cm tako da će odgovarati onima koji imaju niske bokseve i dosta pije vode, a gnojio sam je tri puta tijekom cijelog vremena uzgoja i to sa pola doze. Ili je zemlja dobra ili biljka stvarno nije pokazala nikakvu potrebu da dodatnom hranom.
Fotke obranog nemam ali kad se ovo posuši idu fotke tegli.
 

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.483
8.753
258
out of space & time
pozz svima,imam namjeru da uzmem pineapple express auto od Barneys farm i zapocnem micro cfl grow. Vidim ima jedan nezavrseni dnevnik micro cfl grow ove sorte,pa me interesuje jel jos neko imao iskustva sa ovom ljepoticom? konkretno me interesuje kakva je za lst s obzirom da u opisu raste 40-50 cm. unaprijed hvala.
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
koju biste sortu preporucili da ne zabija (indoor), odnosno da se od nje ne spava. neku koja tjera na razmisljanje i koja dize?
mislim da bi trebala bit sativa ako nisam u krivu... neka lagana za uzgojit.
lp
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
neku koja tjera na razmisljanje i koja dize?
Jack Herer od GHS se uklapa u tvoj opis ! Prvo te malo više ošamuti, i natjera te da sjedneš... a nakon toga prosto "podivljaš" od želje za akcijom ! Ako se prepustiš ovom zovu, nećeš moći da staneš, šta god radio ( pričao, trčao, kopao kanale :D ) , a misli svo vrijeme jure 1000 na sat !!! Možda i izmozgaš nešto baš baaš inspirativno, i korisno ;)
 
18.11.2015
12
2
3
43
Za narednu sezonu sam nabavio sledece sorte 5xHeavyweight Dream Machine i 2xAfghani Regular....ima li iko iskustva sa ovim strainovima - planiram indoor klijanje u martu i krajem aprila outdoor na sajt...Sta mislite????
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
iskreno, nikad cuo niti video na forumu. no to je nova sorta pa me ni ne cudi :) ako nemas za sobom par uspesnih uzgoja obrati paznju na ono sto breeder kaze:"A difficult plant to master, this hybrid might not be for the novice gardener."
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
ja nekako, hmmmmm... nisam za to da se gaje nestabilne sorte, vecina novih je mislim takva?
ajd nekako za autose, ali fp!!!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
samo ti sadi i otvori dnevnik pa ce ekipa nadgledati i navigavati :) verujem da je dobra, evo i jednog svezeg komentara za istu sortu koji cak opovrgava njihov citat:"Alan – 11th December 2015: It’s a brillant strain very easy to grow with good results would recommend this lady" ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader and Delpiero

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Heavy indica preporučljiva za insomniju.
To je moj tip, iako sljedeće mislim nešto sa 1:1 thc cbd, nešto kao "medical mass" jer me paranoja muči :D

Ali ako budeš odabrao "falen angel" sigurno pratim.