Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Evo ja trenutno naručujem i dogovaram narudžbu od Cannabiogen-a - Mextiza i Peyote Purple.
Mextiza je sativa (Nepal x Jamajka x Oaxaca (Meksiko), PP je indica - S1 verzija Bubba Kush-a.
Kakva su iskustva - uskoro više :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
bozga je napisao(la):
Evo ja trenutno naručujem i dogovaram narudžbu od Cannabiogen-a - Mextiza i Peyote Purple.
Mextiza je sativa (Nepal x Jamajka x Oaxaca (Meksiko), PP je indica - S1 verzija Bubba Kush-a.
Kakva su iskustva - uskoro više :D

zanimljiv izbor, limited edition, pratim dnevnik cim krene ;)
 
14.09.2011
15
3
0
31
A.M.S od greenhousa- relativno uniformiran rast,od 5 sjemenki jedan hermic jedna nije proklijala,prosjecan urod,dobar ali ne egzotican sativa/indica rad potentan.
Iako bi kao ime trebalo stajat za anti mold system na jednoj sam biljci zadnji tjedan cvjetanja primjetio na par manjih hedica bas pljesan,ironije.
iako nije nuzno rad i rast los stvarno nije ni pretjerano poseban ima puno boljih strejnova,nepreporucam





Afghan Kush World of seeds- od 2 sjemenke oba dvija mi proklijale,obje biljke zenske,dva razlicita phenotipa,jedan nizak i grmast istinski indica,drugi malo izduzen
ali oba brzo cvjetaju,55 dana cvjetanja zetva je bez problema moguca,dobar urod nista posebno,rad zakucava,ljeni stoned,lice mi utrne na 3coj
pljuzi lagano se moze prjetjerat i onda u krevet,nije posebno drustven haj,sad naj veci plus jakoo se sporo tolerancija skuplja,odlicno za medicinske
svrhe tipa protiv fizickih bolova svih vrsta,nesanica,stres,i kao opce srestvo relaksacije.






Tolko odmene zasad
 

don

17.03.2011
10
1
0
33
Pozz ljudi... Evo ja ove godine nabavio 5 semeki Northern Light automatic pa reko da pitam iskusnije growere da li imaju neka iskustva sa Northernom. Inace planiram da ih posadim outdoor. Nalazim se u Srbiji. Pa bih zeleone vase savete kada da pocnem sobzirom da nam je vreme jos uvek pomalo hladno. Vasa misljenja su dobro dosla!!!!
 
13.09.2005
58
2
0
Nisam ih uzgajao, a za vreme u svakom slucaju jos 15-tak dana. Srećno p.s. sad ce odnekud se power pojaviti sa iskusnim odgovorima :)
 
northern lights auto is a great plant. i grew them, fast, middle sized, and fairly good yeald. even saw a monster on autoflowernetwork, brutal plant. here is the link: https://www.autoflower.net/forums/a...0029021-february-autoflower-month-bom-004.jpg

massive plant with stunning appearance. i must admit that i never got this pheno. must be rare. :) nevertheless this hybrid is a great choice of indoor and outdoor. very good quality end product. bag appeal is great also.

have fun growing it. :)


oh, btw, sorry but im forced to use english. i kinda understand your language and can read you fine, but if i try to make sentences i make them all wrong :) so english it is.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zaboravljeni

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
kao sto ti razumijes nas hrvatski, tako i mi razumijemo tvoj slovenski. sto se mene tice, pisi na sloveskom. a oni koji ne kuze...prave se mutavi :p
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
don je napisao(la):
Pozz ljudi... Evo ja ove godine nabavio 5 semeki Northern Light automatic pa reko da pitam iskusnije growere da li imaju neka iskustva sa Northernom. Inace planiram da ih posadim outdoor. Nalazim se u Srbiji. Pa bih zeleone vase savete kada da pocnem sobzirom da nam je vreme jos uvek pomalo hladno. Vasa misljenja su dobro dosla!!!!

ja ih ne bi sadio pre uskrsa, tacnije, planiram saditi u poslednjoj trecini aprila
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ako si pocetnik odvoj bar nedelju dana i citaj forum, osnovne teme... nisam ni rekao po listu nego po fenotipu, a ti nisi odgovorio na pitanje:"kako to mislis" pa cu da pitam jos jednom kako to mislis "kako bih mogao prepoznati sortu"
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
bagi je napisao(la):
ne mislim po listu


poslušaj savjet i uzmi si vremena da proletiš kroz osnovne stvari,na forumu ti je pod temama sve ljepo sortirano ne možeš falit nikako,imaš crvenu lampu i objavljeni blog bez ijednog slova u njemu a 4 upita tako da....uđi u razred ponovo pokucaj i reci bar dobar dan prije nego pocme tarapana sa pitanjima

peace