Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Evo moja neka iskustva sa sortama, tj seed bankama.

Greenhouse Seeds Feminised super sorte, lake za podignut, ali jako loša klijavost.

Pyramid Seeds Obrnuto od greenhouse-a: Dobra klijavost i odlićan početak grow-a, a onda nekakav blok i jako slab yield.

Dutch Passion super klijavost, odlićne sorte i jako zahvalne, ali zato preskupe sjemenke.

A što se sorti tiće, definitivno White Widow, Durban Poison, Northern Light i Blueberry
 
04.08.2012
24
0
1
28
Kad u ovaj mali kvadratić upišem broj jedan to znači da kupujem samo jednu sjemenku ili da kupujem paketić od 5 sjemenki?Izvinite što smaram.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
Blade je napisao(la):
nemožeš kupiti 1 sjemenku za boga miloga

moze ako imaju p i c k a n d m i x opciju, kupovina na komad pa biras koje vrste i koliko komada, s tim da mozes uzeti i 10 razlicitih, ili 5 ili 3, po komad, inace ako ukucas 1 obicno se odnosi na pakovanje, pa sad moz biti 3, 5, 10, 12 komada... to vec pise na sajtu
 

zeleni91

Aktivan Član
02.02.2012
90
10
8
32
Zanima me misljenje o ovoj sorti nesto mi search neradi ovih dana pa ajde da pitam ovde LSD Feminised Seeds u pitanju je ta sorta nije teska za uzgajanje pise da je laka za uzgajanje. THC 24% CBD 1.3%
Ima je na seedmanu
 

zeleni91

Aktivan Član
02.02.2012
90
10
8
32
Jel postoji neka sorta kad se osusi naravno da ima neverovatno boje ili tako nesto bas jedinstevna da bude sto bi rekli?? Raspravljam se sa drugarom pa da mu dokazem ima ili nema??
 

zeleni91

Aktivan Član
02.02.2012
90
10
8
32
Napušena Vjeverica;221530 je napisao(la):
A imas svasta: ljubicasto, plavo, crveno, narancasto, zuto, sivo...
Pogledaj po seed bank-ama.

Koja je fora sa ovim biljkama sto imaju 5% THC i 5% CBD ?? nisu toliko jake ili trazih,po forumu ali nista od toga.. Evo jedan lepo dokumentarac o svetoj biljci i dokazima da suzbija stanice kancera a zdrave ostavlja netaknute veoma lep filmic o tome,steta ne pogledati.A ako sam postavio na pogresnom mestu izvinjavam se unapred.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
odlicna je to fora zeleni, samo ti puno pitas a malo citas... i ima prostor gde se stavljaju dokumentarci, trebalo bi da si se vec upoznao sa forumom nakon vise od 70 postova, pred ban si i ne bi ti trebalo vise infrakcija
 

n00b

Aktivan Član
30.06.2009
74
27
18
34
Postovani,

zelim odabrati neki fruity automatik za prvi grow.

Zanima me da li itko ima iskustva sa auto lemon skunkom iz lowlife seed banke? Koliko je takvo sjeme zahtjevno za prvi grow? Da li se na takvom sjemenu moze primjeniti lst?
Takoder da li imate nekakvu preporuku s cime bi bilo najlakse pocet s obzirom da nemam nikakvog iskustva?

Hvala!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
n00b je napisao(la):
... Da li se na takvom sjemenu moze primjeniti lst? ...

lst mozes primenjivati na svakoj biljci, nebitno iz kog je semena izrasla

n00b je napisao(la):
... Zanima me da li itko ima iskustva sa auto lemon skunkom iz lowlife seed banke? Koliko je takvo sjeme zahtjevno za prvi grow? ...

nadam se da ce ti ovaj info pomoci:

Difficulty: 6/10
Potency: 7/10
Votings of our users: Automatic Lemon Skunk gets 4.00 of 10 possible Points in the average!

ako bas hoces lowlife, onda ti je preporuka ova:
Votings of our users: Automatic AK47 gets 10.00 of 10 possible Points in the average!
 

n00b

Aktivan Član
30.06.2009
74
27
18
34
Koristi search verovatno je neko uzgajao,budi stealth citaj puno!!

Koristim. Nisam nikoga nasa sa auto lemon skunkom.

@powerseed - upravo radi tih informacija sam tija pitat je li netko od forumasa probao to sjeme? Djeluje mi nezahvalano.

Ja bih nesto od tih limun sorta, al sam ogranicem znanjem, ali i mogucnostima. Necu imati previse mjesta u visinu, pa bi nesto limunsko,fruity za easy low grow.

Svida mi se grow od drimerice sa easy ryderom recimo... Tako nesto bih pokusao kopirati :)

Preporuke za sjeme nakon ovakvih informacija?

Hvala za odgovore.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
pa mozes uzeti npr. Auto Purple (Pyramid), ili Cream Caramel (Sweet Seeds) ili jednostavno Auto Blueberry (Dutch Passion, a radi ga i Lowlife Seeds)... mislim, izbor je zaista velik, pogotovo ako su u igri i automatici... moras se odluciti sam, ne moze niko birati za tebe... a ovde imas i razlicitih iskustava za istu sortu... grow zavisi od tebe, i najaromaticniju vrstu mozes zeznuti gnojivom i losim growanjem, cak i susenjem, sretno i samo opusteno
 

howhighserbia

Aktivan Član
10.10.2010
82
2
8
35
da li neko ima iskustva sa sa sortom Fraise(cita se Frez,znaci jagoda...)kupio sam 10 fem semenki pa ako moze neka pomoc.znam da je outdor vrsta i da je sativa...ako neko ima neki link gde bi mogao da procitam malo vise o toj sorti bio bih mu zahvalan...Power jel ti znas nesto o njoj?

* * *

premesteno sa odgovorom na adekvatno mesto, obrati paznju gde kacis postove
Power
 

n00b

Aktivan Član
30.06.2009
74
27
18
34
Hvala na odgovoru Power. Predivno si mi skrenuo pozornost Dutch Passion sjemena. Svidaju mi se po opisu i slikama ovi njihovi automatici. Posebno mi je sada upao u oko orange bud auto aka snowstorm#2. Stvarno ima vrsta za odabarat!