Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
htio bi naglasit za master kush od sensija regular je tako sranje od biljke da se samo izdužuje bez sporednih grana i klijavost od 10 samo dvije su proklijale.
 

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
ma radio sam isto s njima kao i sa feminiziranim sjemenom samo što mi master kush nije proklijavao pa ćak i uz pomoć da zasjećem sjeme žiletom, ali nije vrijdilo i od te dvije biljke koje su proklijale nisu ispale nikake.POMENI SMEĆE OD SJEMENA I MOJE MIŠLJENJE.

nemislim da je sorta smeće,gledao sam po netu master kush ima preljepih biljaka zato sam ga i uzeo,ali od sensija master kush je drlog ,ide u visinu bez grana sa strane i na vrhu jedan bud i to je to.Zato mi se nije svidio i neću ga kupit nikad više ćak sam se i žalio , ali odgovor nisam dobio zašto ?neznam !
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.......ja bi iz smoke reporta totalno drugacije to shvatio, jedino ovo kad se pretjera, onda nema veze dal je indica ili sativa..........
 

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
Muči me nešto, za sljedeči OUT bi naručio automatik. Da li je ''Nirvana Seeds Ak-48 Fem'' iz aliena autoflower iako ništa ne piše ispod?? predpostavljam da je ....
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
đokson je napisao(la):
nemislim da je sorta smeće,gledao sam po netu master kush ima preljepih biljaka zato sam ga i uzeo,ali od sensija master kush je drlog ,ide u visinu bez grana sa strane i na vrhu jedan bud i to je to.Zato mi se nije svidio i neću ga kupit nikad više ćak sam se i žalio , ali odgovor nisam dobio zašto ?neznam !
master kush se izgubila u vremenu....Inace je to bila extra sorta,ne grana se opste.Drugi put probaj Homegrown Fantaseeds- isprobano valjano
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
za one koji volite, diesel a radite grow sa fem. smenkama probajte Desert Diesel- bolji i jaci ukus i urod dosta poboljsan
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative
11.12.2013
37
13
0
Bok..interesuje me kakva su osobno vasa iskustva sa Tutankhamon (feminised) od Pyramid Seeds,mislim kakav rad ima i koliko dugo drzi..?jel dobra za Outdoor ??
 
11.12.2013
37
13
0
Metal sve pohvale i respekt.. za odradjen grow...pa koliko kuzim ti brijes da to za outdoor bas i ne bi uspelo ?? a izgleda mi po tebi osobno da to i nije bas tako jak ,jak,kako su ga Spanjolci prestavljali 35 THC i ta sr.nja..jer znas ti osobno neku sativu da je jaca od tutankhamona da kad izdimis da ne znas kaj te snaslo...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
vjeruj mi, jak je, svaki put se iznova ugodno iznenadim kad ga pušim...
postotak THC-a ne mora igrati glavnu ulogu. vjerojatno ima 22-25% ali to ne mogu provjeriti nikako.
vutra "da izdimiš i ne znaš što te snašlo" je neki Haze, ali oni jako dugo cvjetaju i obično su teški za uzgojiti (vani gotovo nemoguće osim u Dalmaciji)...

vjerujem da te Tutankhamon neće razočarati! probaj 1 sjemenku vani pa vidi što će ispasti... što se tiče potencijala, mogao bi vani izrasti u grm od 3 metra i dati preko kile suhoga, sve ovisi o vremenu i uvjetima koje mu daš. jedino što me brine su dosta gusti cvjetovi koji bi pred kraj cvjetanja mogli pljesniviti zbog visoke vlage (ali to se može spriječiti ili usporiti prskanjem čajem od preslice, bez šećera ;))
 
11.12.2013
37
13
0
Pa probacu onda svakako,jos kad si mi rekal da moze biti grm od 3m i dati preko kile suhog pa kaj drugo da napravim nego da se slozim Metal stobom..Ma pola od toga da napravim ja zadovoljan..a uvjete bi ono napravio sto bolje mogu..ako nesto zapne oko pljesni ili bilo sta drugo,brijem da bi mi ti Metal kao i ostala ekipa pomogli sa savetima sto da napravim onda..ali uzeo bi jos neko seme pored tog dvoumim se izmedju Greenhouse Seed Hawaiian Snow fem.sative,i indike od Barneys Farm fem.LSD...i ako vise volim sative ovu indiku LSD dosta hvale na forumu da je trip,da je bas jaka i itd..pa reko posto si ti dosta vrsta probao kako su na tebe osobno delovale Hawaiian Snow i LSD..