Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
početkom 11. mjeseca. vlaga mu ne smeta, otporan je na sve živo, tako da nema previše brige oko njega. isto tako, ne traži skoro ništa gnojiva, još nisam vidio biljku koja tako "divlje" raste. najbolje ga je u cvjetanju tu i tamo pognojiti nekim organskim, npr. guano ili slično, ali ako je dobra zemlja na sajtu ne treba ni to...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Bas dosta ljudi hvale Satori,a koliko vidim da ima i puno Thc jedna od jacih..ja sam htela da je narucin alu nisam nasla fem.pa sam odustala od nje jer mi je prvi grow pa sam mislila da mi je mozda za prvi grow sugurnije neko fem.seme. ali se nadam da cu za sledeci grow ipak da narucim..:)
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
neke razlike mora biti naravno, ovo je ww a automatic je samo dijelom ww..

evo sta kaze RQS

The White Widow Automatic replicates the original White Widow very closely but only takes around 75 days to grow from seed to bud. The only real difference is the autoflowering growth, smaller size and slightly more physical stoned effect.

The White Widow Automatic has a sweet and sour, citrus-like aroma and taste, similar to but not as strong as White Widow.
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Jeli ima tko iskustva sa "Money Maker" (Original Master Kush x Hindu Kush x Skunk) od Strainhuntersa?
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Recimo da imam poluiskustvo!?!? Zbog svih navedenih genetika koje su u toj sorti. Original Master Kush bi mogao biti Hindu sjever x Hindu jug( indica) = kauč,Hindu Kush sjever, malo veselija indica (Charas hašiš) ili jug,također indica = kauč. Skunk ne znamo koji je,tako da može imati bilo koju karakteristiku jednog od xy skunka,jer ipak u pitanju je GHS co.tj Arjan i Franco otkrivaju toplu vodu i kao pronalaze izvorne genetike,koje se već 30g. koriste u proizvodnji raznih vrsta marihuane,tj. hibrida itd. Uglavnom mogu sa vrlo velikom sigurnošću,ali ne 100%, reći da je u pitanju potentna i ljepljiva većinom indica koja je preskupa za ono što se vrlo slično može naći na tržištu za u pola manje novaca... Ne bih nabrajao,jer ne želim reklamirati ;) Nadam se da sam bar malo pomogao ?!?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: baobab and sharp

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Jep. growanje vutre pomalo postaje Mainstream tj. kuruza u bivsoj.Jugi.
ha valjda te skupe sorte idu uz Paul&Shark ili Lacoste polo majicre,ray ban i sl. cvike, dok leskaris na palubi neke tatine jahte ili se vozis u nekom Porse,Mecka ill BMW kabrioletcicu .
http://www.youtube.com/watch?v=00gVcEfoCEU
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Mičurine hvala na informacijama, naisao sam na njih bar ja mislim po povoljnoj cijeni, 5 kom feminziranih 17 eura, to mi se cini prihvatljiva cijena. Uskoro cu krenuti u svoj prvi grow pa su mi se ove cinile prikladne, pise da su dobre za pocetnike i da su kraceg rasta. Nadam se da nisam prekrsio pravilnik, nisam nikog reklamirao u vezi cijene sjemenja.
 

Dream Master

Aktivan Član
20.03.2014
223
299
63
35
Ljudi jer neko sadio Special Kush 1 sta mislite o sorti gledao sam na royalqueen seeds evo nekih detalja
THC 17% CBD Low Yield Indoor 425-475gr m2 Yield Outdoor 500-550 grams per plant dried Height Indoor 60 - 100 cm Height Outdoor 200 - 270 cm Flowering time 7-8 weeks Harvest month Late September Genetic background Afghan x Kush Type Sativa: 20% Indica: 80% Effect Clear and energetic
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
ajd molim te u buduce ukucaj u pretragu to sto te zanima, ako ukucas special kush dobices bar 3 dnevnika, a mozes zaviriti i u zavrsene dnevnike