Izgled lišća - pitanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.242
1.702
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Ne treba se pretjerano zamarati sa sitnim stvarima u ranoj fazi . Često dođe do raznih mutacija sa lišćem i funky rastom na početku . Mislim da je svatko imao nekoliko "retardiranih" u ranim fazama .

Za sada se opusti . Meni se čini da neće biti problema . Probaj samo malo rjeđe zaljevati . Ako do sada nisi ...počni kontrolirati pH .

Pusti da se zemlja skroz isuši ili kupi onaj jeftini Vlagometar za zemlju . Meni je to smeće bilo pravo otkriće.
Mjeri 3 stvari ph, svjetlo i vlagu .... Prva dva su beskorisno smeće , ali ovaj vlagometar je dar s neba . Točno znam kada , koliko i napokon sam siguran da dajem vodu kada treba .

LINK !!!!
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
jel neki kush u pitanju??
chitala sam o chestim derformacijama kod te vrste..deformacije i odstupanja u rastu tj. nachinu grananja i deformacije lista..
ali..navodno se upravo ta svojstva daju dobro iskoristiti..
naime...pratila sam pokusni dnevnik jednog americhkog uzgajivacha medicinske...koji je uchestalim topiranjem kusha ( mislim da je kosher kush bio u pitanju )...dobio fantastichne prinose.
btw. primjetila sam da se i kod sorte A.M.S.(greenhouse s.) zna pojaviti ovkav uzorak lista..shar pei je odlichna poredba...a meli slichi i na salatu-putericu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Casper Hero

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
HazeSeeker je napisao(la):
Ne treba se pretjerano zamarati sa sitnim stvarima u ranoj fazi . Često dođe do raznih mutacija sa lišćem i funky rastom na početku . Mislim da je svatko imao nekoliko "retardiranih" u ranim fazama .

Za sada se opusti . Meni se čini da neće biti problema . Probaj samo malo rjeđe zaljevati . Ako do sada nisi ...počni kontrolirati pH .

Pusti da se zemlja skroz isuši ili kupi onaj jeftini Vlagometar za zemlju . Meni je to smeće bilo pravo otkriće.
Mjeri 3 stvari ph, svjetlo i vlagu .... Prva dva su beskorisno smeće , ali ovaj vlagometar je dar s neba . Točno znam kada , koliko i napokon sam siguran da dajem vodu kada treba .

LINK !!!!

ja imam mješavinu spagnum peat moss + perlit + coco fiber negdje oko 70% perlita, 25% treseta, 5% coco vlakana.

to sam tako baš napravio da mogu češće zalijevat, znači dodaju se tekuće gnojivo svakodnevno..
ovaj treset se napije vode i uvijek je vlažan, ali on u biti radi aeraciju i drži vodu tako da ne mislim da se može predozirati vode..

u početku sam smetnuo s uma da je taj treset dosta kiseo pa sam sad malo dodao vapna.
ali inače mislim da nema deficijencije koja dolazi zbog niskog ph budući da je uredno zeleno..


@zlavjestica
je dobro si pogodila radi se o kosher kush x OG#18

čitao sam da OG je u biti genetski modificirana s nekakvim otrovom..
 

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
pitanje pocetnika, jel se moze ista znati u ovoj najranijoj fazi uzgoja?
recimo duzi tanji listovu su indica ili obrnuto, ili jel neko vodio evidenciju po startnim listovima jel su ispadale muske ili zenske?
znam da je malo pretjerano ali cisto pitam vas iskusne ima li kakvih poveznica sa ovim prvim listovima?

ja sam posadija 5 kupljenih i sve su feminizirane i u prva 4 lista identicne, posadjene su jos 4 iz sjemenki kupljenih na ulici i sve te 4 su razlicite po obliku listova. okinem sliku pa postam

pozzz