ja imam problem sa kišom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.03.2012
11
0
0
48
ljevala je ovih dana sve mi je biljke posavijala,sad kud moram sjeći kolce da ih povežem,vjerovatno ću time sjebati i korjen,tu me još muči mogu li vrhovi nakon puno kiše početi trunuti dok su još na biljci
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Neznam sta da ti kažem...brate mili zabi kolce gdje možeš i špagom poveži biljke...pitaj mater kako to radi s paradajzom....vrhovi mogu trunut ali ne zbog kiše nego nametnika ili bolesti....ti si prvi outdoor grower koji se žali sto pada kiša...lol
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Preberi biljku malo ne može trunit od kiše pa to je biljka kiša može samo pomoći najvise sumnjam u gusjenice sad ne znam šta bi moglo biti al najviše sumnjam u gusjenice jer ja,a i drugi imaju problema s njima u zadnje vrijeme
 
15.09.2009
1
0
0
36
samo lagano nogom stisni zemlju oko korijena da ju utisneš.....jer kad ti vijetar savine biljku ,posto je zemlja meka izvuce lagano korijen iz zemlje,,,,i lagano ju stresi da vodu streseš s hedova ....zavezes s špagom( u Osmicu) i to je tooo.......
 

nevalja

Aktivan Član
20.03.2007
93
4
8
41
Iz licnog iskustva ti mogu reci da je kisa pred kraj (na pola)cvetanja tvoj neprijatelj...!!? Pitate se zasto? Evo sledece je u pitanju. hedovi se nakupe vode i kada pocne ponovo sunce da sija oni se podpare i pocnu budjati dok su na biljci, resenje je da odes posle kise i protreses grane i istreses malo vodu iz hedova i problem resen. Nadam se da sam pomogao, pozdrav.
 
18.03.2012
11
0
0
48
ljudi hvala na svemu,neznam zašto ali kod mene nema ni gusjenica ni puževa,nikakve bolesti nisam doživio ko njih od početka sadnje tj.3mjeseca,bacio šaku sjemenki u đubar,nakon dva tjedna izabrao desetak,pola su se pojavile kao muške,procvale su krajem 8.mjeseca,moram ih ostavit još 20tak dana u zemlji a dolazi kišno razdoblje
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
neces je ostetiti slobodno zabodi stap i ja sam ti radio ima ona brdo korena to sto ostetis jednu zilicu ili dve to nije nista ja sam prosle god roknio kolac ko ruka uz nju i nista joj

pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sami420