Jack 47 auto + auto Jagger-600 W HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
Pozdrav ekipi :)
Da zima ne bude previše hladna podgrijaću zimske dane sa novom vožnjom.

Danas stavljene na klijanje ;)


3koL0pil.jpg

vzRLtaUl.jpg




Jedno sjeme Auto Jagger je poklon. Stavljeno na klijanje.

Nadam se da će proklijati pa da možemo pratiti razliku.

Po onome što sam uspio nači na netu uz vašu pomoć, Jack Flash Phenotype, čini mi se da bi moglo biti odlično ali i jako smrdljivo. Sativa 55%, nadam se da neće previše u visini ;)


FacmZTMl.jpg

31enkLZl.jpg
 

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
e Tarzane, opet automatici :)
ali ovaj puta je koloidno spremno za špricanje, i naravno da trebam pomoć.
Nadam se da ću uspjeti Jagger+Jagger, kažu da nije sklon hermiju ali sve od jedne biljke ???
...ili Jagger + Jack 47 s tim da ne znam koja je bolja za muškog a koja za sjeme, pa Jack + Jack... ma dosta mi je kupovine sjemena. Nedam više para za to. Za outdoor imam spremnih 10 sjemenki od Green House Seeds - The Doctor. Ali do prolječa je još daleko... ;)

grow 80*80 i 160 visina. koji je trenutno zauzet (ugurat ču ih negdje sastrane)
svjetlo HPS 400W
1 ventilator ispušni i 1 ventilator unutarnji cirkulacioni.
klijanje: 36 sati u čaši sa vodom pa u manju posudu od 1/2 litre sa Florabela zemljom. Presađivanje u završne 11 Litrene posude sa zemljom Pot.H. ćim box bude slobodan.
Gnojivo Plantella list i cvijet i još neki jeftiniji dodaci koji za sada neka ostanu mala tajna.
Planiram izvuči i nešto sjemena od ove vožnje ...
 

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
RAW, ni ja nisam bio siguran pa su mi Stipe i Power pomogli...


Auto Jaggen je u sustini sativa, inace selekcija Jack Flash-a ukrstena sa ruderalisom, a Jack Flash je Jack Herer x {Super Skunk x Haze},

Jack Flash (auto Jagger)
Flowering Time: 55-75 Days
Grown Indoor or Outdoor?: Indoor
Parents: Jack Flash x Skunk/Haze Hybrid
Type: 45% Indica / 55% Sativa
Indoor Yield:150g per plant
Buzz: Cerebal, long lasting
Taste/Smell: Earth, Skunk, Citrus


nigdje na "googlu" nisam naišao na auto verziju pa sam jako znatiželjan kako če ispasti.
Auto Jaggen se još nije otvorio ... čekam ga ;)


Nakon 24 sata u vodi, prebačene su u namočeni toaletni papir u tanjuru i pokrivene drugim tanjurom.

Jedna i to ona najgornja se nije otvorila ostale su pukle i polako izviruju.


Rx4dnZjl.jpg
 

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
Mislio sam da neće sve proklijati. U vege ču napraviti selekciju, 8+ Jagger. Probat ču složiti 3*3 (9saksija) u 11 Litara.
Mjerio sam i širina im je 27*27 cm. Ispada 81cm sa 81 cm. Mogu još i po 2 cm. rubova odrezati (ispada 23*23) ali nema potrebe. Bit če čupavo...LST od trećeg kata pa do kraja rasta. Vidio si kako sam lošu klijavost imao na auto greenu. Zato sam mislio,: idem staviti sve na klijanje pa mi možda uspije 7-8 proklijati. Ovo sjeme je iz 2013 i izgledalo je dosta veće. Počelo je klijati nakon 18 sati u vodi, a završilo sa 36 sati sve osim jedne koja je do jutra u maramici pukla.
Ma lako ču složiti saksije ali kako se rješiti gužve kada pobudale. A 400W na box od 80*80 preko milar folije svijetli skoro kao i da je direktno na udaru. Nema sada povratka Power, više me strah moje glave jer če mi biti žao uništiti dvije viška... ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
digni ih koliko mozes a da temperatura u visini tih casa ne bude preko 28C, naravno prati rast biljaka i spustaj kad zatreba, tj. ako krenu u crvenu temp. zonu. bitno je pratiti temp. u visini vrhova biljki, i drzati vlagu na 40~60%
 
  • Sviđa mi se
Reactions: green poison