Jednostavni ljekovi u obliku hrane protiv raka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
eto dosta ljudi traži to ulje u borbi protiv ove zločudne bolesti pa dok se ne snađu neka probaju i ove jednostavne svima dostupne stvari :

Iako se rak može smatrati vrlo složenom bolesti,važno je shvatiti da je rak samo "simptom" i vrh ledene sante.
Da bi vaše tjelo dopustilo da se stanice raka množe i ukorijene,tu mora bit oslabljen imunološki sustav,razne vrste tjelesne toksičnosti i prehrambenih nedostaka....
Ovo su neke prehrambene stvari koje će vam dati prednost ako bolujete od raka ili ako želite ojačat organizam u borbi protiv tumora...

1.Soda bikarbona:

1 čajna žličica sode i sok 1 limuna pomješano u 3dl vode,nekoliko puta dnevno je vrlo jednostavan način da se alkalizira tijelo....stanice raka nemogu rast u alkalnom tijelu....


2.Crveni korijen,krvavi korijen

Krvavi korijen je višegodišnja biljka koja sadrži biljni alkaloid nazvan Sanguinarine...
Sanguinarine ubija stanice raka i ne šteti zdravim stanicama.može se koristiti interno ili
eksterno primjenjujući se za površne i kožne tumore...

3.Ljekovita gljiva CHAGA

Ovo je već Trip spomenuo,Chaga je ljekovita gljiva koja je istraživana u laboratorijima mnogo godina.
pokazala se obećavajućom i ljekovita kao modulator imunološkog sustava i ima mnoga antikancirogena svojstva.

4.Vitamin D

Provjera razina vitamina D vašeg krvnog seruma može spriječiti rak i ubrzati vaš oporavak od raka.
Istraživanje provedeno 2006. pokazuju da su niže razine serumskog vitamina D u krvipovezane sa slabijom ukupnom
stopom preživljavanja u post-menopauzi bolesnica s rakom dojke.

5.Essiac čaj

Izvorna formula ovog čaja je zapravo stari izvorni indijski recept koji je bio korišten
stotinama godina.Kanadska medicinska sestra je naučila o tome i počela ga konzumirati sa nekim od svojih pacijenata
oboljelih od raka i počela je uočavati zapanjujuča ozdravljenja.
Čaj se sastoji od nekoliko vrsta bilja protiv raka te za čišćenje koji se mogu konzumirati
nekoliko puta dnevno.

6.Laneno sjeme i sviježi sir

Dr. Johanna Budwig,njemački biokemičiar i fizičar,je zaslužan za ovaj ozdravljujuću mješavinu kod koje je vidio
90-postotnu stopu uspjeha u rasponu od 50 godina.Kombinacija ova dva jela pruža esencijalne masne
kiseline i lipoproteine koje smanjuju tumore i vraćaju zdravlje...

7.Ulje Cannabisa

Naravno ovo nam je svima poznato da kanabinoidi iz konoplje ubijaju stanice raka i kao i svi biljni ljekovi
kemikalije te biljke ne štete zdravim stanicama.Postoje brojne studije provedene sa prijavljenim
blagotvornim učincima na mnogim vrstama raka,uključujući rak dojke....

8.Jod

Procjenjuje se da više od 85 posto svijetske populacije ima manjak joda.Budući da se proizvodnje
estrogena povećava sa količinom joda,testirajte vašu razinu joda svake godine ako ste u mogučnosti.

9.Melatonin

Melatonin je močan inhibitor stanica raka dojke,zapravo,u laboratorijskim studijama,stanice raka
dojke su stavljenje na spavanje i usporile rast za 70-posto.Melatonin također neutralizira učinke
estrogena iz okoliša..

10.Klice brokule

Dok je općenito poznato da kupusavo povrće poznato po svojim antikancirogenim svojstvima,klice
brokula su i do 100 puta više ljekovitije od toga.Klice sadrže sulforafan koji ne samo da ubija
stanice raka,već zapravo suzbija rast i širenje mnogih drugih vrsta raka...

IZVOR: Novi svijetski poredak.com-

eto ako može pomoć,a vjerujem da može,bilo bi dobro uvest bar jednu od nabrojanih u svakodnevnu
prehranu...
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
nedavno sam bio na kolonoskopiji,sumnjalo se na naj gore,na ultrazvuku mi je pokazalo zadebljanje stijenke debelog crijeva,veličine 80x40mm,dijagnoza pseudobubreg kako ga doktori nazivaju ljepšim imenom iliti tumor debelog crijeva,noge mi se odrezale,sjetih se odma ulja.....odem na kolonoskopiju kod privatnika pod anestezijom,jer je trebalo obavit totalnu kolonoskopiju,veli mi doktor ušo sam ti i u tanko crijevo i dobre vijesti nema nikakvih polipa ni znakova tumora,no imam blagi zapetljaj crijeva,iritabilni colon te slab mišić debelog crijeva....pljuga...došao kući i odmah otvorio ovu temu ,čisto preventive radi i pomoći ostalima u prevenciji ove zloćudne bolesti...šta je problem?prehrana,masno,nedovoljan unos vlakana,čovjek treba 20,30 g vlakana dnevno,kaže doktor idealan sam kandidat za razvoj tumora ukoliko ne promjenim prehranu,izbacim sve gazirano i ostali masan junk food.....hoću reći uz povremeni unos gore navedinih pripravaka samnjujete izglede za razvoj bilo koje vrste tumora čak i do 70 posto,meni dovoljan razlog da makar jednom tjedno popijem taj shake limuna i sode....na ovo me potaklo otvaranje teme novog člana koji traži pomoć vezano za tumor debelog crijeva....svi se hranimo raznoraznim smećem koje nije zdravo a obično što nije fino je najzdravije....tko da ako neko voli špeka puno jest neka razmisli još jednom,znam da su to slatke navike kao i sva ostala loša hrana ali ne zaboravite da se predpostavlja da za tumor je glavni okidač loša prehrana,jer zemlja sa najmanje tumora je Afrika...zašto,zato jer oni jedu više biljno,sjemenke i ostale nama ne zamislive stvari,a zadovoljavaju potrebe organizma...zašto su im zubi tako bijeli? jel nema hrane koja bi ih pokvarila šećer je kod njih luxuz,jedu tamo neku trstiku koja im je ujedno i četkica i pasta za zube a slatko.....tako da mogu reć da sam proživio tjedan dana sa dijagnozom tumora,od ultrazvuka do kolonoskopije i mogu vam kazat da je to bio najgori dio mog života...a sve to zašto,zbog fucking hrane,znam da su neki prisiljeni takvu hranu jest ali.......
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Jest masna hrana je zlo. Ja sam se davnih dana okrenuo žitaticama, povrću a od mesa samo divljač i meso peradi. I dalje se bojim kod doktora, svaki put kad odem nešt mi nađu. Na zadnjem pregledu kod urologa otkriju mi 32 kamena u bubrezima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
kaže: "zašto se onda ništa nezna o tome.."

ponekad imam osjećaj da postoji ljek za sve bolesti...samo šta bi nam onda farmaceuti prodavali,koliko bi ljudi u stvarnosti bilo na zemlji kad nebi postojale bolesti,dali bi zavladala glad ili prenapučenost,ratovi za hranu....ko će ga znat..

Tweety bravo.... ;)