Jeste li bili danas 'na zraku'?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
:fuck: Grehota...To koliko vidim nije poskok,sretao sam se sa njima puno puta i nikad ga nisam ubio.Poskok je bas lako prepoznatljiv jer ima rog na nosu,a i sare su mu drugacije,idu u cik cak.
Izgleda da je neki mucenik u neznanju i strahu najverovatnije ubio smuka ili juznu glatku zmiju.
Covek najveca stetocina na svetu.
Ovo je poskok...
1670655408012.png 1670655473492.png

@Brrrrrr moguce da je kao sto kazes.nadam se da se razumes u zmije...ima vise vrsta smukova pa ljudi znaju da pogrese...naprimer za ovog bi mnogi pomislili da je otrovnica.. 1670661578205.png
Ne znam u kojem si ti podneblju,ja sam na primorju i bas sam se mnogo nagledao poskoka posto su oni u nizim podrucjima,sarke su u visim...
inace kod nas na Balkanu ima samo 3 otrovnice,poskok sarka i sargan...i svim outdoorcima bi preporucio da nauce razliku zbog sebe,pa cak i otrovnice da ne ubijaju,ipak smo mi na njihovu teritoriju usli.
 
Poslednja izmena:

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
891
4.636
163
Thiaoouba Prophecy
Poskok je, ne vidi se lijepo na fotografiji, smuk je drukčiji skroz.
Inače ih ne ubijam ove godine sam 1 malog poskoka vidio pustio da prođe svojim putem ja svojim.
Ali eto više su ih ljudi sad u zimu vidjeli nego ljeti što je neuobičajeno barem kod nas.
Vrijeme i toplota ih tjera vani, pa su i oni zbunjeni i ošamućeni :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Saša443