Jeste li bili danas 'na zraku'?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Taj dio je trebao biti očiščen, znam da su ga prije par godina razminirali. Očito netko nije napravio svoj posao kako treba, a novce je uredno spremio u džep.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Eh da,i sam gledam u zemlju kad hodam...ali isključivo zato što se bojim zmija.Mada ih na sreću ne susrećem.
I eto,kako je sunce granulo,stalno sam po vani i na zraku.Vozam se,hodam,gledam,cunjam,promatram,glumim ramba....nešto se usput i uslika pa da ne kupe prašinu slike u ladici okačit ću ih rado ovdje :icon_lol:
i onda naiđem na mjesta koja mi se posebno dopadnu:icon_lol: upssss,vidi tragovi divlje svinje pa se onda malo rade i neka geološka ispitivanja,sastav zemlje i te sheme a uzput se ispita i ph vrijednost vode,koja se zadrži u rupama,za nedaj bože neke veće žeđi A na kraju ovog dijela lutanja po vani,sinoć sam završio pored jedne rijeke na dobroj, dobroj fešti...bilo je svega;pečenog vola,janjetine,prasetine,piva,soka,kobasičica,lijepih djevojaka,motora i naravno veeeeelika bina sa veeeeelikim zvučnicima ,:icon_lol:
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Neke stare slikice :) Štuzkica.jpg
hmm....jpg Vidio sam neko je postao neku pašteticu, pazite se groweri, ne znam ni ja sta je ovo, al ne lici mi dobro, iako sam citav dan peco pokraj njih, cak i progovorio koju s njima :icon lol:

Eto par od mene :)
 

Prilozi

  • Mali mali cvergl.jpg
    Mali mali cvergl.jpg
    223,8 KB · Pregleda: 30

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
Fotografija0392.jpg




jedna tipicna marendica na škojima po otocima,uvalama....more,sunce,barka,ladna piva i štokod za u kljun kad se ne vata riba je sve što mi treba(i koja frulica dabome ako ima/bude a biti ce he he) :sun2:

Fotografija0276.jpg



pod full gasom kad se ide dalje...inace je laganica na manje od po gasa he he
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Nekako sa prvim trešnjama otpočima svake godine uživanje u blagodatima koje nam pruža priroda.
Voće,ne prskano,prirodno,sa flekama,ponekim crvićem u sebi...jabuke petrovke,kruške,zerdalije,kajsije,šljive,samo pričekaš da dođe sljedeće Ja sam ovih dana gotovo svaki dan ispod trešnje,zavaljen u travi ,slušam cvrkut ptica i gledam u daljinu ....uhhh,što volim ljenčarit.
A trešnje,mmmmmm
I tako ja zujim jučer u šljiviku,malo jedem malo slikam,malo sjedim u travi i mislim....e da je sad jednog:leafblunt:zapalit.Gledam slike što sam uslikao i primjetim nešto neobično na jednoj,pa da vam pokažem.
Neću komentirati ništa,samo mogu reći...ništa nisam vidio neobično,ništa se nije ni čulo samo je počela jako kiša da pada pa je bio trk do auta....nizbrdo:icon_lol:
Jeste li vi bili na zraku ovih dana?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sweatMJ and natura

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Priroda je napisao(la):
Treba što više uživati u prirodi!

Da,da...Slažem se,ali ne ovako kao ja.U poslednje vreme,ako nisam na poslu,non-stop sam napolju.U prirodi.




Kiša,sunce,kiša,sunce,korov piči ko lud,opkopavaj svaki dan,čupaj zaperke sa paradajza,podvezuj krastavce,blato,bube,gliste,krtice...U tri lepe,sledeće godine lepo prekopam sve,posadim voćke i travu pa onda lepo kosačica zzzzzzzzz,pokosim,voćkica čuuuup uberem,hladovina,ma bog da me vidi....
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
DIga se u 3:30. Krenija na posal u 4:30. Doša u firmu i zajebali nešto raspored. Rekoh ajte bok vidimo se u popodnevnoj smjeni! Prošeta pasa uz more, udahnija svježeg zraka, sangejza, zapalija đoks, slikava prirodu! Osjecam se sretno i ispunjeno!
 
17.12.2011
18
1
3
35
Skoro pa svaki dan u vočnjaku, postavljane stupova za novo nasađenu bijelu lozu (sorta nepoznata), neki dan brao crveni ribiz za džem i sok a crni se čeka da sazori. Jučer bio isto u vočnjaku pod orahom u hladu pravio roštilj s bratom i dvojicom prijatelja, malo gemišt i tako pomalo zabavljanje a danas če da smislim si neku zanimaciju, ako ništa popnem se na trešnju i ne silazim dok se ne nazobljem :icon_lol: :wave:
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
uh,provalih da sam zaboravio da slikam ribice u mrezi...na jezeru idila,10C hladnije nego u gradu...ali voda nije bas spremna za kupanje:(