Jeste li bili danas 'na zraku'?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Jezero Trakoščan...dobro društvo,roštilj i kapljica domaceg....šaran i som na pripremi za pod nož...mada Blade ima i cevape pljeskavice itd...hebeš ribu nevalja ni dok je živa...

Topla preporuka svima...cjene pristojne..npr cjelodnevno pecanje za 4 covjeka je 20 eura...mali koji prodaje karte je za dogovor nema problema...s tim da vam je roštiljanje i sve dozvoljeno...postoji i mogucnost za camac koji vam je oko 30eu za cjeli dan....niko vas ne gnjavi i možete malterne sta hocete....

Ako su i zene s vama njih pošaljete u obilazak dvorca pa nek uživaju...lol....pa da mi muški na miru jedan drugog lažemo ko je kad koliku upecao...ribu mislim.. :)





http://www.zabok-ribolov.com/cro-bass-liga/index.php?option=com_content&view=article&id=173&Itemid=141

http://www.trakoscan.hr/parksuma.asp
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.251
10.202
358
Cesto sjednem na bajk i do najblizeg jezera, solo il u drstvu, predzadnji put kad sam se vracala, vise sam ja nosila bajk nego on mene,hehe, al sam zato zadnji put pila kavu u pravom pravcatom Salonu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dr.Chronic
03.07.2009
1.740
2.317
188
jesam je napisao(la):
Cesto sjednem na bajk i do najblizeg jezera, solo il u drstvu, predzadnji put kad sam se vracala, vise sam ja nosila bajk nego on mene,hehe, al sam zato zadnji put pila kavu u pravom pravcatom Salonu.

Jeste li bili danas na zraku? tvoj nick odma odgovara! :icon_lol: sry za off! malo m ije smišno/slatko!
 
08.01.2012
5
0
1
45
Ja redovito volim ići u šetnju sa psima barem 6 km.....onda malo stanem da odmeditiram (obavezno),na lijepom mjestu i stopim se s prirodom što više mogu.....
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
img0423fp.jpg


bio na zraku i udahnu sweet sent of bluebarry kush :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak
31.08.2012
6
1
0
35
IMG_20120821_193148.jpg
Ako JAKO DOBRO POGLEDATE ovu prvu sliku, vidjet ćete da je na njoj DOUBLE RAINBOW!!!
To je inače jedina slika od valjda 1000 koje sam slikala taj dan - odnosno da se ispravim, POKUŠAVALA slikati dok sam umirala od smijeha i dok se mobitel tresao na sve strane, i skoro je i double rainbow odustao od mene, al eto, ispala je ta jadna slika :)
A ova druga slika predstavlja početak mog pohoda da se odem sama odmoriti negdje, bogu iza nogu. Tad je s mojim planom još uvijek sve štimalo :D :D

Morat ću početi nositi fotić ili nabaviti neki mobitel, jer plejsevi po kojima idem i koja znam otkriti, znaju baš biti woooow! Eto, toliko za sad :)
 

Prilozi

  • IMG_20120705_195130.jpg
    IMG_20120705_195130.jpg
    126,1 KB · Pregleda: 30
  • Sviđa mi se
Reactions: Dr.Chronic

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
mistress je napisao(la):
Pogledajte prilog 3081Pogledajte prilog 3082
Ako JAKO DOBRO POGLEDATE ovu prvu sliku, vidjet ćete da je na njoj DOUBLE RAINBOW!!!
To je inače jedina slika od valjda 1000 koje sam slikala taj dan - odnosno da se ispravim, POKUŠAVALA slikati dok sam umirala od smijeha i dok se mobitel tresao na sve strane, i skoro je i double rainbow odustao od mene, al eto, ispala je ta jadna slika :)
A ova druga slika predstavlja početak mog pohoda da se odem sama odmoriti negdje, bogu iza nogu. Tad je s mojim planom još uvijek sve štimalo :D :D

Morat ću početi nositi fotić ili nabaviti neki mobitel, jer plejsevi po kojima idem i koja znam otkriti, znaju baš biti woooow! Eto, toliko za sad :)
Ma bravo ja sam danas bas pokusao slikati DOUBLE RAINBOW! ali dok sam dosao kuci stala je kisa i nestala je :( samo ti imas puuuno ljepsi pejzaz :)
da nebudem off...pokisao do gaca danas to vam sve govori ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
@mistress, samo da skrenem paznju, tema je Jeste li bili danas 'na zaraku', a te dve fotke nisu nastale istog dana, a kamoli danas... drzimo se teme, za takve fotke ima druga tema
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Eh da creative,popodne na groblju poslije kiše,....u tvome pravcu je bila ogromna dupla duga...ali punog profila.Ne vidjeh nikada takav puni profil.Htjedoh napustiti groblje,otrčati kući,uzeti teglu u ruku i uslikat ju sa dugom.Ali žena bi mi rekla da sam prolup'o:icon_lol:,pa ipak nisam :)

P.S. Powerseed-e...sad čekamo njene slike:icon_lol:

A dok čekamo njene,evo jedna moja :) Cvijeće je na groblju danas prelijepo pa smo si uzeli jedan buket kući za ispred ulaza:icon_lol:
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
danasnja berba, to je to brokule sto je bilo, ostalog jos ima, zelene salate isto, priroda jos daruje nagrade za ljubav koju smo joj pruzali tokom leta
prosle godine smo jeli svoju rukolu do polovine decembra, bez pokrivanja

 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
natura je napisao(la):
danasnja berba, to je to brokule sto je bilo, ostalog jos ima, zelene salate isto, priroda jos daruje nagrade za ljubav koju smo joj pruzali tokom leta
prosle godine smo jeli svoju rukolu do polovine decembra, bez pokrivanja


jedi sine pasulj,to je zdravo! ....
-Ma zdravo!

Dobro meso valja samo u krevetu,a ostale uzitke potrazite u basti:))