Jeste li bili danas 'na zraku'?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ja i mališa oči u oči na 3 metra. Iznenadilo me kako nije pobjegao. Riječ je o lisici, prilično mladoj čini mi se. Sorry za lošiju sliku imao sam samo mob da slikam ;)

vvI45Vo.jpg
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
slika je odlična :thumb:
na prvu kad sam ju vidio ... ček,kako je to ireman išarao
onda se počmeš zagledati ... pa vidiš 2 različita svijeta :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
30.12.2014. utorak 12:00
Uglavnom oblačno
partly_cloudy.png

-5
°C | °F
Oborine: 0%
Vlaga: 49%
Vjetar: 6 km/h
Uglavnom,otoplilo je u odnosu na jutros :D No,večeras stiže ladnoća.Kažu ispod -15°C.
Valja nahajcati pećicu,popaliti lampice na boru,ima dima a ima i par konzervi Bavarie u frižideru.Vani da ju držim,bila bi prehladna :D
A jučer,...eh da jučer.Jučer malo iza podne,topla soba,gledam kroz pendžer,vani sunce žeže,prosto mami u šetnju.
Obučem se toplo,u pederušu osnovne rekvizite potrpam i uzbrdo,nas dvoje,neznaš tko više voli zujat :D
Površina svjetluca,baš fino za gledati.Ali ako nemaš sunčane,ima da odljepiš od stiskanja kapaka :D
Uglavnom,otvorih pederušu,povadih rekvizite ... pa rek'o da okinem par slika.Minus temperatura je,al' je i sunčano pravo.
RSCN0632_zps328bba4f.jpg
Pravi melem za oči u crno,sivo-bijeloj kombinaciji,dođoše mi ove košnice o_O pa mi pade napamet,zašto ti nebi Vutra Djed Mraze zapalio jedan joint.Kristali na tlu svjetlucaju,košnice su lijepe boje,pas je tu negdje,zuji ...vrijeme je i da i ti zazujiš :D
RSCN0618_zpsc36b0e75.jpg

Friški ladni zrak,sunce,snijeg,bzzzzzzzzzzzzzzz,...mada je više bilo brrrrrrrrrrrrrr :D Djed Mraze,jel' smijem ja malo ovu prelijepu površinu malo unerditi ?
Samo zuji bebo :D Itako,malo pomalo,nizbrdo,kroz snijeg,u toplinu doma svoga ... bjež' :D
DSCN0563_zpsddc37de9.jpg