Kako Napraviti Svoj Bong !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.07.2008
5
0
0
36
svaka cast za ovaj waterfall bong puno je efektivan.

offtopic; jeste li culi za apple pipe? to je isto nesto sto moras da probas =D
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Jesi nam pokazo' ... e neka si !
tnp.gif
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
Mafy je napisao(la):
Ljudi htio bih napraviti veliki bong da više osoba mogu odjednom pušit, ...


Boca od litru i po(veći čep ko na "nestiju")...čil dole u vodu a u čepu izbušiš tri rupe i staviš neke cjevčice(nemoj jako uske) i naravno malo veću rupu nego inače!..

...takozvani OKTOPUS:]
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Evo impovizirano...s druge je i mala rupica na kojoj stavis prst dok uvlacis kako bi napunio flasu dimom,potom otpustis rupicu i udahnes dim...ali to vec znamo...samo napomenuh jer se rupica ne vidi...

 

niksvutraman

Banned
Banovan
16.08.2008
10
0
0
34
BONG!!!

ako imate novca ili zivite blizu zg-a ko ja dosta vam je 300kuna a to si mozete ustedit!!!odete u
smart shop i kupite si bong ima svakakvih od malih do velkih od 100kuna do 500 i vise a to su
bongovi a ne ova smeča koja izrađujete.ako vec radite bong napravite ga od stakla puno je
bolje od plastike.
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
niksvutraman je napisao(la):
BONG!!!
kupite si bong ima svakakvih od malih do velkih od 100kuna do 500 i vise a to su
bongovi a ne ova smeča koja izrađujete.ako vec radite bong napravite ga od stakla puno je bolje od plastike.

ajde ne seri!
mi ovdje imamo bongec koji je cijeli homeMade od čila, mrežice, kupole do cijevi(72cm)(plastika/staklo) i stvarno volim te bongece možda i previše, a pušio sam na njih 15 staklenih sigurno(jedno 7 sam ih satro sigurno:() i čak na taj od 500kn iz Zabrega al ovaj ima dušu i krpa 7 puta bolje od svih tih tvojih kupovnih...


P.S:Laid volio bi da postaš onu sliku BOostBonGeca sa reggae_a(o njemu bi se dalo raspravljat al svi ovi na HR tržištu(haha) su li_la)

:ridinghorse:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Laidback je napisao(la):
Jel se to meni cini ili cijev ne ide u vodu?

Ne ide...lol....napusen napravio...nisam ni mislio sta radim... xexe ;)

fĿőШ∆S┬eЯ;74052 je napisao(la):

Łucid čemu ta voda?


Ma nista ne pitaj...vidis sta vutra moze napraviti od coveka :) i sta covek od nje :)

Šaman Šandor je napisao(la):
Šta će ti voda ako dim ide iznad nje a ne kroz nju?
Ovo je ko lula obična

^Lucidovi experimenti... ;)
 
13.09.2008
1
0
0
33
Moze mi neko molim vas pomoci kako da napravim bong ili waterpipe i da mi objasni kako to funkcionise ili posalje neki link.Pusio sam travu vec nekoliko puta,a ovo mi deluje kao dobra stvar.:)
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ako dobro pogledate monitor videcete mene i kaktusa...xixi :)

Vandal,jel mi se cini ili cev za vutru usmerava dim da ide u vodu?
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
328
108
Bosnia
A majko moja mila, još uvijek se raspravlja o bong-ovima.... :)
hehehehhe haj' neka neka....


Samo bih dodao:
Svakodnevno (konstantno) pušenje vuve preko BONG-a, nije "zdravo".... Najbolje, "zadajte" ga par dana, i onda pauza isto nekoliko dana....