Kako Napraviti Svoj Bong !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vandalx

Aktivan Član
11.08.2008
113
14
0
37
Nameless_One je napisao(la):
Evo ovako poshto nema gde u Bg da se nadje bilo sta za pushenje ( tj. ja nisam nashao gde bih mogao da kupim ), reko da napravim i ja nesto za prvu pomotj::::

Inache ovo je model jesen/zima 2008/09, ime modela :NemaVisheAjvara-Tg/ak600-gx. Moze da se uradi i u zlatu ako treba. Povoljno:b_jump:!!!!!!!!!

Naravno da se shalim, nego dajte neki komentar. Sta menjati tj. kako poboljshati ovo chudo. Nemam ama bash nikakvo iskustvo u pravljenju ovih stvari.

za pocetak mozes maknut tu rupu sa sredine jer se to koristi u bongovima a ne u water pipeu(to tvoje) i to bi bilo to,i pokusaj sa sto manje plastike...nadji neku metalnu olovku pa rastavi :DD
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
35
hehe...mocno =) ......ma ja napravio sebi perfect bong.....kupio u apoteki menzuru i dao da ju dole izbuse staklari,stavio cijevcicu taman da ide do vode i nemas frke...peace
 

rastaMAN^

Aktivan Član
24.10.2008
75
0
0
34
Pipe
Uzmite flashu od coca-cola-e od 1/2 L....
Izbushite dve rupice malo iznad polovine flashe , paralelno...(cigarom..)
napunite 1/3 flashe vodom
...
U jednu rupicu stavite slamcicu, nju ubacite u vodu...i na vrhu ubacite dzoint....
Znaci ostaju vam 2 rupe ...jedna koju ste napravili cigarom i jedna gde treba da stoji chep... :)
prstom zatvorite napravljenu rupicu...zapalite dzoint dok uvlacite dim iz glavne rupe ...
prst na napravljenoj rupi drzite dok vam se flasha ne napuni dimom...
kada se napuni...pustite prst...i uvlacite dim...
Uzivajte... XD
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
ja sam si uzeo jednu super lulicu u smart shopu.ima gljivast oblik te se svaki dio može odvidati i sastavi se kao lula ako me kužite,hehe.cijene tih lula od 60-90 kuna... :rasta1:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
rastaMAN^ je napisao(la):
Pipe
Uzmite flashu od coca-cola-e od 1/2 L....
Izbushite dve rupice malo iznad polovine flashe , paralelno...(cigarom..)
napunite 1/3 flashe vodom
...
U jednu rupicu stavite slamcicu, nju ubacite u vodu...i na vrhu ubacite dzoint....
Znaci ostaju vam 2 rupe ...jedna koju ste napravili cigarom i jedna gde treba da stoji chep... :)
prstom zatvorite napravljenu rupicu...zapalite dzoint dok uvlacite dim iz glavne rupe ...
prst na napravljenoj rupi drzite dok vam se flasha ne napuni dimom...
kada se napuni...pustite prst...i uvlacite dim...
Uzivajte... XD

Jesi svjestan da u ovoj konstrukciji je voda potpuno beskorisna pošto dim ne prolazi kroz nju
 

rastaMAN^

Aktivan Član
24.10.2008
75
0
0
34
???
Slamcica ide u vodu...a na vrhu dzoint...
...kada uvlacis vazduh...prave se mehurici...i kroz mehurice izlazi dim... :S
Sta nije jasno?? :S
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
evo vam slike lulice,zgodna stvar,cijena od 70-90 kuna =)
9ticec.jpg
2urrx1l.jpg
2929x5l.jpg
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
@pegla, gdje se moze nabavit ta lula?

evo lulu koju sma ja napravio.. bambus i drvo.. no nisam bas siguran koliko je dobro ovo s drvom.. budem napravio novu s metalnim djelom u kojeg se stavljavutra.. izbjegavam pusenje i ove lule da ne udisem dim drva jedino kad nemam rizle onda.. :)



nema veze s temom al eto, kak sma improviziro kutiju rola.. jer sam potrgo kutije zafalilo filtera. :)


:spliff:
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
a ovih lula imaš u smart shopu u zagrebu...ovu svoju sam platio 90,i uz to je bila jedna ona stakleno keramićka lula al ja bi to potrgo u tren pa se ne isplati,hehe.
 

G e r o n i m O

Aktivan Član
23.12.2007
207
22
18
32
Ma ja bi mogo pusit iz nargila i bongova po par sati
bas je gust (mogu i one vocne cajeve ili vocni duhan
sta je to vec ne mora bas trava bit)
PS:mad: cricket.
Ove "maliboro rizle" su prejake