Kako Napraviti Svoj Bong !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.242
1.702
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org

puRa

Aktivan Član
24.05.2008
58
24
8
35
Znaci napraviti bong od plasticne flase ne valja ? Zbog tog trovanja ? Da znam dal da pravim ??????
 

Nameless_One

Aktivan Član
07.09.2008
53
1
8
40
Prosto prelepo! Ima toliko ideja ovde kako i od chega napraviti spravu za pushenje da je to jedna prava kolekcija za Uradi sam (-kako napraviti bong -) knjigu!
Nego ,posto sam jako nespretan sa bilo kakvim majstorisanjem i vishe volim gotovo jel mozhe neko da mi kaze gde u Srbiji (Beogradu) moze da se kupi bong ( lula ili bilo koja sprava za pushenje) ?

Hvala, poz!!!:icon_mrgreen:
 

Nameless_One

Aktivan Član
07.09.2008
53
1
8
40
Na 3 mesta u gradu koji ssuda kazem tobaco shopovi nema! ((( Josh ja otishao i pitao u jednom oni me belo gledaju, i kao kaze mi prodavac pa to se sinko ne koristi za pushenje duvana !!! ROFL! Jok nego se koristi za pushenje KENTORA LOL, otkrio lik toplu vodu))) Problem je sto nema nikakve smernice na netu ( ne pomaze googliguglisha) !!! eto to je problem.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Inače nisam neki ljubitelj home made bongova... kad se usporede s nekim profesionalno odrađenim u nekoj firmi, od stakla fino sa hermetičkim nastavcima koji savršeno pristaju, 30-40tak eu stvarno nije puno za dat... a razlika u pušenju dan-noć...

Najdraži bong koji sam imao self made bio je "Kremator" :ninja: :spiderman: :ninja: Napravio sam ga od 3 boce zapremine pola litre (one klasične od kole). Prva boca bila je sa nastavkom di se stavljala pljuga, a druge 2 bile međusobno povezane putem cijevi...sve to bilo fino izolirano plastelinom da ne pušta... ono što mi je bilo kul je da začudo nije puno pljuge guto (ko da si 2 dobre serije potego na pluća, a inače bongovi gutaju kad im se da pljuga u usta) i taj vizualni dojam: prvo bi se dim isfiltriro kroz vodu u prvoj boci, pa bi se ona napunila gustim dimom do kraja i tako i ove dvije, i onda samo povučeš i zapali ti pluća tolko jako...uf... zato ju odmilja i zvao kremator :respect: nažalost..neslavno je završio razbijen nakon 2. upotrebe :D
 

Nameless_One

Aktivan Član
07.09.2008
53
1
8
40
Evo ovako poshto nema gde u Bg da se nadje bilo sta za pushenje ( tj. ja nisam nashao gde bih mogao da kupim ), reko da napravim i ja nesto za prvu pomotj::::

Inache ovo je model jesen/zima 2008/09, ime modela :NemaVisheAjvara-Tg/ak600-gx. Moze da se uradi i u zlatu ako treba. Povoljno:b_jump:!!!!!!!!!

Naravno da se shalim, nego dajte neki komentar. Sta menjati tj. kako poboljshati ovo chudo. Nemam ama bash nikakvo iskustvo u pravljenju ovih stvari.
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
@nameless
e probaj otamo di ti se pali trava (tam di ju meces) da ti ide neka metalna/drvena/staklena cijev u vodu.... jel ak je plastika zna ona od temperature malo se otopit pa i to ono icrkas... a bas nije kul plastiku pust... inace super stvarcica...... (ovo na sredini cepa od tegle je rupa za zacepit da se dim napuni?)