Kako Napraviti Svoj Bong !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.05.2008
47
4
0
42
E ljudi imam lulu(onu obicnu ne pajp za has il travu)tjst.frend mi ima....E sad imam par pitanja:
1.ta lula ima filtere sa aktivnim ugljenom(jako porozni(tjst.samo zrnca)),pitanje glasi oce taj filter imat ikakog utjecaja na THC (tjs. njegovu apsorbciju)???
2.E jos jedna stvar...ovo ce bit malo N00B pitanje al...dali trea mjesat duhan sa travom ili hasom kad pusite na pajpu???(ja rokam jointove pa ev imam novi pajp pa me zanima ) =D =D =)
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
evo ja naletio na totalni smjeh al gle imas ganju nemaš rizlu nemaš bocu u praznom si stanu i počneš da trgaš cevi i fittinge a susjedu kopaš po smeću za ostatke od toalet papira :ludaci_lol:

 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
meni je lagan nacin... Imas kemijsku imas praznu bocu najbolje sa vecim otvorom na vrhu i to je to...lol.. probijes cigarom il necim blizu dna rupu kroz koju moze proci prazna kemijska ali onaj spic odstranite i selotejpom pricvrstite nekako nemozete fulat onda gore pri vrhu boce probusite takodjer jednu rupu ne bas rupa mala prosjecna rupa... i uzivajte u pusenju...jednostavno jeftino..
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
[YOUTUBE][/YOUTUBE]


mislim da više nikad neću pušit na lulice improvizirane lulice od boce,nargile bongove
od kako sam isprobao pušit na jabuku :D
dim ima dobar okus jabuka ima dobar okus :D praktičnije je a i jabuka fino hladi dim
:D ma odlično.i sve je prirodno sumnjam da pare od jabuke mogu bit pretjerano štetne :D
 

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
Meni zena poklonila drveni pajp jer me bole ruke od motanja,ali ne znam tacno sta se radi sa onom rupom na kraju,jel se ona zacepi prstom dok duvam ili sta s njom,nekako mi je logicno da se zacepi ali ne vidim razliku,idem da probam jos jednom,ehh,da i koliko materijala ide u pajp slutim bez duvana i koliko je optimalno da se duva,ja mogu svakih pola sata cini mi se. . .:bananallama: