Kako Napraviti Svoj Bong !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......svaka cast, rep+ do neba.....da su tvornicki proizvodi tvoj bi bio bolji....:clap::clap::clap::bong7bp:
 
02.05.2011
13
0
0
34
najbolji bong koji sam napravila je bio od bocice Orangine, ne staklene nego one plasticne (male, kao kruska izgleda) iskreno ne znam gdje sam je bila nabavila...sve isto napravljeno ko i kod obicne boce...ali jeeee mocnooo, pre mocnoooo...ne moras vuci ko idiot...steta nemogu naci sliku, ali ako ikad naidete na nju, ostavite si ju sa strane... :))))
 

nEphNiO

Aktivan Član
25.03.2011
75
8
8
evo, napravio sam i ja svoj mali "bong" ili šta već.. hehe probao sam s duhanom (pošto nisam u mogučnosti još nabaviti vutre, recesija šta ćeš..) i stvarno dobar i gus dim dobijem. Sve je obljepljeno gumom tako da zrak ne može proći te je tako kad se uvlaći pod vakuumom. Samo me zanima jedno, vidio sam na drugim homemade bongovima da ljudi prave rupicu na boci, ja je nema a opet mi je sve uredu, sad nezz dal da i ja napravim tu rupicu, i hoće li biti ikakve razlike?
 

nEphNiO

Aktivan Član
25.03.2011
75
8
8
aha, hvala vam puno... budem je sad izbušio i javim kakvo je iskustvo.. :D

EDIT: napravio rupicu i sad je stvarno još bolje, sav dim naglo dobijem u pluca, pre je**na stvar.. :D jedva čekam da isprobam na vutri, bit će lom.. ;)
sada to ovako u konačnici izgleda:
 

nEphNiO

Aktivan Član
25.03.2011
75
8
8
ma nije ga problem napunit :D a mogao sam, to sad i sam vidim, al jbg,.. tako je kako je, neda mi se ponovo sastavljat, i ovako sam zadovoljan.. ;)
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Trebao si rupicu staviti malo vise...ovako kad budes pusio ganju, zaboraviti ces kako treba nakrenuti bocu pa biti mokar... XD