Kako reci svojima?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
43
Zasto reci svojima??? Pa lepo da bi mogao posle nedeljnog rucka da sednes u dnevnu sobu i zavaris po dzoint sa svojima.... ::behehe
 

xarabas

Aktivan Član
05.09.2005
161
8
0
40
Ej,nemojte zaboravit i mene......ipak sam ja najblizi Loobi-u,tako reci komsije....... :pivo
Nema preko reda ~~
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
neznam dal ste kad duvali na kantu al tak je jedan moj frend objasnio staroj da fuma (neserem)

stara vidila kantu skoro punu vode, i odrezanu plast bocu odozdo u kanti i pitala ga što je to,
a on joj lijepo objasnio (jedva je èeko taku priliku)
znaš mama ovo tu je kanta a u kanti je boca,
zatim izvuæe mix i stavi u glavu
(glava je - al.folija koja se stavi na vrh boce i izbuši, a u nju se stavi mix)
i mi u tu glavu stavimo malo duhana i malo trave i onda napravimo ovako. i on zapali mix i vuèe bocu gore, izvuèe bocu (2 lit) punu dima, i povuèe dotièni sadržaj, vrati bocu unutra i kaže
i tako mi to radimo, skroz opušten, iskuliran, i tak to
stara se okrenula izašla iz sobe, i konta si ona,...
vrati se i kaže
aj nemojte to radit preda mnom il u kuæi, ni vani na ulici, u stvari nemoj se uopæe drogirat.kad si sam budeš organizirao svoj život onda radi šta oæeš.
bilo mu je gadno par dana.a nakon par mjeseci kako je sam organizirao svoj život opet mu je kenjala za kantu...
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
a jedan moj drugi frend (koji je btw nakupio dosta kuka poèeèu ga zvat deda) kak je radio u njemaèkoj na za neku softw kompaniju i tak to
jednom prilikom ode na neki put sa starim i pošto su bili u blizini amsterdama predloži on da posjete malo taj gradiæ sa namjerom da on njemu pokaže kak vutra nije ništ opasno, bolesno i slièno
meðutim on nikad nije pušio neki skunk il tak nešt jaèe uglavnom vutru sa prosjeènim thc %tkom
odvede starog u coffe shop, naruèe kavicu a on naruèi i one joint-cigare (ali...............ww:)
pijuckaju oni kavicu dofuraju mu ðox on upali i povuèe ko manijak par dimova,poène halirati,blejati, jedno 10 minuta je žmirio,
i tak nakon 20ak minuta su se pokupili a stari mu je rekao da se ostavi droge jer mu od tog ne bu dobro.

taj frend kad prièa uvijek malo uvelièa pa sam ja dosta toga izostavio, tak da bi ovo bila realna i službena verzija

ja bi svojima volio reæ ali neæu jer im nevrijedi reæi
ionako æe saznat jer se istina uvijek sazna, jednom su veæ saznali, i nakon 2godine sam bio presto osim vu i sa drugim srajnima i nisam fumo 5 godina
ima godina dana kak opet obnavljam odnos sa vu.
i nikad više neæu prestat, sam æu bit umjeren.
za mene vu nije gudro veæ sredstvo za relaksaciju, inspiraciju, enteogen/sakrament, lijek, stimulans za istinito, slobodno, mudro razmišljanje,... i još puno toga što æu saznat

"ne bacajte bisere pred svinje"
pri tom ne mislim da su (moji) roditelji svinje, èista simbolièna pouka o tome kome šta reæ
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
E stvarno ne mogu da citam od pocetka postove da bi se ukljucio...mnogo ima..

Ocu sam trebao da vratim kusur...bese to neke 1991...izvadio sam novac ali sam zaboravio da sam imao singl u dzepu pa sam izvadio i njega...ja sam na brzinu kao sklonio joint ali je on naravno video...cekam da se aktivira nekakva lavina svakakvih reci postupaka i ... pogledao me je i rekao "ajde bezi"... ja sam se okrenu i otisao...cak ni onaj joint nisam zapalio... jos mi nista nije bilo jasno...a onda sam se setio njegovih crno-belih slika iz mladosti ,duge kose,uskih farmerica,njegovog drustva i njihovog izgleda ...pa mi onda bilo jasno zasto vulkan nije zapoceo erupciju i zasto se moja majka udala za njega :wink:
 

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
ehh, sta reci nego blago svima koji nemaju tak "konzervirane" starce :wink:
al imam puno tezu situaciju, stara mi je 100% protiv alkohola, cigareta, a droge da ne spominjem... mozda bi stari i imao razumijevanja, al ne vise nakon sto je njegov sin iz bivseg braka zavrsio na heroinu pa se sad jebu s njim okolo po komunama i slicna sranja vec godinama, tak da je i on sad izparanoiziran oko droge.
Jbg, ionak ne zivim s njima sada, pa mi je moto, "ono sto neznaju, nemoze im naskoditi"...
Mozda jednog dana kad se ozenim, dobijem dijecu pa im onda kazem, al dotad ce jos puno vuje proci mojim plucima :D
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
kanehbosem je napisao(la):
a jedan moj drugi frend (koji je btw nakupio dosta kuka poèeèu ga zvat deda) kak je radio u njemaèkoj na za neku softw kompaniju i tak to
jednom prilikom ode na neki put sa starim i pošto su bili u blizini amsterdama predloži on da posjete malo taj gradiæ sa namjerom da on njemu pokaže kak vutra nije ništ opasno, bolesno i slièno
meðutim on nikad nije pušio neki skunk il tak nešt jaèe uglavnom vutru sa prosjeènim thc %tkom
odvede starog u coffe shop, naruèe kavicu a on naruèi i one joint-cigare (ali...............ww:)
pijuckaju oni kavicu dofuraju mu ðox on upali i povuèe ko manijak par dimova,poène halirati,blejati, jedno 10 minuta je žmirio,
i tak nakon 20ak minuta su se pokupili a stari mu je rekao da se ostavi droge jer mu od tog ne bu dobro.

taj frend kad prièa uvijek malo uvelièa pa sam ja dosta toga izostavio, tak da bi ovo bila realna i službena verzija

Ovo je nešto najluðe što sam imao prilike èuti tj. proèitati u zadnje vrijeme. he he he he he he he he... :ludaci_lol: :ludaci_lol: :ludaci_lol: :ludaci_lol: :ludaci_lol: :ludaci_lol: