Kako smotati dobar joint

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
A i to se slazem za duhan. Posto sam ja teski nepusac zlo mi dodje kad
neko natovari u travu gomilu duhana.
Ajd' mogu nekako progutati da se
malo stavi ako je trava isuvise vlazna pa da malo bolje gori ali u granici neke normale. Kad motam svoju travu obavezno ide cisto,tada ekipa poludi,kao,nisam normalan,bacam vutru bezveze i te stvari.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doc_doc
09.01.2014
37
43
18
dsc02284.jpg
juicy j rizle sa aromom lubenice
 
22.02.2014
33
9
8
36
Ne podrzavam duhan u jointu,ako motas motaj cisto,prirodno,ako ces da tako unakazis joint bez od mene :D inace domaci duhan je druga prica,ali velim ovo od cigare (moja ekipa striktno malrboro baca) bezi
 

RolamPoKraju

Aktivan Član
10.07.2013
66
72
18
Ja sam ranio pušio duvan duži period kao klinac krenuo u 5 razredu osnovne do 1og srednje (družio se sa starijima ujedno uredno trenirao basket bez obzira što sam imao astmu). Šta se desi, na početku drugog srednje ja ispovraćam duvan samo sam crno povraćao i šlajm 10 dana sam konstantno povraćao (moguće zato što sam u početku pućkao kao i svi klinci koji hoće biti kul.. (mentol) ). Doktorka mi rekla da sam se izlečio od astme sportom, ali da ne bi trebalo da pušim. Ja tu prestanem upišem faks i u 22goj krenem ponovo krenem dimiti duvan, dimio neka 4 meseca nisam mogao da stanem kao mentol i op cvrc dođe momenat da ja ne mogu istrčati kuperov test 2660m za 12 minuta, a trčao sam iznad norme mnogo pre nego što sam počeo ponovo dimiti duvan (pro sportista kad ne može ovo odraditi sramota nemate pojma koja). Kad mi se ogadio ja kada vidim cigaru dođe mi da se ispovraćam, osećaj sličan onome kad se rasturiš od alkohola pa ujutru neko u susednoj sobi kuva rakiju.. Kada se sada smota džoint sa duvanom mene ne uradi vuva toliko koliko me krene glava boleti od tog smrdljivog duvana i krene da mi se manta kao da sam na ne znam čemu. Kad se srola čistak onda je to priča vrhunska mogu podimiti dosta (nije poenta količinski dimiti nego onaj prefinjeni lebdeći rad :D ) , a i lepo se osećam.. Duvan samo kada mora da se stavi kada ima manje, inače krajnje ne podnosim duvan, sada kada bih podimio jednu duvansku cigaretu verovatno bi me bolela glava narednih par sati.. Eto to je moja priča sa duvanom uopšte, što se tiče vuve zdimim koliko god ujutru sam ok, čak se i lepše osećam kada trebam trčati za zagrevanje (inače mi je zagrevanje dimio ne dimio 12min 3km) tako da VUVA all the way. Inače ja sam naučio da motam jer niko drugi neće svi bi samo dimili tako da od idiotskog motanja sam došao do nivoa finog motanja https://www.youtube.com/watch?v=GYHESvgh-rU ovaj klip mi je puno pomogao, uostalom samo da bih se generalno snašao, inače sam razvio svoju tehniku. :ridinghorse: Tako da ono srry za malo offtopic, čisto hoću da kažem da je duvan zlo kome nema ravnom.. Ćale puši dnevno skoro 2 kutije možda i više i odvratno se osećam, kad ga čujem kako kašlje kao da će da lipsa ujutru, samo čekam da dobije neki report od lekara kako se razboleo od tog sranja...
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
No Joke je napisao(la):
U jbt,ne pade mi na pamet... :) Kakav bed. :slapping:
A da znas da ovde kod mene odavno ni ne vidjeh rolu da neko koristi... Zadnji put sam u rolu motao pre destak god... :(
A gledam ovi mladji sve vise izbjegavaju i velike rizle. Sad kao,bolje dva mala dzoka neko jedan top. Hebaji ga,izlapio sam izgleda..... :)
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Ma da bude veca zalost nisam u pripizdini nego u malo vecem gradu,vec jednostavno niko ih ne koristi pa ni ne prodaje se.