Kako smotati JOINT video vodič by Don Sensi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.11.2013
44
228
33
Pozdrav vutroljupci
Ovo je moj video tutorial kako smotati dobru džoju. Motati džoju uz malo truda i volje uopšte nije teško kad jednom uđete u fazon motanja :D Obaveza svakog pušača je da zna smotati dobar džoint zbog ljpšeg i boljeg pušenja. Ugl pogledajte video ja se iskreno nadam da će vam se moj tutorial svidjeti.
Uživajte :spliff:

Sadržaj:
  • Video
  • Savjeti
Video

Savjeti

Moj prvi i glavni savjet vam je da rizlu uvjek držite fino zategnutu i ravnu da nebi dočlo do pucanja rizle. Flopove uvjek koristite čisto bijele bez ikakvih umjetnih boja radi zdravlja :D .
U videu su korištene po meni jako dobre rizle Smoking crne, a ima ih još puno puno dobrih ja sam jednostavno imao te pri ruci :p . Eto moji vutraši ovo je bio jedan jednostavan i edukativan video ništa specialno ništa što već nije viđeno nisam imao vremena da snimin nešto bolje :( ali eto ja sam se portudio da ga snimim i da pokušam početnicima kako smotati finu džoju. Nadam se da ste uživali.
:vutra:

 
30.11.2013
44
228
33
a zbog cega to?

i ja bih volio da sam smotao cistaka ali nisam imao vise vuve a htio sam napraviti taj video kao mali doprinos nasem forumu sve i da sam ga samo sa duhanom smotao bar sam pokazao jednostavnu tehniku motanja.
 
Poslednja izmena od urednika:

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
How to - smotat recesija joint! :D

Ja motam pačke,ilitiga naopako...skidam višak papira :)

Inače s cigarom više ne motam,prejako za grlo...i pluća,isključivo duhan iz vrečice već duugo godina.+ lakše se mota,ljepše gori...+duhan od cigare je presuh.
 
30.11.2013
44
228
33
Kako me tjerate da napravim novi tutorial da ga smotam na švicarca čistaka u hd-u da vidite umjetnost rolanja :p . Ljudi video je napravljen za pocetnike da znaju najosnovniji način motanja rorova ne kontam šta tu nije jasno. Nisam imao više trave da smotam čistog a volio bih da jesam ne znam zašto je to toliki problem.
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Kako me tjerate da napravim novi tutorial da ga smotam na švicarca čistaka u hd-u da vidite umjetnost rolanja :p . Ljudi video je napravljen za pocetnike da znaju najosnovniji način motanja rorova ne kontam šta tu nije jasno. Nisam imao više trave da smotam čistog a volio bih da jesam ne znam zašto je to toliki problem.

Ma bitno je samo dobra volja......uostalom naravno da je frula tim bolja čim je duža, to svi znamo :joint2:...bitno je da netko tko ima ganđe/rizle/cigarete/upaljač a ne zna motati na ovom tutorijalu to može sve je drugo nebitno....ak ne uspije ni nakon ovog smotati sam nek si kupi lulicu i finito....:djede: