Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Svakako ne pretjerivati. Ako jedno zrno ne radi problem, ne znaci da 3 neće. Preporuka je da se penjete kako piše. Danas jedno zrno. Sutra ujutro jedno, navečer jedno. Preksutra ujutro, podne navečer. I onda dalje samo Podebljavanje za zrno svaki dan u ova tri intervala dok dodjete do 0.33g. Ako ćete uopće ići do 1g/dan.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jurio
19.11.2021
101
70
28
44
Ja sam tako prvo uzela malo pa mi nije bilo nista a onda sam uzela previše pa sam povraćala i svašta je bilo. Tijelo mi se priviklo, ulje je dobro i prava muka je bila doci do kvalitetnog ulja.

preporucujem knjigu Uspjela sam , živjet cu- Vanda Brezonjić- pobijedila tumor mozga. Koliko je osoba sa glio stara?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
19.11.2021
101
70
28
44
Poslala sam ti priv poruku ako ti je tako lakse

Da li je operiran? Ili je bilo što rađeno.

koliko se vec dugo bori sa tim? Ne znam da li je depresivan, sklon alternativi,religiji…
Gdje se liječi? Da li ste probali slati tkivo tumora na genetsku analizu.

kod ulja je bitno da je kvalitetno. Da li ste razmisljali o inozemstvu? Ima klinickih ispitivanja u kojima moze sudjelovati, mnogi uzimaju čajeve trogrlić dragan bih,naci ces na internetu.
 
Poslednja izmena:
13.02.2022
73
57
18
Ne citiraj. Koristi edit.
Da li je operiran? Ili je bilo što rađeno
2 puta, 2 linije kemoterapije i opet se vratilo. Ne vidim privatnu poruku sorry

Godinu dana traje to sve. Prva operacija-ablacija. Zračenje+temodal nakon 2 mjeseca recidiv. Druga operacija ablacija, natulan 3 mjeseca i sad se vidi progresije. On je skroz normalan samo je počeo gubiti kratko trajno pamćenje, pa je uvedena deksametazon.

Post iza posta. Koristite opciju UREDI!!! https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/

Probali smo čajeve 2 tjedna, završio u bolnici na 5 dana i tu je stalo. Ulje je iz provjerenih izbora Al muči me to doziranje mi nemamo puno vremena
 
Poslednja izmena od urednika:
19.11.2021
101
70
28
44
Bas od tih cajeva iz bih zavrsio u bolnici? Ja bih isla na jacu dozu. Vecina ljudi na ulju su zato jer im je to jedina sansa i ja bih zato isla sa vecom dozom.
 
Poslednja izmena:
19.11.2021
101
70
28
44
Pa da. Pokusajte. Tumori su vrlo jedinstveni zato mislim da “standardne” terapije nisu uspjesne. Stvar je imuniteta, u jednom trenutku je pokleknuo i dogodio se tumor. Kako sprijeciti povrat je pitanje svih pitanja.
Ja sam operirana pa svejedno nemogu doci do sebe jos uvijek jer je rijec o tumoru koji se cesto vraca i tesko ga se rijesiti. Ima prezivjelih koji ni sami ne znaju kako su uopce prezivjeli ali statistike su jakoo lose. Ima vrlo zanimljivih knjiga gdje su opisani slucajevi spontane remisije kod raznih tumora vrijedi procitati.
Prehrana- ja sam izbacila šećer i meso, bijelo brasno.uvela povrce i voće. Od dodataka vecinom stvari za jetru silimarin, artemisin,probiotici i enzimi te rso. Imam rezultat genetickog testiranja temeljem kojeg je odreden precizan lijek kojeg ne koristim.

gle onda ulje nije kvalitetno. Ja sam kupila prvo ulje - nula bodova. Drugo ulje sam uzela pola zrna i onako nista pa onda jedno i pol i ubilo me. Povracanje, mucnina kao tesko pijanstvo. Sada vec imam malu toleranciju. Iako ja nisam na terapijskoj dozi vec nekoj izmedu jer po pet ct-u i markerima sam ok. Idem jos malo opet na kontrolu.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Nemojte tako naglo podizat dozu moglo bi imati kontraefekt. Ako mu je konfuzno znači da je ulje ok. To šta mu se ne spava ne znači da je doza mala, možda on tako reagira na ulje, možda je ulje sa malo večim udjelom sative, itd. Idite sad nekoliko dana sa tom istom dozom dok mu se od te iste doze smanji pomutnja, to bi onda značilo da organizam stvara toleranciju i da se onda može krenut sa postupnim povečanjem doze ali na određen način. Kad osjeti da lakše podnosi tu dozu treba uvesti popodnevnu dozu u količini polovice večernje doze. Nakon nekoliko dana uzimanja te dvije doze može se povečavati doza i nakon nekog vremena treba uvesti i jutarnju dozu po istom protokolu kako se uvodila i popodnevna doza. Cilj je doči do četiri doze dnevno i otprilike do količine od jednog grama konzumiranog ulja dnevno kroz te četiri doze. Bitna stvar je da se na početku stvaranja tolerancije to odradi kako treba, kasnije se onda lakše podnosi povečanje doze.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Konfuzija je ok. Sto se tiče doziranja, ako mu nije muka, ako mu se ne povraća, ako mu se ne vrti i ne upada, možeš povećati za jedno zrno opet sutra. Sve u svemu čovjek je 62 godine. U penziji ako nije onda je na nekom bolovanju. Ako mu i bude malo previše ulja najgore sto se može desiti je da povrati i ode spavati na malo duže :) medjutim onda znate gdje ste s dozom…nije Da nagovaram na vise, medjutim terapija je terapija jel.