Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Slobodno 4. Ako može u podne 2 i onda opet navečer 2. Očigledno ga ide, a kako kažeš sad kad čitam sve sto si napisao, nema sta za izgubiti :) ništa mu neće biti sad vec nakon par dana odredjena količina ima u njemu. Pije li vode dosta? Jesu mu suha usta?
 
19.11.2021
101
70
28
44
Nek jede. Ulje otvara apetit. Bolje da jede nego da gubi snagu i kilograme.
U Njemackoj postoji bolnica i labaratorij koji proizvode pepticke vakcine iz uzorka tumora koje se nakon par tjedana naprave i ubrizgaju u pacijenta kako bi vakcina ubijala rak. Ne znam da li ste razmisljali o tome?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
13.02.2022
73
57
18
Nisam čula za to.. Tolko sam više skeptična prema tim medicinskim načinima da mu se pomogne da nisam više pretjerano ni tražila. Jel znaš možda koja je bolnica u pitanju?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
19.11.2021
101
70
28
44
ovo je normalna bolnica ( sveucilisna bolnica)koja surađuje sa cegat-om to je lab koji radi vakcine. Cijena nije mala.
Da li mozete priuštiti tati neke druge metode tipa hipertermije,ozona i slicno, to ima u Zagrebu? Drugo- protonsko zracenje to mislim da ima u Švicarskoj. Da li ste probali u Radiochirurgiji? Sada imaju Cyber nož mislim prvi u Europi.
Ovo je kontakt doktorice.
Prof. Dr. med. Juliane Walz

Leiterin Immuntherapie

Robert Bosch Zentrum für Tumorerkrankungen (RBCT)

Oberärztin, Forschungsgruppenleiterin
KKE Translationale Immunologie | German Cancer Cosortium (DKTK)


Auerbachstr. 110 I 70376 Stuttgart
[email protected]

Otfried-Müller-Str. 10 | 72076 Tübingen
Fax 07071-29 25108
[email protected]

Precizna terapija zahtjeva geneticko sekvencioniranje tumora radi pronaladka eventualnih mutacija na koje onda biološki lijek moze djelovati.
Ostale metode poput imunoterapije posebno sa T limfocitima i sl su jos ivijek u fazi klinickih istrazivanja.
Da li si uspjela pronaci druge prezivjele pa da vidis s njima iskustva?
 
Poslednja izmena:
13.02.2022
73
57
18
Cyber nož su nam rekli da njemu nebi imalo smisla.. A ovo ostalo meni nisu previše poznate metode liječenja.. Mi smo malo prije ulja krenuli s regorafenibom, to se trenutno koristi u Italiji a kod nas se plaća (strašno je skupo) i ciklus je 21 dan.. Ne znam dal da uopće pomislim da bi to bilo imalo uspješno pošto ništa na njega dosad nije djelovalo
 
13.02.2022
73
57
18
Jučer smo mu dali 4 kapi u razmacima od 3-4 sata i sve je bilo ok, danas ujutro on je meni skroz usporen i čudan, dam mu prvu kap danas i on u pol sata zaspi ko top.. A ne spava kroz dan već mjesecima. Smatrati ovo pozitivnim?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kipo and Bizzzo

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Nego sta nego pozitivnim :) čekaj dok se probudi. Biti ce mu pomalo kao da je bio lagano pijan, medjutim vode samo. I navečer opet par kapi. Odličan je! Pošalji mu pozdrave od mene!
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ništa strašno. Meni osobno funcionira kod ulja shema “klin se klinom” :) Sto se tiče pogubljenosti, za to nema lijeka. I meni koji imam toleranciju za ne pohvaliti se ujutro bude čudno. Dok ne zapalim prvu :)
 
13.02.2022
73
57
18
Onda dobro jer ja ovo gledam sa strane i s obzirom na dijagnozu i inače promjene ponašanja radi mjesta na kojem je tumor u glavi- umirem od straha na svaku njegovu promjenu
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Tjedan dva jos da se popne na malo veću dozu pa cemo vidjeti utječe li na promjene. Samo promjene raspoloženja ili se fizički takodjer odražavaju?
 
13.02.2022
73
57
18
Pričala sam s mamom, tata se probudio u noći u 4 i počne se oblačiti da ide van i totalno je dezorijentiran.. Mama hoće stati s uljem, ja nisam tog mišljenja.. Ideje?
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Treba se držati protokola i postupno uvoditi ulje, kako sam več spomenuo trpanje bez reda može imati kontraefekt a to vam se upravo događa. Koju količinu uzima i u kojim razmacima?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jurio