Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
@IMBRA, otkud sad to da rick koristi benzin za ciscenje kad koristi medicinski??? prvi put to cujem.
neznam, radite vi po zelji, al ja nebih nikome preporucio to korsitit ili bih bar stavio veliko upozorenje za ove nove koji dolaze na forum koji ne zele citat, jer zadnje vrijeme svasta se pise i ljudi bi mogli napravit problem sebi il nekom.

lp
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Ja sam isto čuo da RS koristi medicinski :) Ali ako radi i s benzinom za čišćenje,kako imbra kaže,tko smo mi da izmisljamo toplu vodu...koristan info u svakom slucaju,jer je dosta jeftiniji od med.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Ja nisam ni razmisljo o benzinu tako da neznam skoro nista o njemu ali mislim da je metalmaniac u pravu i da je to ista stvar...kad budem radio slijedeci put ima da probam i taj za ciscenje;)
 
23.10.2015
1
0
1
39
Nova sam.Probala sam ovo ulje prije par dana na dzoin sam namazala dosta ulja,mnogo mi se to svidjelo i htjela bih ako neko moze da me nauci kako napraviti ulje od kannabisa. Unaprijed Hvala
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Pravio sam 2 ture ulja, jednu odmah po susenju 10 dana, i jednu nakon mesec i kusur kjuranja u teglama.
Prvo ulje je bilo samo od Aurore i ispalo je malo zelenije, gorce na jeziku, i samo je za spavanje i bolove.
Drugo ulje sam pravio juce samo od Master Kusha, ispalo je zlatne boje i prijatnog ukusa i mirisa, ispalo je 14% ulja.
Za razliku od Aurorinog ulja, ovo dize i raspolozenje :)
Ako ne zurite ostavite hedove da se iskjuraju, definitivno se isplati na kraju.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
mali off
srbija related
obisao desetak farbara ili kako ih ko vec zove i nigde benzina za ciscenje, po apotekama samo male bocice medicinskog, a samo u jednoj nasao jednu jedinu litru.
gde ima da se nadje taj za ciscenje?
 
21.11.2015
2
4
1
60
Pozdrav ljudi, dugo vas vec pratim no medjutim nisam imao priliku registrirati se, uglavnom moja majka je bolovala od tumora na vise djelova u tijelu, nazalost preminula je od sasvim druge bolesti, ali zadnji snimak na plucima i rebrima je pokazao da se tumor tj rak poceo povlaciti, ali kako to sve biva, zlo ne dolazi samo pa je nakraju preminula zbog druge bolesti tj tromboze. Isto sam kao i vi trazio kako nabaviti ulje, medjutim prvi puta sam kupio laznjak i to teski i masno ga platio, no igrom slucaja naletio sam na jednu web stranicu koja je imala u ponudi pravo ulje, ako smije se tako izraziti, bio sam skeptican, a kako se svi hvatamo za slamku u takvim trenucima narucio sam od njih, iako sam mislio da je "scum" stranica, no iznenadio sam se, dobio sma vrhunski prozivod, ekipa je toliko profesionalna bila da sam se iznenadio, u ponudi je bilo vise vrsta, a kako sam dosta citao na ovoj stranici o ulju znao sam tocno sta mi treba (hvala vam :)), znam da ne smije ovdje ljepiti web stranice, no ako nekoga zanima rado cu mu pomoci, moze mi se slobodno obratiti na privatne poruke i poslat cu mu stranicu koja ce mu pomoci, zivotom vam mogu garantirat da cete dobiti ono sto trazite, vec sam podjelio stranicu par ljudi koji su vise nego zadovoljni proizvodom! :)
 
21.11.2015
2
4
1
60
postoje druge stvari koje bi spominjao da reklamiram nesto, smajlovi su tu prvenstveno da nije bilo ove stranice tj. ovoga foruma, ja bih vjerojatno do samoga kraja majki davao tikturu cbda koju sam placao 350 eura, da nije bilo ovog foruma nikada ne bih znao koje mi ulje treba, da nije bilo ovog foruma ocu, a i svojim bliznjima nikada ne bih otvorio oci sto je zapravo to "trava" kako je vecina naziva i svrstava u drogu....jos jedna od razloga je taj da ljudi ne prodju stotine prevaranata kao ja da bi napokon naisao na prave ljude koji su imali ono sto sam trazio...zadnje sto bi napravio je zaradjivao na tudjoj muci kao sto su neki htjeli na meni zaraditi, kao sto rekoh zlo ne dolazi samo, moja agonija je trajala vise od 5 godina, zadnja godina tj 2015. je bila najgora od svih, sve sam dao i sve sam napravio sto je bilo u mojoj moci da pomognem majci kao sto bi svatko od nas napravio ili pak trebao napraviti, nitko nju ne voli vise od mene, i volio bih najvise na ovom svijetu da je jos samnom, zato ako mislite da je ovo reklama molim vas da obrisete prethodni post i mene kao korisnika!
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Samo lagano,bez dizanja tenzija... ovde smo da razmenjujemo iskustva,a i da se pomogne savetima ako moze... svako ima pravo na svoje misljenje,pa i ako iznese to ovde... za svaki post postoji opcija prijavi,a ovde ima ekipe koja odlucuje sta je ispravno a sta ne :) samo rlx i ne bezati sa teme kao ovo ja sad :fuck: peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Ljudi su sumnjicavi s novim korisnicima jer se vecina nije bas pokazala,pogotovo kad ulete u temu i nesto nude,makar i savjet,ali iza te stranice realno mozes i ti stajat.

Ovo je specifican forum gdje se povjerenje ljudi stvara jako sporo s obzirom da je sve u ilegali.

I meni je bilo sumnjivo ali sad ti vise vjerujem nakon drugog posta,nastavi tako i sve ce biti OK.

Nadam se da stvarno imas najbolje namjere jer mnogi su ovdje iz zdravstvenih razloga,ljudi ocajni i u problemima :thumb:
 
04.08.2015
16
25
3
39
Pitanje stručnjacima: jučer sam imao berbu i skužio da je nešto hedova pljesnivo. To sam odrezao i bacio, ostatak stavio na sušenje.Budući da radim isključivo za ulje, da li ostavim ipak na sušenju tjedan dana (i riskiram širenje dalje) ili da radim ulje odmah? Hvala.
 

BobiMan

Cvrcpnin
03.05.2015
129
801
93
Upravo kao sto smells kaze. Ulje je mnogo boljeg ukusa kad se pravi sa suvim hedovima, a nemas razloga za strah nece ti se javljati budj za vreme susenja (ako su ti dobri uslovi gde susis)
 
04.08.2015
16
25
3
39
Ja sam bacio ono što sam vidio, ali me brine plijesan koja se ne vidi golim okom, da ne krene dalje.

@BobiMan: uvjeti nisu baš idealni, zato se vlaga i pojavila. Niska je temp. trenutno, borim se kako znam i umijem da održim 18/50.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BobiMan