Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.12.2023
8
3
3
42
Pozdrav ekipa...Tata (69 g ) mi je u bolnici zbog reakcije na prvu kemo...Ima rak s metastazama,4. Stadij,nezna se primarni .12 dana prije bolnice počeo je uzimati ćepiće od konopljinog ulja. ..medjutim nisu počeli još djelovati kako smo se nadali i sad je u bolnici u jako lošem stanju...daju mu infuziju,transfuziju. Uveli su helex jer ne spava uopće ...Palo mi je na oamaet da mu svaki dan u bolnicu odnesem po malo u kapsulama pa nastavi s uljem jer mu se stanje ne popravlja...samo neznam smije li uz Helex i ostalo i hoće li mu pogorsat stanje .Zna li možda netko? Hvala.
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Probajte, drugacije necete saznati.
Uglavnom treba da uzima sve sto mu pomaze, ako i bude nekih komplikacija bolje da se dese dok je hospitalizovan nego kuci.
Ocu nisu branili da donese ulje na onkologiju, iako je kod nas (BiH) kanabis ilegalan.
Nazalost vec je bio u terminalnoj fazi bolesti i nije se izvukao, ali mu je poprilicno pomagalo protiv bolova, dosta poboljsavalo apetit i san.
Svako dobro vam zelim i uspjesnu borbu protiv bolesti
 
16.12.2023
8
3
3
42
Hvala puno na odgovoru,probat ćemo s malom dozom,ionako nismo uspjeli doć do pune od 1 g,nažalost.isto je terminalna faza,odustali su od kema,ostala je opcija imunoterapija.al na ovo stanje neće doć ni do toga.. javim ako bude kakvih pomaka .Mi smo u Hrv...Doktorica je prije svega ovoga rekla da nema nista protiv konzumacije ako pomaže..pa nadam se da se to odnosi i sada na situaciju kad je u bolnici.. sada je nema nekih 10 dana pa nemogu je pitati...
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.391
27.883
1.098
Trøndelag
Biomix napravi, tako sam i ja odradio i primio je clan odlicno. Javi se u privatnoj poruci pa ti objasnim sve

IMG_8476.jpeg IMG_8533.jpeg

Edit:
Vidim da si nova pa neces moci slati poruke. Odi na temu biomix i pogledaj recept od kolege weeda

Ja sam radio turu od 20ml rso ulja, za tu kolicinu smanji carrier ulje i to je to

IMG_8827.jpeg
Punac roka 4 kapsulw toga dnevno, kapsule su 0 velicina a vi mozete uzet 00 one su vece
 
Poslednja izmena:

Boškarin

Aktivan Član
13.10.2023
57
386
53
56
Pozdrav ekipa...Tata (69 g ) mi je u bolnici zbog reakcije na prvu kemo...Ima rak s metastazama,4. Stadij,nezna se primarni .12 dana prije bolnice počeo je uzimati ćepiće od konopljinog ulja. ..medjutim nisu počeli još djelovati kako smo se nadali i sad je u bolnici u jako lošem stanju...daju mu infuziju,transfuziju. Uveli su helex jer ne spava uopće ...Palo mi je na oamaet da mu svaki dan u bolnicu odnesem po malo u kapsulama pa nastavi s uljem jer mu se stanje ne popravlja...samo neznam smije li uz Helex i ostalo i hoće li mu pogorsat stanje .Zna li možda netko? Hvala.
Moze uz helex uzimati Biomix kapsule ali ako je pravo ulje(60%+)nece mu trebati helex.
Ugl.nuspojave nece imati
 
  • Sviđa mi se
Reactions: yvana
16.12.2023
8
3
3
42
Nažalost nisam uspjela u ničemu,tata je dobio sepsu i umro..jučer sahranjen,tako sam se nadala da ću ga uljem spasit.....al nisam
Imam nekoliko šprica,žao mi je bacit,imam mamu kojoj je tesko ,a ima i zdravstvenih problema i baku poluslijepu,zbog glaukoma čitala sam da i tu ulje pomaže jel ima ko savjet kako da im dajem,koje količine preventivno..vidila sam nesto sa maslinovim uljem...pa bar da njima pomognem...

Hvala
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Hvala Vama na takvom postupku medjutim nažalost ilegalna je stvar i na forumu imamo pravilo da nema trgovine takvih stvarima. Naći ćete lako oko sebe u stvarnom životu tko koristi ili kome treba.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0
16.12.2023
8
3
3
42
Niste me razumjeli,al hvala svakako.ne kupujem ne prodajem...snaći ću se za ovo sta me zanima drugačije....hvala na strpljenju.možda sam ja krivo nesto shvatila
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
I da. S maslinovim ili kokosovim. Maslinovo ostane tekuće kad se pomiješa sa ovim našim uljem dok se kokosovo hoće zgusnuti ali nije neki problem sto Se tiče kvalitete.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Da. Još bolje domaće. Prepričam takodjer i Vama da probate. Pa javite ovdje prisutnima. Ako ništa, onda šta kaže baka.
 
16.12.2023
8
3
3
42
Samo nisam skužila koliko dnevno ml ,u kom obliku?da,probat ću,bar dok sam na go da vidim kako sam jer ni ne pusim( duhan prestala,dr nikad probala) ni ne pijem inače....
 
Poslednja izmena od urednika:
07.03.2019
30
48
18
Pozdrav svima.
S obzirom na moje neznanje, može li mi netko stručan (molim ostale da se ne javljaju) objasniti da li se kod ove analize radi o psihoaktivnom, Rick Simpson Oil odnosno FECO ulju, ili o CBD ulju koje uopće nije psihoaktivno?
Tek malo da mi objasni te kratice i brojeve.
Po onome koliko ja vidim, radi se o običnom CBD ulju koje nije psihoaktivno i dozvoljeno je na tržištu.
Drugo pitanje bi bilo, da li je kod pacijenata s multiplom sklerozom bolja konzumacija CBD ulja koje nije psihoaktivno, ili konzumacija psihoaktivnog Rick Simpson Oil odnosno FECO ulja ima neke prednosti?
Naglasak je dakle na tome da se traži odgovor na pitanje, na koje od te dvije vrste ulja oboljeli od MS bolje reagira, pri čemu oboljelom nije presudno da ima party u glavi, ali ukoliko psihoaktivno ulje ima neke dodatne benefite koje CBD ulje nema, rado bi ga uzeo.
Unaprijed zahvalan stručnim, iskusnim forumašima koji su upućeni u materiju ili osobno ili iz prve ruke (bolestan član obitelji) ili su probali oba proizvoda.
 

Prilozi

  • IMG_20240104_164750.jpg
    IMG_20240104_164750.jpg
    53,8 KB · Pregleda: 38