Kapsule SATIVEX? UPOZORENJE!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
ajde ti gnome ne spominji ime rick simsona bez veze....i počmi davat ulje a ne ga prodavat......a te tablete baci u tri p m ........
 
03.03.2012
30
11
0
46
quote_icon.png
Originally Posted by Dr.Zivkov

Pozdrav svima na ovom forumu iz daleke Andore.




ISP of this IP [?]: B.net Hrvatska d.o.o.



Kada neko ne govori istinu o necemu kao sto je najobicnije mesto boravka, kako mu verovati za sve ostalo sto kaze ??? Tu nesto smrdi ... :shit2:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Onima koji prodaju ulje ne vjerujem i smatram ih prevrantima. Ima pravog ulja :) onog iz vlastite produkcije ;)
 
05.01.2013
5
0
0
35
Otac mi ima 53 godine i operisao je maligdni tumor na mozgu,pokusavam da sto vise informacija nadjem vezano za ulje od konoplje....zaista verujem da mu to moze pomoci i zato sam se bacio na potragu ulja...znam da je tesko ( skoro nemoguce ) al moram pokusati da dodjem to njega...super sto sam uspeo da saznam o cuvenom dr Zivkovu ( nadam se na vreme posto je vec kontaktiran od strane bliznih ), Svaka cast svim dobrim ljudima na sjajnim textovima... Mene je kontaktirao neki Denis da navodno ima ulje ...smatram da je to neka glupost al opet da vas pitam dal je iko cuo za njega i dal ista zna o tome ....
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.250
10.201
358
@Vrbasanko, pročitaj samo par postova gore, ili još bolje sve, pa donesi sam zaključak.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Osoba pod nickom Denis je prvi put spomenuta na Alternativa Forumu, iako primjećujem niti oni ga baš ne simpatiziraju.
A koliko vidim on se prilično trudi u svojim nastojanjima da se opravda od tvrdnji da prodaje lažno ulje, nisam siguran koliko bi neki prevaranti išli daleko u tom smjeru. Čak je postavljao i youtube isječke gdje natapa i kuha pozamašne količine cvjetova kanabisa.
Iako koliko sam imao čuti, traži i poprilično €ura za ulje, a o cijenama i načinima kontaktiranja nećemo jer je izričito zabranjeno Vutra.org pravilnikom.

Jedan zanimljiv post s alternativa foruma - ULJE OD KANABISA - Stranica 5 - Alternativa Forum

Pozdrav i Sretno :thumb:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Denisovo ulje sam konzumira i moram reci da nije nikakvo fake ulje i slično. prodaje ga ali u to neću ulaziti.

Dr. Živkov je šarlatan, te vjerovatno pokušava osporiti kvalitetu ulja Denisa da može svoje vlastito prodavati.

:kackepieksen:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
To je taj dokument kojeg se dr zivkov drzi ka pijan plota...



Ali ovo: "mješavina bilja pod imenom SPICE"

EPIC!:ludak
 
12.07.2012
12
14
0
45
Ja sam osobno otvorila temu o ulju na tom forumu,jer sam prošla sito i rešeto dok sam došla do ulja.
I meni je bilo dosta prevaranata, lažnih ulja i ove države. Nakon par dana počela sam od raznoraznih spodoba primati prijeteće poruke,očito sam nekima stala na žulj sa tom temom, mojim iskustvom i savjetima..puno postova je admin tamo obrisao..

Žao mi je obitelji bolesnih ljudi koji nemaju ništa osim foruma, a tamo ih čekaju pijavice..ni ja se nisam snašla preko foruma,ali moram reći da je ovo jedini forum gdje ljudi znaju znanje,gdje sam dobila hrpu savjeta i pitanja..i nadam se da će biti još ovakve inicijative


Najozbiljnije savjetujem svima da si uzgoje lijek sami, ako imate imaju imalo vremena..preskočite sve dilere, lažljivce, putovanja i prevare
 
23.05.2012
17
14
0
36
Pozdrav Drustvo,Slucajno dosao sam na ovaj forum,ja sam Denis iz Alternativa Forumi,procitao sam sad ovo temu i jako mi je drago da ste kapirali svi za Dr.zivkova,

Ja sam to puno ranije kapirao,ali meni nitko nije mi vjerovao,kad sam ja napisao sa dokaze na Alternativa forumi,da on je prevarant teski,meni moderatore tog foruma su skidali postove avtomatski za samo par minuta,i na privatni porukama su mi pisali,da ja nemam ni priblizni kredibilitet na alternativa forumi,za da pisujem protiv dr.zivkova..

Ja sam Siguran 101 % da dr,zivkov je i moderator na alternativa forumi,samo ne znam jos pod koji user je tamo moderator !!!

svima sam posaljeo ulje od odlicni kvaliteta,bez da plate novac unapred,svi su bili vise nego zadovoljni od ulja,ostavio sam i video,i slike na alternativa i sad na kraj kad su vidjeli da nemaju kako da me stopiraju,su me BANIRALI bez nijedan razlog !!!

Lavazg.79 je isto tako ili dr.zivkov ili zajedno u grupu sa : sensia,lexitaa i tako dalje :)

Predlazem administratora odma da banira ovakve dvolicne ljudi !!!

procitajte post g.lavazg79 na alternativa forumi, i procjenite sami..

ULJE OD KANABISA - Alternativa Forum

Koliko metastaze je imao pacijent,koliko operacije,kakvo stanje je imao,i samo za 7 ml ulja je ustao na noze :) heheheh ..

Lijep pozdrav,svima i bas ste pravi svi,,

Veliki pozdrav jos jednom..
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Nemojte samo da se počmete na ovom forumu prepucavat toplo bih vam svima preporučio

Ne stajem na ničiju stranu, tj stajem na stranu ljudi kojima treba pomoć bez ovakvih ravrzlami i glavobolja dodatnih.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Prepucavanja na ovom forumu neće biti, inače će crveni kartoni početi letjeti na sve strane.

Budući da pratim temu o ulju na alternativa forumu a i onu na e-zdravlje forumu imam prilično dobar uvid u sva ova prepucavanja oko lažnih ulja i sativex kapsula, iz tog razloga nisam izbrisao Denisov post iako krši pravila o vrijeđanju članova foruma(za koje je dobio kaznene poene).
Moje viđenje trenutne situacije je da niti lava79 a niti Denis nisu "prevaranti", vrlo jednostavno je nabacivati se optužbama po internetu, pritisak tipke i voila. Ali zamoliti ću vas da se suzdržite daljnjih prepucavanja i optuživanja te ukoliko želite nastavite raspravu u civiliziranom tonu.

Da ne ulazim u detalje analiza foruma i postova, dovoljno je reći da ništa od viđenog ne ukazuje na to da je lava79 jedna od osoba koje promoviraju "Sativex kapsule" i u tu svrhu blate prirodno kanabis ulje; spletom okolnosti, neznanja i jezične barijere došlo je do međusobnih optužbi među njih dvoje.
Denis je očito propustio zadnji dio ovog posta ULJE OD KANABISA - Stranica 2 - Alternativa Forum gdje je lava79 izrazila jedan vid isprike u slučaju da se ne radi o prevari. A pregledom fotografija i videa koje je postavio Denis, ja trenutno nemam razloga vjerovati da je ulje koje je on radio lažno ulje.


Namjera ovog posta nije promocija i preporuka Denisovog ulja ili bilo kojeg ulja neke druge osobe, već je cilj razriješiti određene razmirice i optužbe koje se provlače po čitavom internetu. Alternativa Forum, E-Zdravlje forum a i Vutra.Org forum nisu zatvorene zajednice, i kao takvi podložni su curenju informacija koje se nalaze na njima dalje u bespuća interneta, stoga treba biti oprezan prema načinu na koji pišemo i o čemu pišemo, kome vjerujemo i kome se obraćamo.

Posebno u slučajevima medicinske uporabe kanabisa i ulja, gdje se nerijetko radi o ljudskim životima, i odjednom svi postaju doktori za sve. =)
Razumijem potrebu da se pomogne onima kojima je pomoć potrebna, ali ponekad je bolje prešutiti nego izjaviti nešto u što nismo sigurni ili smo samo negdje načuli. Najviše što netko tu od nas može napraviti je dati savjet iz vlastitog iskustva ukoliko je imao tu sreću ili bolje reći nesreću da je morao koristiti ulje u medicinske svrhe. Svi ostali koji predstavljaju neke informacije moraju biti veoma sigurni da te informacije dolaze iz respektabilnih i pouzdanih izvora. A ukoliko niste sigurni u točnosti i izvor informacija bilo bi odlično da se to i napiše u tom postu.

Malkice me pere Shiva Shanti pa nisam siguran koliko će ova moja tipkaranja imati smisla, ali eto ovaj zadnji dio je samo jedna moja mala opservacija i naputak, te nikako nije usmjereno na neku osobu pojedinačno, shvatite ovo sve kako želite a ja odoh odmoriti mozak uz malo Carlina =)))

peace, love and may the force be with you
:hippy:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ja ću samo dodati da neću tolerirati korisnike koji otvoreno priznaju da su komercijalni uzgajivači, odnosno prodaju ulje. Apsolutno me ne zanimaju nikakva opravdanja, pravila ovog foruma su vrlo jasna i budite sigurni da ćete ih morati poštovati, u protivnom letite. Štoviše, smatram daljnju raspravu na ovu temu suvišnom, ali ću ostaviti otključanu u slučaju da ipak bude nekih novih informacija. Čije ulje je pravo, a čije nije, nisu informacije za ovu temu.