Karcinom prostate

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja neko vrijeme imam problem sa mokrenjem (cesto mokrim bez bolova) pa onda pre 7 dana pocelo da me ziga u lijevom testisu. Odem ko urologa i poslije prsta u anusu i par drugih pipkanja kaze da imam zapaljenje prostate prouzrokovano dugotrajnim sjedanjem na hladnom itd. Dao mi neki antibiotik ciprocinal od koga mi sve proslo i poceo sam rijedje da mokrim. U isto vrijeme i ova tema otvorena pa me stalno kopka da nesto napisem. Minka zelim sve najbolje!
 

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
Hvala Vam svima ljudi što mislite na mene, i pratim sve vaše postove.
Naravno da bih htjela biti optimistična, ali sad još ostaje napraviti biopsiju, tata je naručen za par dana, pa onda opet oko dva tjedna čekanja nalaza, ali sve mi to smrdi... Baš mi je rekao da ima bolove u donjem dijelu leđa, a to mi se nikako ne sviđa... On je prilično cool još uvijek i to mi je drago, a i inače je vrlo aktivan tako da, ..., a jbg, šta bude bude, borit ćemo se s tim...

Nisam još napravila ulje od ovoga šta imam, brijem da nije dovoljna količina thc-c, ali već sam krenula u obnovu boxa i veselim se novom uzgoju...

Pusa svima, voli vas Minka
 

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
Ajmo sada svi TRI PUT HUUURA ZA TATU...

Tata je pristao na uzgoj, preradu i konzumaciju ulja... ME VERRY, VERRY, VERRY HAPPY

AJMOOOO
 

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
ok, imamo potvrdu dijagnoze - karcinom prostate

tata je već dogovorio i operaciju za manje od mjesec dana. najrađe bi mu rekla da prolongira operaciju barem za tri mjeseca i da vidimo kako će na beštiju djelovati ulje (koje btw. koristi danas drugi dan), ali šta je tu je...

dakle, uzima za dobro zrno riže za sada ujutro i navečer, danas sam ga pitala da li osjeća išta na raspoloženju, kaže da ne, vidjet ćemo dalje.
izvještavat ću koliko god bude moguće

hvala dragim prijateljima i šaljem im puse

---------- Post added at 16:31 ---------- Previous post was at 16:30 ----------

 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
priča tata danas da je sinoć uzeo (po mom mišljenju i za dobra tri zrna - pokazao je količinu od nekih 1,5 cm na prstu) i nakon toga se osjećao polupijan...

i svi se grohotom nasmijaše... kaže šteka šprica pa mu malo izletilo... ha ha

jutros je ipak prepolovio dozu i pošto je u mirovini lagano se muva po dvorištu po cijeli dan nešto raducka i nadam se uživa...
 

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
Ne znam šta bi rekla za ovaj propolis, tata ga koristi već 20 godina svako jutro :drink:, sve u kući nas maltretira s tim i samo dijeli bočice.