karcinom zeluca (medicina)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.08.2012
2
0
0
46
pozdrav svima ;)


pomozite ako znate?


mama mi ima karcinom zeluca(u zelucu ima rak koji krvari pomalo)

na koji nacin mama davati marihuanu i dali bi joj to sta pomoglo u sprecavanju bolesti??? kroz caj ili nekako drugacije ????

ako neko zna cijenio bi odgovor ...


hvala!!!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Čaj od kanabisa sadrži vrlo malo kanabinoida, jer isti nisu topivi u vodi. Za ekstraktiranje je naj korišteniji alkohol, a u forumu kulinarstvo možeš potražiti neke recepte, pa eventualno gospođa može hranom unositi lijek. Dva naj jednostavnija načina su otapati kanabinoide u maslacu ili mlijeku.
Za više informacija kako napraviti ulje koje je naj koncentriraniji oblik pogledaj upravo u ovom forumu u kojem si postavio temu.
Sretno u lijećenju, nadam se da će biti uspješno.
 
28.08.2012
2
0
0
46
Moram se dobro raspitat i vidjet sta cu i kako se pokrenuti.... znaci caj koji sam joj davao nema ucinka ili ima mali...mama ima rak u zelucu a ja kemoterapiji bas i ne vjerujem ... ako ima tko da mi opise u detalje kako se radi ulje ili mlijeko ili nesto sa alkoholom bio bi mu jako zahvalan jer najbitnije je poceti sa pravilnom primjenom za njezin karcinom zeluca...neki kazu da je ulje najbolje ali ne znam ... svaka pomoc je dobrodosla i hvala vam ljudi unaprijed...