Klijanje - rast u casi - presadjivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
ovo za ulozak i nije losa ideja, elem, pozeljno je da bude upotrebljen prvo, jer su tu homoni pa ako koristite regular seme veca je sansa da se dobiju zenke :lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: fulldedarak

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
605
93
34
Jamaica
ostavio sam semenke u vlaznim maramicama i sada zbog prvog maja nisam bio kod kuce 3 dana, jedna je pocela da izbacuje listove u vlaznoj maramici :D
 

rastafarijan

sto nam malo smrti moze
16.04.2011
225
657
93
32
pokušaj tu koja je počela izbacivat listove zakopat u zemlju do tih listica "kotiledona" bez puno diranja klice tj sa sto manje pipkanja...znaci posudu napuni zemljom čačkalicom ili nečim sličnim izbuši rupicu, premjesti tu malu biljčicu u zalivenu zemlju i nadamo se da ce ona nastavit dalje.
 
09.03.2015
26
31
13
Ja mislim da ste vi predaleko otisli. Ovo nije kvantna fizika. Morat cemo da ponovimo gradivo. Sto jednostavnije i manje stresa, to je bolje. Milijun puta su vazniji uvjeti nego to klijanje kao par jednostavnih stvari:
1. Preporucena zemlja
2. Da nas vrijeme slusa s punooooo sunca
3. Neopitroid ili Neopermin protiv insekata
4. Mreza u valjku ili 7 L probusena boca protiv puzeva i ostalih gamadi dok ne narastu i ojacaju

Sto se mene tice, ja vise volim stavit seeds u casu tople vode i to e to. Proklijale su mi za 24 h, a one u maramici za 48 h, pa vi kako ocete.
JoannaDark daj molim te pojasni stavku 3 i 4 neki dan mi puz skinuo jednu ljubimicu ostao jedan mali listic na njoj poludio sam
 

rastafarijan

sto nam malo smrti moze
16.04.2011
225
657
93
32
Imam jedno pitanjce za iskusnjake, mislim da sam negdje to pročitao čitajući forum ali sad ne mogu to pronač...ugl prosle godine od auto superhash i auto ww fem sjemenki biljke su mi dale 4 sjemenke, dok čekam da stignu koje sam naručio stavio sam ove 2 na klijanje jer jednostavno obožavam growat kad je ljepo vrijeme, zanima me dali če to biti isto fem sjeme ili mogu očekivat i hermia ili muškića?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
mozes ocekivati da niknu u dogledno vreme, moras ih zastititi sa necim jer ce biti na meti puzeva i ostalih stetocina, mlade su prava poslastica i tada su najranjivije, zato se prvo na sigurnom odradi biljka koju sedmicu pa posle prebaci u cist out. ovo sam garant napisao bar tri puta na forumu, treba malo i citati
 
  • Sviđa mi se
Reactions: IntelCore2duo
17.04.2015
80
20
8
27
Ogradio sam sajt. Mozda ne dobro kako ni trebalo jel nailazim na male puzice te dosta paukova i mrava. Sjemenke sam stavio prije deset dana u zemlju zadnji put sam bio prije 4,5 dana i nije bilo nicega. Sad se bojim da nece ni izrast jel ce ih ti puzici u startu pojest ??
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
Nekih 5 cm. Mozda i malo vise. Nadam se da ce izrast.
ovo dole citirano pise u prvom postu ove teme, da si je procitao ne bi zabadao 5cm i malo vise. sad strpljivo, pa ili ce izaci ili istruliti u zemlji
Seme nemojte mnogo duboko stavljati, jer ce mu trebati mnogo vise vremena da se razvije i izadje na povrsinu.Dovoljno je da vrh semenke bude samo nekoliko milimetara u zemlji,odnosno ispod zemlje
 

Buksna27

Aktivan Član
24.03.2015
99
274
53
Pozz ekipa naručio sam 3x jack herer auto rqs iz kanabis org
prošlo 11 dana niti jedna nije proklijala a čini mi se i da neće.
Prvo su bile u vlažnim maramicama 6 dana a nakon toga 3 dana u destiliranoj vodi pa sam ih opet zadnja 2 dana stavio u maramice i ništa.
Znam da nije do mene naručio sam još nešto i sve proklijalo u 2 dana.
Zanima me dali je netko imao slično iskustvo i kako stoje stvari s reklamacijom u navedenoj firmi?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Popeye

Popeye

Aktivan Član
24.02.2015
87
296
53
Stavio 3 sjemenke Jack Herer-a auto (također RQS, naručene na kanabis org), na klijanje 02.05. oko 14 h, prva je već jučer oko 22 h proklijala, a ostale 2 još nisu..
 

Buksna27

Aktivan Član
24.03.2015
99
274
53
Na sobnoj oko 20 temp još sam ih poslije stavio u kutiju i na ruter da lagano povecam temp i ništa,sad su na ruteru u tanjuriću za šalicu u vlažnim maramicama i jš sam gore stavio tanjurić da cuva vlagu.
Nevjerujem da nije ni jedna proklijala koda sam uklet:)

Inače sjemenke su naručene prije 1,5mj a vidim da ih više nemaju na lageru ni od greenhouse ni rqs,moguće da sam dobijo neke šta su im dugo stajale neznam stvarno.
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
e jbg. sad ti to objasni ovima od kojih si porucio. ako je neko do sada radio reklamacije menki cekamo da se javi, mada ovo nije tema za to, al moz da prodje pod klijanje :)