Koja Vam je rizla/papir za motanje/rege najbolja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je za Vas najbolja rizla/papir za motanje?


  • Total voters
    1.337

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
Ja imam u mom kvartu (nije daleko) pravo dobru trafiku, gdje ima svako-jakih rizli, znaci i RIPS (obicni, uski, i sa raznim ukusima,) sto se tice ukusa, problem je samo sto je deblja nego inace, dok od "orange" (narandza) je najtanja, dok od cokolade je deblja malo. Rizla + (plava sira i crna uza) OCB ma ima svakakvih isto. Ja najvise (tako sam i glasao) koristim Smoking Deluxe ali samo rolnu (HazeSeeker postavio je sliku) identicna znaci. Naravno kad dodju brzo nestanu i kad njih nema onda uzimam Rizla + (slim) tanje i uze, dok Rizla+ plava je sira i deblja malo. Ali na kraju krajeva, vazno je da ima vuve, a rizla je najmanji problem tj. koju uzeti (kad dodje 5 do 12 sto bi se reklo) i u novinu bi se motalo ahahahahha
Samo da dodam jos, cim dodju ove "Smoking" u rolni (slika kao kod HazeSeeker-a) kutija ona nestane za 2 dana (bukvalno), nekad i jedan dan !!!! Cim dodju, kupim odmah 3-4 (1€ rolna.) Ta trafika mislim da ima najveci izbor rizli i papira za motanje u Sarajevu!!! Cak i male one imaju, (minijaturne) :)
Dosta raje iz SA znaju za tu trafiku 100%...
 
09.06.2010
34
1
0
32
my weapons of choice:
party in house, sivi, s time motam jednoslojne
ocb mini rolica
smoking master rolica
i favorit smoking deluxe rolica :) to je za zelenjavu

a za duhan koristim smoking rizle, male, najčešće zelene, crvene (kad koristim crvene, cigareta mi ima žešči okus, jača je) i ponekad narančaste (također vuće na malo ljućkasto)
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Smoking Green Pure Hemp Kig Size , mogu se stanjiti/suziti, a može se napravit i topovski gens. :icon_lol:
boz :sun2:
products_papers_smoking_green.jpg
 

neo

Aktivan Član
06.12.2010
77
6
0
45
smoking king size...sa kartoncicima za motanje 1,1 Eur...po meni najbitnije posle rizle karton za motanje,i OCB je dobra rizla...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
kmitza je napisao(la):
party in the house su najbolje u kojima sam do sada motao

party in house, ali obavezno narančasto pakovanje, bolji su im flopovi, mekši, i puno je tanji papir od onog u plavom pakovanju!
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....meni su narancaste najbolje i imaju mi najbolje filtere, mekane sto kazes Tripani, plave su mi predebele a filteri pretvrdi.....

....OCB mi je zasad najbolja rizla onda party in house a poslje RS zelene moze i one crvene te su uze a razliku u debljini nisam primjetio....
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Hahahah! Filteri od karte za vlak!:icon_lol: Joj, ulepsao si mi dan!!!
Ja kosristim uglavnom OCB, one su mi vrh...A Rizla + je ruznaaa, mislim, ova danasnja...Za tu blue sto kazete da je legendarna...ne znam, nisam se ja druzila sa njom...Ali ova sad sto se prodaje je mnogo ruzna, siroka a kratka...:eek:hno: